Yükleniyor . . .

Hayat Kimseye Torpil Yapmıyor

Hayat Kimseye Torpil Yapmıyor

Ne kadar paran olduğu ile ilgilenmiyor. Kendini bu bahanelerle kandırma.
Geçmişten ne kadar koptuğuna takılıyor. Sana her gün farklı bir sahne kuruyor. Yeniden başlayabil diye…

Kimi zaman sorumlulukların değişiyor, kimi zaman insanlar değişiyor… Her sabah kalktığında, aldığın her nefesle tazelenebil diye…
Kimi zaman kışı yaşatıyor, kimi zaman karnında kelebekler uçuruyor.
Ama hiç kimseyi pamuklara sarmıyor! Hep aynı duygularla yaşarsak, o zaman da insan olduğumuzu hissedemeyiz diye…

Israrla senin ne düşündüğünle, neye konsantre olduğunla ilgileniyor. Seni enerji olarak görüyor. Yaydığın frekansı temennin olarak algılıyor. Sana ve düşündüklerine senden daha çok değer veriyor. Bunu fark edip, kendi gücünü bil diye…

Kafa karışıklıkların, kızgınlıkların aslında ruhunla senin aranda! Hayat senin ne kadar sakin kalıp, çözüm arayıp aramadığınla ilgileniyor. Kendini ne için, kim için yıprattığın onun pek umurunda değil! Senin gerçekten ne istediğin, ne dilediğin önemli!

Hemen başlama: “ama…” diyerek bahanelerini saydırmaya. Dur düşün bu yazı ne demek istiyor diye! Gerçekten bir sor kendine başına gelenlerde veya yaşadıklarında senin hiç parmağın yok mu?

Kırılacağını bile bile kaç kere hamle yaptın, kaç kere düştüğünde kendine acımak daha kolay geldi? İşte bu yazı tüm bunları düşün diye… Tutuklarını gerçeğe dönüştürmek için verdiğin mücadelede hiç bir fatura ödememek mümkün mü? Koşmayı düşmeden mi öğrendin? Eğer düşmeseydin koşmayı dener miydin?

Hiç bir tecrübe boşa değildir. Ne öğrenmen gerekiyor bir düşün, en büyük korkun hayal kuramamak olsun! En büyük yasağında korkmak olsun! Güçlü olamamak için sebebin ne? Kurban psikolojisine girme.
Hayata küsme. İstediğinde silkelenip kalkabilesin diye; unutma, takılma, yılma! Yaşamın mucizesine inan! Yeniden başla ve asla korkma! Gülümsemen hiç eksik olmasın diye…

Astrolog Zeynep TURAN

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...