Yükleniyor . . .

HER BURCUN BİR TARZI VARDIR! NASIL MI?

HER BURÇ TARZ SAHİBİDİR!

Stilini tanı… 
Yönetici gezegenler, burcun vizyonunu belirler!
 
KOÇ
Yönetici gezegen Mars…
Hayal gücü geniştir. Bu durum enerjilerini pozitif kullanmaya iter. Enerji dolu ve coşkuludur. Marka kıyafetlerden vazgeçemez. Modayı yakından takip eder. Gardıropları için bütçelerini zorlamaktan çekinmez. Fazla süslü detayları sever. Kendilerine ait bir stil oluşturur, yaratıcılıkları ile oluşturdukları kombinasyonlarda uyumsuzluk görmen zordur. Koç erkeği blazer takımıyla dolaşırken, Koç kadını da uyumlu parçalar seçerek giyinir. Rahat etmese de kendisine yakıştırdığı giysiyi mutlaka giyer. Son moda her şeyi Koç’ların üstünde görebilirsin.
 
BOĞA
Yönetici gezegen Venüs…
Canlı ve sıcak renkler, Boğa burcunu yansıtır. Kararlı, sakin ve serinkanlı olur. Tabiatın sunduğu zenginliğe doğuştan sahiptir. Giyim konusunda uyumlu ve zevkli kombinasyonlar oluşturur. İş yaşamında resmi kıyafetleri tercih eder. Genelde gündüzleri pastel tonlarını veya spor giyinmeyi tercih eder. Erkek Boğa’lar sade ve elegan takımlarıyla dikkat çeker. Zariflikte sırayı kimseyi kaptırmak istemez. Stillerinde hep bir ışık vardır. Gece kıyafetinde etek veya elbiseyi tercih eden Boğa kadınları, her zaman modanın yakın takipçisidir.
 
İKİZLER
Yönetici gezegen Merkür…
Meraklı ve entellektüel olur. Modayı takip eder. Giyimleriyle dikkat çekmekten keyif alır. Özel tasarımları tercih eder. Gördüklerini ve beğendiklerini genelde düşünmeden alır. Ama yine de dışarı çıkarken giyecek bir şey bulamamaktan yakınır. Kıyafetlerinin uyumu birbirine karışmıştır. Aksesuar tutkunu olur. Bağımsız aksesuarları birbiriyle uyumlu hale getirerek, kendilerine has bir stil yaratabilir. Her rengi sever ama sarı favorisidir. Çantalara, güneş gözlüklerine, kemerlere ve takılara düşkündür. 
 
YENGEÇ
Yönetici gezegen Ay…
Göze çarpan olmak için varsın. Sanat kabiliyetin gelişmiştir. Duygusal ve merhametlisin. Biraz düzensiz ve dağınık yapın var. Giyim konusunda kendilerine çok güvenir. Kendi kıyafetini kendi tasarlayan Yengeç’lere rastlaman mümkündür. Uyumlu giyinmekten ziyade, içinde kendilerini rahat hissettikleri kıyafetleri tercih eder. Yengeç erkeklerinin kullandıkları kravatlar, çevresinde konuşulur. Mavi ve gri, kişiliklerini en iyi yansıtan renklerdir. Kumaşları genelde doğal dokumadan seçer. Giyimde yaz-kış ayrımına pek takılmaz. Kışın ince kıyafetlerle karşına çıkabilir. Kendini kötü hissettiğinde, mutlaka alış veriş yaparsın.
 
ASLAN
Yönetici gezegen Güneş…
Leopar giyinmek, her bedenin ve rengin seçimi değildir. Cesur ve azimli olur. Bu özellikleri giyim tarzlarına da yansır. İlgi çekici bir giyim tarzına sahiptir. Sadece bir kez giyilebilecek kıyafetlere, servetlerini harcayabilir. Parlak renkler tercihleri arasındadır. Çok uyumlu giyinmeye özen göstermez. Giysilerini birden çok renk ile konbinleyebilir. Bu sayede çok uzaklardan bile kendilerini farkına vardırtır. Kıyafet seçiminde cesurdur. Farklı stil kombinasyonların burcusun!
 
BAŞAK
Yönetici gezegen Merkür…
Beyaz gömlek vazgeçilmez… Mükemmeliyeti tercih eder. Estetik anlayışı gelişmiştir. Tercihi hep zarif olmaktan yanadır. Sade ve şıktır. Kıyafet seçiminde parlak çiçekli desenleri, koyu renkleri, özellikle de denizci mavisini tercih eder. Başak erkekleri, desenli kravatlar sever. Başak kadınlarının ise giydiği kıyafet illaki moda olacak gibi bir takıntıları olmaz. Uzun süre giyilebilirliği olan kalıcı kıyafetleri gardıroplarında bulunur. Deri eldivenler ve kaliteli kemerler, vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Ana renkleri kombine etmekte üstüne yok. Az aksesuar, net hatlar...
 
