Yükleniyor . . .

HAYATINIZIN AŞKI MI YOKSA HATASI MI?

HAYATINIZIN AŞKI MI YOKSA HATASI MI?

Hayatınızın aşkını nasıl tanırsınız?

Hayatta yol arkadaşını bulmak büyük bir şans. Gönlümüze iyi gelen, hayatımızı kolaylaştıran, hayatını kolaylaştırmamıza izin veren bir dost herkesin hayali olsa gerek. Sevgili okurlarım kiminiz evlisiniz, kiminizin sevgilisi var, kiminizin ise gönlü kırık… Ancak biliyorum ki aklınızda soru işaretleri de var, gerçekten hayatınızın aşkıyla mı berabersiniz ya da beraber olduğunuz kişinin hayatınızın aşkı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Gelin beraber size astro koçluk yaptığım yazıma bir göz atalım.

  • Birlikte olduğunuzun kişinin sizi desteklemesi çok önemlidir. Attığınız her adımda eleştiri oklarının hedefi haline gelmenize neden oluyor ve her durumda yanlışlarınızı konuşmayı tercih ediyorsa sizin için doğru kişi değil demektir.
  • Kendine güveni tam olmalıdır. Eğer birlikte olduğunuz kişi kendisine güveniyorsa aynı güveni size de yansıtır. İlişkinizde saygı ve sevgi çerçevesinde devam eder. Unutmayın kendisine güveni olmayan kişi tüm dünyayı kendisine tehlike olarak görür. Buna siz de dahil olursunuz.
  • Şimdi biraz düşünmeye ne dersiniz? Beraber olduğunuz kişiyle birbirinizi anlıyor ve iletişim kurabiliyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise ne mutlu size! Ancak ben ne anlatırsam anlatayım, her şey onun anladığı kadar diyorsanız bu noktada bir sorun var demektir. Birlikteliklerde iletişim, kendini doğru ifade etme ve birlikte olduğunu kişinin sizi anlattığınız gibi anlaması saygının olmazsa olmaz altın kuralları arasındadır.
  • Kendinizi eşinizin ya da sevgilinizin yanında rahat hissetmezseniz yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. Ya sürekli eleştirilmekten korkuyorsunuz ya da birlikte olduğunuz kişiye tam olarak güvenmiyorsunuz. Evet, birlikteliklerde bireysel olarak sınırlar vardır ancak bu sınırlar biz olduğunda farklılık gösterebilir.
  • Gelecek planlarınızda birbirinize yer vardır. Eğer planlarınızı ortak yapıyor ya da bireysel yaptığınız planlar da dahi birbirinize anlatıyorsanız çok önemli bir detayı yakalamışsınız demektir.
  • Birlikteliğinizde her ikinizde ortak yolu bulmanın haklı olmaktan daha önemli olduğunu düşünüyorsanız güzel haber, hayatınızın aşkıyla berabersiniz.

Astrolog Zeynep Turan

19.01.2017

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...