Yükleniyor . . .

GÜNEŞ BALIK BURCUNDA (2019)

GÜNEŞ BALIK BURCUNDA (2019)

Güneş, 19 Şubat itibariyle Balık burcuna geçerken aynı zamanda Dolunay’a da destek verdi. Dolunay’ın etkilerini daha da hissettiren bir süreç başladı. Öncelikle Balık burçlarının doğum gününü kutlarım. Yaklaşık bir ay boyunca Balık burcunda hareket edecek olan Güneş yalnızca Balık burçlarını ilgilendiren bir durum değildir. Özellikle su grubu burçları için farkındalık yaratan günler başlarken, hava ve toprak grubu burçlarını destekleyecek, ateş grubu burçlarını ise sakinleştirecek.

Kırgınlıklar dağılıyor arkadan iş çevirenler ortaya çıkıyor.

Balık burcunda arz-ı endam eden Güneş, tüm hislerimizi etkisi altına alırken, savunmacı yönümüzü de ortaya çıkaracak. Zaman bizi yavaş yavaş bahara doğru hazırlarken ruhumuzu sıkıştıran sorunlardan arınmamızı istiyor. Bu süreçte Merkür’ün de Balık burcunda hareket ettiğini hatırlatmalıyım. İletişim ile ilgili zorlanacağımız konular da olacak. Sonuçta Balık burcu savunmacı ve nostalji bir burç ancak Merkür çok daha gerçekçi. Bu anlamda çatışmalar yaşanabilir.  İletişim konusunda biraz zayıf olsak da şartlarımızı zorlayacak ve kendimizi ifade etmekten yılmayacağız. Özellikle ikili ilişkilerde birbirini anlama çabası daha da kendini gösterirken, keskin konuşmalardan kaçınacağız. Duygu ve düşüncelerimizin kontrolü ise bizde olacak. Karar vermekte zorlansak dahi doğru olanı mutlaka bulacağız. İkili ilişkilerimizde sorunlarımızı halletmek için uğraşmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu döngüde olmuyorsa, olmuyor demek o kadar da kolay olmayacak.

Mevsim adeta yeniden doğmaya hazırlanırken kendi dünyamızda kalmak isteyecek hatta hayatımıza dahil olmak isteyenlere yüksek duvarlar öreceğiz. Yaşadığımız olayları düşünmek yerine düşüncelerimize nadasa bırakacak ve olgunlaşmasını bekleyeceğiz. İnandığımız duygulara karşı oluşturacağımız savunmaları akıl süzgecinden geçirecek ve mantıklı bir karara varana kadar mücadele edeceğiz.

Zodyak’ın son burcunda hareket edecek olan Güneş, bu süreçte aile birliği ile ilgili de güzel haberler alacağımızın işareti olacak. Özellikle bebek sahibi olmak isteyen anne ve babalar Güneş’in Balık burcundaki seyrinde müjdeli haberi alabilirler. Evlilikler, ilişkiler adına da hareketli bir süreç olacak. Ani biten evlilikler, bir anlık evlilik kararları ise bu döngünün bir diğer gündemi olacak.

Hayatımızdaki belirsizlikleri ortadan kaldırmamız için bize şans verecek olan gezegen seyirleri hayatımızda asıl neyin önemli olduğunu bir kez daha hatırlatacak.

Astrolog Zeynep Turan

12.02.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...