Yükleniyor . . .

GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA (2019)

GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA (2019)

Güneş ev sahibi olduğu Aslan burcuyla vedalaşırken 23 Ağustos itibari ile Başak burcuna yerleşiyor ve bu toprak burcunu daha da parlatıyor.  Merkür tarafından yönetilen toprak burcu Başak saf sevgiyi yeryüzüne yaymak için bir ay boyunca mücadele edecek.

Düşüncelerimizi netleştirme zamanı!

Aklımızın karışıklığını, kalbimizin karmaşıklığını bir kenara bırakıyoruz. Çünkü detaycı, plancı Başak burcu kalk, toparlan ve yola devam et diyor. Hayatımızı pratikleştirme ve mükemmelleştirme adına çok güzel bir süreç yaşayacağız. Her şey çok mu kolay olacak derseniz, biraz ayrıntılarda boğulacağız ancak bu durum bile bizim lehimize olacak. Gökyüzü kendisini Başak burcuna teslim etmişken harekete geçmek için gerekli enerjiyi de verecek.

Kök salacağız.

Düşüncelerimizi hayatımızda yer edinmiş bulmak hepimiz için şaşırtıcı olacak olsa da bir süre sonra varlığımızı çok daha anlamlandıracağız. Çünkü artık yaşamda yer edinme, kök salma zamanı. Hedeflerimiz için uğraşmak, yorulmak hiçbirimize zor gelmeyecek.  Mantığımızın çok daha etkili işleyeceği günler yaşarken, gerçeklere ulaşmak da hiç zor olmayacak. Geçmişe dair emin olamadığımız konuları netleştirecek olaylar yaşayabilir, titizlikle çözüme kavuşturabiliriz. Detay, eleştiri ve plan üçlüsünü içinde barındıran Başak burcu kusursuzluğu da temsil eder. Her şeyin, herkesin güzel ya da iyi olmasının bakış açısına bağlı olduğunu anlayacağımız olaylar yaşayabiliriz.  Aynı zamanda endişeli ruh halimizi de kontrol etmek de zorlanabiliriz. Özellikle kaygılarını hafifletmek için ilaç kullananlar bu süreçte daha da temkinli olmalılar.

Başak burcunun ilk 10 gününde doğanlar; yetenekli ve ilgili kişilerdir. Merkür’ün de etkisiyle kendilerini çok iyi ifade ederler. Özellikle işleri ile ilgili takıntılı davranışlar sergileyebilirler. Duygusallığa çok yakın olmamakla beraber, duygu durumları çok çabuk değişir.

Başak burcunun ikinci 10 gününde doğanlar; disiplinli ve eleştirel kişilerdir. Cebir ile ilgili her türlü mesleğe yatkınlıkları vardır, matematik zekalarını her alanda kullanabilirler. Geleneksel yapıları topluma kolayca uyum sağlamalarına yardımcı olur.

Başak burcunun son 10 gününde doğanlar; çekingen değillerdir ve benlik duyguları çok fazla gelişmiştir. Estetiğe önem verirler ve güzellik algıları sabittir. Bu anlamda yetenekleri vardır. Disiplin konusunda biraz zayıf olabilirler. Onlar için önemli olan canlarının ne istediğidir.

Astrolog Zeynep Turan

06.08.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...