TERAZİ
Yönetici gezegen Venüs…
Çizgi dışı olmak ya da spor olmak, iki seçim arasında yaşamayı sever. 
Araştırmacıdır ve meraklıdır. Zamanın ötesinde konulara eğilimi vardır. Dikkat çekici, etkileyici, alımlıdır. Asimetrik dizayn sever. Cüretkâr ve hafif pastel renkli kumaşları, ayrıntılı ve değişik tasarım modelleri beğenir, bunlara para harcamaktan çekinmez. Özellikle bu burcun erkekleri, koyu renk yelek ve şapkalara çok düşkün olur. Terazi burcunun kendini en iyi ifade ettiği renkler, gülkurusu, mavi, turkuaz, uçuk yeşildir. Geçmişe ait eşyaların değeri faklıdır…
 
AKREP
Yönetici gezegen Mars…
Matematik, fizik ve mühendislik konularında başarılıdır. Cesur ve korkusuz olur. İnce zekâ ile birçok ayrıntıyı görebilecek yeteneğe sahiptir. Bonkör ve cömert beyaz rengi, her kıyafetinde kullanır. Sade ve düz giyim tarzını beğenir. Siyah detaylar kullanmayı sever. Dar pantolon, ince bluz, ipek çorap, iç çamaşırı çok para harcadıkları parçalardandır. Seksiliğini öne çıkarmakta, oldukça başarılıdır. En çok tercih ettiği renkler ise beyaz, siyah ve kırmızıdır. Bakışların üzerinde olması rahatsız etmez, aksine çok hoşlanır.
 
YAY
Yönetici gezegen Jüpiter…
Eğlenceye düşkün yapısı vardır. Bilinç yapısı açısından aklı kavramları, sembol ve benzetmeleri iyi kavrar. Başka kültürleri ve inançları keşfetmekten hoşlanır. Diğer kültürlerin giyim tarzlarını da öğrenip, hâkim olmak ister. Dış görünüşüne önem verir. Giydiklerini yakıştırmada bir usta gibi hünerlerini sergiler. Gündelik hayatta rahat ve sportif olmayı tercih eder. Kendini rahat hissetmesi önemlidir. Polo yakalı üstler her zaman ilgisini çeker. Şık davetlerde dikkat çekmesini bilir. Kendisini en iyi ifade ettiği renkler, mavi ve mordur. 
 
OĞLAK
Yönetici gezegen Satürn…
Giyimiyle konuşturmayı sever. Çalışkan ve sabırlıdır. İyi yaşamak dilekleri arasında ilk sıralardadır. Kendine özgü bir stili vardır. İyi kesimli, koyu renk giysiler, şık iddialı ve ilginç kesimler, Oğlak burcunu yansıtır. Kaliteli deri kemerler, şık bir el çantası, önem verdiği aksesuarlardandır. Fularları ile kıyafetlerine hareket katar. Ünlülerin imzalarını taşıyan parçaları almak ister. Klasik veya modern her tarz kıyafeti, kendi stiline göre kombinlemeyi bilir. Kendisini en iyi ifade ettiği renkler, uçuk gri, koyu yeşil ve kahverenginin tüm tonları. Renkleri kullanırken, göz alıcı olmamasına özen gösterir.
 
KOVA
Yönetici gezegen Uranüs…
Sosyal ve teknolojik alanda, hayret ettirici yenilikler yaratma gücü vardır. Saati saatine uymayan ruh hali, giyimine de yansır. Özgürlüğüne düşkündür. Canlı renkler, özgün stiller, Kova burcuna uyan kelimelerdir. "Bununla bu giyilir mi hiç" dedirten kombinler yapabilirler. 
Kendisini en iyi ifade ettiği renkler, gece mavisi, çimen yeşili ve kırmızıdır. Saten ve ipek, modern kıyafetlerin yanı sıra nostaljik ve ilginç kıyafetleri de taşımayı sever. İstediği gibi giyinir, kendisinin beğenmesi yeterlidir. 
 
BALIK
Yönetici gezegen Neptün…
Güzelliğin detaylarda olduğunu bilir Balık burçları. En yaratıcı ve mistik burçlardan biridir. İlginç tasarım ürünlerini, Balık burcunun evinde görebilirsin. Evine düşkün olur. Dikkat çekmeden, gösterişten uzak kıyafetleri tercih eder. Erkek Balık’lar kadife ceketlere ilgi duyar, detayların bir bütünlük oluşturmasından hoşlanır. Kadın Balık’lar ise moda evlerinden çıkmış nostaljik ve romantik kıyafetleri sever. Özel günlerde kıyafetlerinde, geçmişten sakladıkları parçalar bulunur. Balık burcu kendisini en iyi turkuaz, gümüş, deniz mavisi ve yeşille ifade eder. 
Astrolog Zeynep Turan 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...