Yükleniyor . . .

GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA (19 NİSAN 2021)

GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA (19 NİSAN 2021)

Tarihler 19 Nisan’ı gösterdiğinde Güneş’te Boğa burcundaki seyrine başlayacak. Yaklaşık bir ay sürecek olan bu hareketi Merkür ile birlikte, el ele tamamlayacak olan Güneş, 2021 yılının en görkemli günlerini de başlatmış olacak. Merkür Boğa burcundayken üstüne bir de Güneş’in Boğa burcuna geçişi hayatlarınıza ışık tutarken aşıya da kavuşturacak. 

Bu ilkbahar İliklerimize Kadar Isıtacak!

Güneş’in Boğa burcuna geçişi, mevsimin sabitlenmesi, ilkbaharın dengelenmesi olarak bilinse de bu ilkbahar farklı bir ilkbahar olacak. İklimi, yağmuru ve bir anda değişen hava koşulları ile birlikte, hareket edecek. Aynı zamanda dünyada birçok yerde toprak hareketlerine, deniz kabuğundaki hareketlere şahit olabiliriz. Akarsular ve yağmurlar bu ilkbaharın ana temasını oluşturacak.

Devrim Niteliğindeki Günler Kapıda!

Güneş’in Boğa burcuna bu sefer ki geçişi, öncekilerden farklı olacak. Çünkü 2019’un mayıs ayından bu yana Boğa burcunda devrim gezegeni Uranüs hareket ediyordu. Bu da şu anlama geliyor; Güneş, devrim gezegeni Uranüs ile kavuşacak. Merkür ile el ele tutuşup, devrim gezegeninin kalbinden geçerken, devrim niteliğindeki günlerin kapımızda olduğuna işaret edecek. 2021 yılının maviliklerini burada hissedeceğiz belki de. Bir yandan özgürlüğü tartışırken, bir yandan da bilim dünyasının coşkusuyla tanışacağız. Birbirlerinin tezlerini çürüten hekimlerle karşı karşıya kalacağız. Her ne olursa olsun Dünya, Güneş’in ilk ışıklarını, ilkbaharda açan çiçekler gibi açacağı gönüllerde özgürlükle, sokakları bir şekilde yeniden doldurmaya çalışacağız.

Merkür’de Venüs’te, Güneş Boğa’ya Eşlik Edecek

Yeni dünyaya dair kurallar, Güneş Boğa geçişi ile birlikte gelirken, iletişim gezegeni Merkür’ün de Güneş ve Boğa’ya eşlik ediyor oluşu, birçok şeyi de bünyesinde barındıracak. Bu kavuşum, aklımızı da iyiden iyiye karıştırırken hem Güneş’in hem de Venüs’ün Boğa burcunda hareket etmesi, Venüsyen günleri tetikliyor olacak. 22 Nisan itibariyle başlayacak olan Venüsyen günler, sağlık, güzellik, temizlik ve estetik konularını da beraberinde getirecek. Bu konular gündemimizi oldukça meşgul edecek.

Arkaya Bakmak Yok! Diyor Güneş!

Odak kaybı sorunu hepimizin başına sıklıkla gelebilen bir şey. Güneş Boğa geçişinde güzel bu sorunu yaşayanlara haberler var! Hayatımızdan dikkatsizliği çıkarıyoruz. Şunu unutmayın, Güneş’in Boğaya geçmesi ve Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs’ün Boğa burcunda seyredişi, diyet, estetik ve alışkanlık konuları için daha fazla efor içerisinde olacağımız anlamına geliyor. Kendimizi emniyette hissetme isteğimiz bu süreçte artarken, sebat ettiğimiz konularda çevremize gözü kara biri olacağımızın izlenimini vereceğiz. 

Güneş Boğa burcundayken, estetisyenlere gitmek, çocuklarımızla ilgilenmek ve en önemlisi de kafamızı dağıtmak isteyeceğiz. Güneş – Boğa seyri kendine yatırım yapanları gözler önüne serecek.

Gezegenler Boğa Burcunda Örgütleniyor

Bugün itibariyle, Güneş’in, Merkür’ün ve Uranüs’ün Boğa burcunda hareket etmesiyle bir toprak stelyumu söz konusu olacak. Yani kısaca Boğa burcunda küçük çaplı bir örgütlenme meydana gelecek. Bu örgütlenme de Türkiye’nin Akrep burcunu yakından ilgilendirecek. Hepimizi ilgilendirecek ve süreç içerisinde en önemli tarih olan 25 Nisan’da, enteresan haberler almamız kuvvetle muhtemel.

Yatırım, alım satım ile ilgilenmek isteyenler, vergi affı, ek kredi sistemleri, yeni küçük torba yasalar… Bununla birlikte ekonomik aflar ve bankaların teşvik kredileri, taşınmak isteyenler… Kısacası 25 Nisan’da gerçekleşmesini istediğimiz konular hakkında olumlu dönüşler, güzel haberler gelebilir.

19 Nisan’dan 21 Mayıs’a kadar devam edecek olan günler, gözle görülür şekilde Boğa günleri olacak. Çünkü Boğa stelyumu, bütün Boğa burçlarını son derece yakından ilgilendiriyor;

 • Yükseleni Boğa olanlar: Görünüş, ev ya da çevre ile ilgili değişiklikler yapabilir
 • Ay Burcu Boğa olanlar: Duygusal konulardaki yüklerden kurtulabilir
 • Haritasında jenerasyon gezegenleri Boğa olanlar: Hayatında dönüşümler, yeni başlangıçlar yapabilir, miras konularını çözmek için de kolları sıvayabilir.

“Özellikle bu Boğa günleri sadece Boğa burçlarını değil, bütün hepimizi yakından ilgilendirecek. Çünkü Türkiye’nin Natal haritasına, yani astroloji haritasına göre Boğa stelyumu meydana gelecek. Boğa burcunda inci tanesi gibi dizilmiş gezegenler, Türkiye’nin burcunda karşıtlık yapıyor olacak. Güneş, Türkiye’nin Jüpiter’ine de Venüs’üne de karşıtlık yapıyor olacak. “

Türkiye’nin Güneş’inin karşısında oluşacak olan bu stelyum, Boğa günleri ve Venüsyen günler çok güçlü olayları da beraberinde getirecek.

Hangi Konular Gündemimizde Olacak?

 • Fazla kilolar
 • Beslenme alışkanlıkları
 • Geçmiş
 • Yaşam alanı
 • Taşınma, adres değiştirme
 • Çocuklarımızın eğitimi
 • Kişisel gelişim kursları

Ülke Gündeminde Neler Olacak?

 • Türkiye dünya gündeminde bolca konuşulacak.
 • Karadeniz, sürekli gündeme gelecek.
 • Para birimleri konuşulacak
 • Blockchain sistemine geçen bankalar artabilir

Ülkemizin gündemi ağırlıklı olarak dış politika olurken, bizler kendi iç dünyamızla ilgili düzenlemeler ile uğraşıyor olacağız. İkilemleri tamamen geride bıraktığımız hayatımızda, tam da değişim için beklediğimiz günlerin ortasından geçeceğiz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

15.04.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Akşam saatlerinde Ay, herkesin ayarlarını bozmak istiyor. Bugün aklınıza yeni fikirler getirin, yeni planlar yapın. Eski alışkanlıklarımızı değiştirmenin tam vakti!
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...