Yükleniyor . . .

GÜNEŞ KOVA BURCUNDA (20 OCAK 2020)

20 Ocak Güneş Kova Burcunda

Kova; yeniliklerin öncüsü!

Yıldızı: Uranüs (Değişiklik, ansızın bağlanış ve iyi sonuçların temsilcisi)
Grubu: Hava, pozitif
Niteliği: Sabit
Burcun türü: Sabit
Üstün yeteneği: Sağduyu
Amacı: Yükselmek, başkalarına yardım etmek, ilerlemeyi sağlayacak imkânlar yaratmak.

20 Ocak’ta Güneş, Kova burcuna geçerek devrimleri başlatıyor. Güneş, bizim için sürprizler hazırlıyor. Geleneksellikten uzak yaşayacağımız bu süreçte teknoloji en iyi dostumuz olacak. Toplumsal gücün daha da artacağı günler yaşarken, beraber hareket etmenin, aynı duyguları, düşünceleri paylaşmayanların da bir olacağı anlar olacak.

Bilinmeyenler 2020 yılının Kova döngüsünde ortaya çıkmaya başlayacak.

Zodyak’ın devrimi ve teknolojiyi temsil eden burcu bilinmeyenlere olan ilgiyi de artıracak. Bu süreçte teknolojik yeniliklere, uzayın bilinmezliğine, astrolojinin ön görülerine birer birer şahit olacağız. Tabi ki hiçbir şey bu kadarla da kalmayacak. Sürekli yeniliğe ayak uydurma çabası içinde hareket ederken, hayatımızın yönünü de değiştireceğiz. Hepimiz kendi sınırlarımızı belirleyecek ve bu sınırlar çerçevesinde hareket edeceğiz. Eğer bu satırlarımı okurken içinizden daha neler olacak diye geçiriyorsanız Güneş’in Kova burcundaki seyrinde bekleyin ve görün derim.

Kova burcunun ilk on gününde doğanlar; her şeyi deneyimleyerek öğrenmek isterler. Başkalarının hatalarından ders çıkarmazlar. Gelenekselin dışındadırlar. Hak ve adalet duyguları çok gelişmiştir.

Kova burcunun ikinci on gününde doğanlar; meraklı ve öğrenmeye açıktırlar. İletişim konusunda herkesten bir adım öndedirler. Mantıklarıyla karar verirler. Duygusallığa çok yakın değillerdir.

Kova burcunun üçüncü on gününde doğanlar; sosyal çevrelerine ve arkadaşlık ilişkilerine çok önem verirler. Bağlılık duyguları gelişmiştir. Ailesine çok özen gösterir.

Astrolog Zeynep Turan

27.12.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...