Yükleniyor . . .

HATALARIMIZI GÖRÜYORUZ

HATALARIMIZI GÖRÜYORUZ

Mavi gezegenimiz hem sevenlere hem de sevenlere megafonla seslenirken, bizleri girdiğimiz yolda ne kadar kararlı olduğumuz bakımından sınayacak. “Gülü seven dikenine katlanır” sözüne“ karşı, “Daha ne kadar katlanacağız?” diye sorarken bulacağız kendimizi.

Hatalarımızı Görelim Diye Dönüyor Dünya

Günümüz ve gecemiz bir olup zaman kavramının eşsiz düzenine kendimizi kaptırmışken yüreğimizi kimlere açtığımızı, kimlere nelerde bahsettiğimizi ya da nerelerden kırdığımızı göreceğiz. Bunu yeri gelecek bedel ödeyerek yeri gelecek bedel ödeterek yapacağız. Art arda yaşanan tartışmaların sonunda kendi hırslarımızı ikinci plana atacağız. Ancak içimizdekileri söylemeden de edemeyeceğiz. Bu kadarla da sınırlı kalmayacak.

Mavi Sema Safları Sıklaştırıyor 

Kalpten sevenlerin kendilerini çıkmaz sokaklarda hissettiği süreçleri, emeklerinin karşılığını almak adına iyi değerlendirmesi gerektiğinin altını çizen gök kubbe. Nedensizce yapılan haksızlıklara karşı sessiz olanın, haksızlık yapanlardan birisi olduğunu gözler önüne serecek. Gönlümüzle, günahlarımız arasında yaşanan çatışmada arada kalacağımızı da söylemeden edemeyeceğim. Gönlüne güvenen ve kaygılardan bir şekilde sıyrılabilen kişilerin başını rahatça yastığa koyacağı günler yaşayacağımızı işaret eden gök kubbe, kalp gözü açık olanların dile geleceğini vurguluyor.

Tecrübeler Sorularımızın Cevapları Olacak

Kalbimizi gaflete düşüren tüm ilişkilerimizi yeniden sorgularken ikili oynayan kişileri kendi tuzaklarına düşüreceğiz. Ancak burada tahammül ve sabır konusunda dirayetli olmamız gerekiyor. Bunu sağlamayıp sınırları aştığımızı düşündüğümüzde ise kendimizi suçlamak yerine, “o an öyle davranmam gerekiyor muydu?” sorusunu sormak içinde bulunduğumuz cendereden çıkmak için önemli bir yol aslında. Bu dünyada bilmediğimiz riskleri alıp hata yaptığımızı düşünüyorsak bunun doğrusunu görene kadar dünyanın döndüğünü hissedeceğiz. Kalbimizde yarım bir konu kalmayacak.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

18.02.2022

 

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...