Yükleniyor . . .

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA (2019)

2019 GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA

İkizler burcu  Güneş’i selamlıyor. 21 Mayıs'tan 21 Haziran’a yani yaz gündönümüne kadar İkizler burcunda hareket edecek olan Güneş, içimizi ısıtmaya gelirken, neşemizi de geri kazanmamıza yardımcı olacak. Ancak hemen yazımın başında belirtmek isterim ki bugünden itibaren gezegenlerin seyri bizleri temmuz ayındaki tutulmalara hazırlayacaklar. Bu etkiyi aklınızın bir köşesinde tutmanızı tavsiye ederim. Böylece ani duygu durumunuzun nedenini anlayabilir, kontrolsüz davranışlardan uzaklaşırsınız.

Hiç bitmeyen enerjisi ve merakı ile bilinen İkizler artık Güneş’in de desteğini alarak bir ay boyunca hareketliliğini etrafa yayacak. Güneş, İkizler burcu için gücünü göstermeye başlarken sadece değişken burçların hayatına dokunmayacak, tüm burçlara yaşama olan sevgisini canlandıracak.

Astrolojide yaşam kaynağı olarak adlandırdığımı Güneş, aydınlanmayı, ışığı ve egoyu temsil eder. Işığı yöneten Güneş, bulunduğu burcun özelliğini arttırır, onu daha görünür hale getirir. Güneş’in yeri, burcu ve diğer gezegenlerle ilişkisi çok önemlidir. Hayat, canlılık, mertlik, cömertlik, bilinç, özveri, dikkat çekmek, otorite, şov, cesaret, şöhret bu gezegenin temsil ettiği özellikler arasındadır. İkizler burcu ise; algılamak ve kendisini gözlemle tıka basa doldurmak için doğmuştur. Hareketli ve değişkendirler. Uyanık bir akıl bu burcun temelidir. Merak ve öğrenme istekleri her zaman çok yüksektir. Şimdi bu iki etkenin birleştiğini ve bir ay boyunca hayatımızı etkisi altına aldığını düşünün. Tabi bir de iletişim gezegeni Merkür, bugün İkizler burcuna geçiyor. Her şey, herkes gücünü daha da artırırken kendi krallığımızı ilan edeceğiz.

Kendimizi daha iyi tanıyabileceğimiz bir süreçteyiz.

  • Yeteneklerimizin farkına varacak, yeni hobiler edineceğiz.
  • Entelektüel tarafımızı besleyecek yeni kitaplar okumak, yeni yerler keşfetmek isteyeceğiz.
  • Bu süreçte hobimizi paraya çevirebilir, küçük bir işletme ya da sosyal medya üzerinden satış yapabileceğimiz bir platform kurabiliriz.
  • İç sıkıntımızın azaldığını fark edebilir, yaşam enerjimizi doğru kullanabiliriz.
  • Hayata karşı duruşumuzu esneteceğimiz bu süreçte hayattan da keyif almaya başlayacağız.
  • Üzerimizde taşıdığımız yükleri bir süreliğine de olsa kenara bırakmak hepimize iyi gelirken aslında ne kadar da yorgun olduğumuzu fark edebiliriz.
  • Özellikle gökyüzünün yoğun gündeminde bir nebze olsun rahatlamamızı sağlayacak olan Güneş’in İkizler burcundaki hareketi kendimizi tanımamıza da yardımcı olacak.

Astrolog Zeynep Turan

14.05.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...