Yükleniyor . . .

HAZİRAN AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

HAZİRAN AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

Dünyanın biraz olsa mola vermek istediği, yılın ortasında konumlanmış Haziran’ı selamlarken bir yandan da aklımızdaki bütün “acaba” ları anlamlandırarak koşturacağız bu ay… Bu kadarı da değil, hem hızlanan hem de dinlenmek isteyen bir dünya düşünerek başlayalım ilk olarak. Sonuçta istekler değişirse eylemler de değişir.

“Sev” Dedi Dünya, Sevdi İnsan

Haziran ayının en dikkat çekecek detaylarından bir tanesi de sevgi gösterileri olacak. Hepimiz saf duyguları, birer sanal camın arkasından göstermekten çok sıkıldık. Sevmek ve bunu göstermek doğamızda var ve unutmayalım ki doğamıza zıt bir şekilde hareket edemeyiz. Hele ki bu ay, gökyüzü en mavi haline geçiş yaparken hiç de kolay olmayacak. Artık buluşmalar, organizasyonlar ve akşam yemekleri planlamak isteyeceğiz. Sevdiğimiz kişilerle aynı ortamları paylaşmak isteyeceğiz. Kalbimizi rahatlatmak ve en önemlisi gerçek anlamda sevmek isteyeceğiz.

Aileler Daha Korumacı Olacak

Aile, eş, yuva ve çocuk kavramının daha güçlü tonlarla ortaya çıktığı bu ay, son 1 buçuk ülkeler arası hareket edemeyenlerin de yolları açılacak. En önemli hazinelerimizden birisi olan “aile” kavramına daha sıkı sarıldığımız günlerde olduğumuzu fark etmek ise hiç mi hiç zor olmayacak. Haziran ayının gökyüzü gündeminde hem daha özgür olmak hem de daha korumacı tavır gütmek var.

Haziran Ayının Şaşırtacakları  

 • Arası iyi olmayan ortakların bile aynı çıkarda birleşmesi.
 • Bir daha asla görüşmez ve bir araya gelmez dediğimiz eski sevgililerin yollarının yeniden kesişmesi
 • Zamansız yapılan yolculuklar
 • Beklenmedik maddi gelirler, ek işler, planlar ve projeler
 • Bazı Influencerların skandalları, virale dönüşen videoları
 • Sürpriz bir şekilde açıklanan yasalar ve kanunlar
 • Bazı üniversite bölümlerinin puan sistemindeki değişiklikler.
 • Hukuksal arenada uzun zamandır devam eden davaların bir finale ulaşması.
 • Unutulan iklim sorunlarının yeniden ortaya çıkması

Çabuk Sonuç Bulanlar Sonuçları Nadiren Bulurlar

Tavırlardaki ve davranışlardaki değişimleri görmemizdeki sebepleri sorgulayacağımız bir ayda olduğumuzu da unutmamak lazım. Herkes atlatılması zor olan bir sürecin içerisinde sonuçta, işte burada da kimin nasıl sosyalleştiğine dikkat kesileceğimizi vurguluyor Haziran ayı. Telefon ekranlarından sıyrılıp kendini sahillere atan kişilerin sayısı ne kadar çoğalacak olsa da “stalk” seviyesini arşa çıkaracak kişiler de Haziran ayının en dikkat çeken detaylarından olacaklar. Birçok kişide “like” bağımlılığı artış gösterirken sosyal medya hesaplarından bambaşka hayatları servis etmeye çalışanlara karşı sitemler artacak. Tepkisini dile getirmeyen kalmazken, “bunu neden yaptı?” sorusunun cevabını bu ayın ta kendisi bizlere gösterecek. Artık kendi fotoğraflarını ve story sini çekenler yerine başkalarının fotoğraflarını ve story sini çekenleri izleyeceğiz.

Yüzdeler ve Sayısal Hesaplar

Haziran ayının bir diğer gündemi de sayısal hesaplar ardında dönen farklı bir gündem olacak. Bunu yalnızca ekonomi alanı üzerinden yorumlamamak gerekiyor. Büyük resmi görmeye odaklandığımız anda dünyadaki birçok insanın sayılara ve sayısal oranlara odaklandığını fark edeceğiz. Bu sayılar, iyileşen hastalar, açılan yeni hastaneler, aşılanan insan sayısı, yüz yüze eğitime geçen çocuk sayıları ve batan esnaflar gibi yeni iş kuran kişileri de konuşacağız. Yüzümüzü sayıların imparatorluğunda ilerleyen bir gündeme çevireceğiz. Bizi şaşırtacak birçok sayıya da yine Haziran ayında vakıf olacağız. Öyle rakamlar ve istatistikler açıklanacak ki “bize neleri reva görmüşler.” Diyeceğiz.

Haziran Ayında Gündelik Hayatı Zorlayacak Tarihler;

1 Haziran, 3 Haziran, 13 Haziran, 16 Haziran, 23 Haziran, 24 Haziran, 28 Haziran

Haziran Ayında Gündelik Hayatta İşlerin Yolunda Gideceği Tarihler;

9 Haziran, 11 Haziran, 12 Haziran, 14 Haziran, 25 Haziran, 29 Haziran,

Haziran Ayının IN’leri:

 • Düğünler, organizasyonlar, şirket yemekleri, sağlık kuruluşları, medikal üretim yapan şirketler, gıda sektörü, spor salonları, moda, futbol, konsolosluklar

Haziran Ayının OUT’ları:

 • Sosyal medya, diziler, filmler, mutfakta zaman geçirmek, tek başına sosyalleşme, para biriktirme, kripto paralar, araba almak, Anksiyete

Öneri;

 • 24 Haziran’a kadar teknolojiye yatırım yapmak yorucu olabilir. Başınıza iki kere iş almak istemiyorsanız Merkür gerilemesinin bitmesini bekleyin.

Haziran Ayında Öne Çıkacak Meslekler

 • Turizm ve otelcilik
 • Küçük işletmeler
 • Gümrük müşavirleri
 • Estetisyenler ve güzellik uzmanları
 • Sunucular ve spikerler
 • Gazeteciler
 • Futbolcular
 • Baş danışmanlar

Neptün’ün Geri Gidişi Denizleri Köpürtecek

Tarihler 27 Haziran’ı gösterdiğinde gizemli gezegen Neptün yöneticisi olduğu Balık burcunda geri gidecek. Bu geri gidiş hem ülkemizdeki hem de dünyadaki denizleri yakından ilgilendirecek gelişmelere gebe olabilir. Tabiri caizse gizemin gezegeni Neptün bütün gizemleri ayyuka çıkarmaya geliyor. Bilinmeyenler ortaya çıkarken kendini arındırmak isteyenler de çoğalacak. Neptün gerilemesi denizleri köpürtürken Merkür gerilemesi de denizaltıları deniz tabanlarından geçen boru hatlarını ve farklı fiziksel yapıları işaret edecek.

 • Akdeniz’de ağır sınav verenler yine mülteciler mi olacak? Bütün Akdeniz şeridinde yıllardır çoluk çocuk demeden geçmeye çalışanlar bu Haziran ayında yeni yasalar ve düzenlemelerle daha çok ele alınacak.  

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

27.05.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...