Yükleniyor . . .

HAZİRAN AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

2021 HAZİRAN AYINDA BU SAATLERE DİKKAT!

Yaza ilk adımı attığımız aydayız. Peki hazır mıyız?  Haziran ayının gökyüzü gündemi epey hareketli, bu hareket hayatlarımızdaki önemli detayları ve gelecek planlarını ayyuka çıkaracak. Olası görünmeyen konularda bile inisiyatif almak isteyeceğimiz bir aydayız, unutmayın…

Gökyüzünün 2 Afili Misafiri Var Yol Açın!

Tarihler 10 Haziran’ı gösterdiğinde yaşadığımız bazı olayların tesadüf olmadığını düşüneceğiniz hatta; “bu kadarı da olmaz!” diyeceğiz. Aslında bu tutulmanın bir benzeri 14 Aralık 2020’de başlamıştı. Bugünden başlayan olayların getirilerini ise bu tutulmada göreceğiz. 6 ayda bir gerçekleşsen tutulmalar başlangıçları ve bitişleri temsil eder. Bir döngüyü kapatıp yeni bir döngüyü başlatıyoruz. Bunun sebebini İkizler burcunda gerçekleşecek olan Tutulma bizzat anlatacak. Kolektif bilinci, bireyselliğin azaldığını, sosyallik sarmalına katılanların sayısının gün geçtikçe artacağını işaret eden Güneş tutulması bizlere kimi zaman yürümeden koşmamız gerektiğini hatırlatacak. Ayrıca aynı günün sabahında bir Yeniay’da meydana gelecek. Bunu da bir kenara not etmeyi unutmayın. Güneş ve Ay ardı ardına tutulur. Yılın ilk Güneş tutulması 2021’in aralık ayına kadar hayatlarımızı hızlandıracak.

Dolunay Toprağın Öncü Burcunda Meydana Gelecek

24 Haziran tarihinde yılın en iddialı Dolunay’larından birisi meydana gelecek. İçinde bulunduğumuz sürecin bütün çarklarını hızlandıracak bu Dolunay tam manasıyla kasıp kavurmaya niyetli. Uzun zamandır verilen ama henüz yerine getirilmeyen sözleri, içi boş vaatleri ve gizlenen bütün gerçekleri vurgulayacak olan Dolunay’da duygusal yanımızdan çok gözlemci içgüdülerimizi ön saflara süreceğiz.

Dolunay’ın “Dikkat!” Dediği Konular

  • Ev için yapılan harcamaların birdenbire artması
  • İşinden ani bir kararla ayrılanlar, işten çıkarılanlar, işyeri kapatanlar, sektör değiştirenler
  • Eğitim konusuna olan yeteri ilgiyi verememek
  • Aile içindeki fikir ayrımlarına
  • Teknolojik sorunlar

Haziran ayı her zamanki Haziranlardan daha hızlı geçecek, sosyal medyada birçok olayı eş zamanlı olarak duysak da bize geç gelen bu özgürlük hepimize nefes aldıracak. Bu günleri referans alarak program yapmayı ve gökyüzünü rehberiniz almayı unutmayın. Haziran ayının hızı bir başka… Hepimize kolay gelsin.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

3 Haziran Perşembe

13:08 – 19:58

   

13 Haziran Pazar

13:14 – 20:22

   

15 Haziran Salı   

19:25’denn

16 Haziran Çarşamba

05:01’e kadar

18 Haziran Cuma

05:52 – 10:53

   

22 Haziran Salı

08:41 – 14:55

   

24 Haziran Perşembe

04:07 – 15:04

   

27 Haziran Pazar

21:06’dan

28 Haziran Pazartesi

19:50’ye kadar

30 Haziran Çarşamba  

19:38’den

1 Temmuz Perşembe

03:21’e kadar

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

27.05.2021

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...