Yükleniyor . . .

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA (20 MAYIS 2020)

Güneş, 20 Mayıs’ta pratik, analitik düşünen ve meraklı İkizler burcuna geçiyor.

İkizler Burçlarının Doğum Günleri Kutlu Olsun!

Bu döngüde kendinize yepyeni bir sayfa açma ve yenilenme isteğiniz artabilir. Uzun zamandır kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissediyor ve planlarınızın aksaması sizi gergin bir ruh haline sokuyordu. Sizi zorunlu davranışlara sürükleyen her detayı kontrol altına almaya çalışacaksınız. Merak etmeyin gökyüzü kalbinizde serin bir rüzgâr gibi esintiler bırakacak. Köklenme, yenilenme, değişme isteğiniz konusunda size cesaret aşılayabilir. Ancak bu süreçte zaman zaman adaptasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Bir süredir normalize ettiğiniz gündelik akışınıza yeni bir yön vermekte zorlanabilir, nereden başlayacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Planlı programlı hareket etmek, küçük adımlarla ilerlemek avantajları da beraberinde getirebilir.

Güneş’in İkizler Burcundaki Seyri Bütün Burçların Hayatına Dokunuşlarda Bulunacak. 

Yılın ikinci yarısında yani 5 Haziran tarihinde meydana gelecek ikinci tutulma da bizleri oldukça etkileyecek. İletişim odaklı konularda daha atılgan davranabiliriz. Zamanın ve olayların ikili ilişkilerimiz üzerinde bıraktığı keşmekeşli durumların üstesinden gelebilmek adına daha toparlayıcı ve çözüm odaklı davranabiliriz. Analitik ve hızlı düşünme şeklimiz güçlenirken yer yer sabırsızlığımız yükselebilir. Aceleci davranmamız basit detayları gözden kaçırmamamıza neden olacağı için gök kubbe daha sakin ilerlememiz gerektiğini işaret ediyor.

Tutulma Yol Ayrımlarını Getirebilir

Güneş bu yıl 20 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda hareket edecek.  Tutulacak… Dolayısıyla hiçbir şey eskisi olmayacak. İkizler burcu olan herkes farklı yollara sapacak ve duyguları değişecek. Bu tutulma ayrıca diğer burçların ise farklı yollara girişinin haberciliği yapıyor. Bunu hep birlikte yaşayıp göreceğiz.

 Twitburc’un Güneş İkizler Burcunda Hareket Ettiği Sürede Önerileri

Sezgilerimizle aklımız arasında denge kurmaya çalışacağımız bu süreçte;  

-          Yeteneklerimize yönelmemiz ve somut uğraşılar içinde olmamız motivasyonumuzu yükseltebilir.

-          Kişisel ve mesleki gelişimimize daha da önem vermemiz gerektiğini kavrayabiliriz.

-          Bilgi haznemizi genişletmek ve yaşam standartlarımızı artırmak adına kurs araştırabilir, entelektüel konulara yönelebilir ve yeteneklerimizden gelir elde etmeye çalışabiliriz.

-          Güneş - İkizler etkileşimi merak duygumuzu körüklerken kendimizi daha iyi tanımanın ve ifade etmenin yollarını arayabiliriz.

-          İçimizi kemiren düşüncelere, aklımızı karıştıran duygulara dur derken, değişimin tatlı, naif taraflarını hissedebiliriz.

-          Hayata daha farklı bir pencereden bakmaya başlarken, düşüncelerimizde daha esnek olmamız gerektiğini fark edebiliriz.

-          Mental yorgunluklarımızdan, içimizde büyüyen sorumluluk duygularından sıyrılarak hayatı akışına bırakmak isteyeceğiz.

İkizler burcunun ilk 10 günü içinde doğan İkizler burçları;

Entelektüel, empati kurabilen, yerinde duramayan, bildiğini konuşan, yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanan karaktere sahiptirler.

İkizler burcunun ikinci 10 günü içinde doğan İkizler burçları;

Edebiyat, sanat, reklamcılık gibi yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olurlar. Aynı zamanda farklı kültürleri tanımaktan ve seyahat etmekten hoşlanırlar.

İkizler burcunun son 10 günü içinde doğan İkizler burçları;

Az ama öz konuşmayı tercih ederler ve özgürlüklerine çok düşkündürler. Kendilerine göre önemli buldukları konular üzerinde uzmanlaşmak isterler.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi paylaşılamaz.

11.05.2020

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...