Yükleniyor . . .

GÜNEŞ BALIK BURCUNDA (19 ŞUBAT 2020)

GÜNEŞ BALIK BURCUNDA (19 ŞUBAT 2020)

Güneş, 19 Şubat itibariyle Balık burcuna geçiyor. Yaklaşık bir ay boyunca Balık burcunda hareket edecek olan Güneş yalnızca Balık burçlarını ilgilendiren bir durum değildir. Özellikle su grubu burçları için farkındalık yaratan günler başlarken, hava ve toprak grubu burçlarını destekleyecek, ateş grubu burçlarını ise sakinleştirecek.

Düşüncelerimizi nadasa bırakacağız.

Balık burcunda arz-ı endam eden Güneş, tüm hislerimizi etkisi altına alırken, savunmacı yönümüzü de ortaya çıkaracak. Zaman bizi yavaş yavaş bahara doğru hazırlarken ruhumuzu sıkıştıran sorunlardan arınmamızı istiyor. Özellikle ikili ilişkilerde birbirini anlama çabası daha da kendini gösterirken, keskin konuşmalardan kaçınacağız. Duygu ve düşüncelerimizin kontrolü ise bizde olacak. Karar vermekte zorlansak dahi doğru olanı mutlaka bulacağız. İkili ilişkilerimizde sorunlarımızı halletmek için uğraşmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu döngüde olmuyorsa, olmuyor demek o kadar da kolay olmayacak. Yaşadığımız olayları düşünmek yerine düşüncelerimize nadasa bırakacak ve olgunlaşmasını bekleyeceğiz. İnandığımız duygulara karşı oluşturacağımız savunmaları akıl süzgecinden geçirecek ve mantıklı bir karara varana kadar mücadele edeceğiz.

Zodyak’ın son burcunda hareket edecek olan Güneş, bu süreçte aile birliği ile ilgili de güzel haberler alacağımızın işareti olacak. Özellikle bebek sahibi olmak isteyen anne ve babalar Güneş’in Balık burcundaki seyrinde müjdeli haberi alabilirler. Evlilikler, ilişkiler adına da hareketli bir süreç olacak. Ani biten evlilikler, bir anlık evlilik kararları ise bu döngünün bir diğer gündemi olacak.

Hayatımızdaki belirsizlikleri ortadan kaldırmamız için bize şans verecek olan gezegen seyirleri hayatımızda asıl neyin önemli olduğunu bir kez daha hatırlatacak.

Balık burcunun ilk on gününde doğanlar; düşüncelerini kolay kolay dile getirmezler. İçe kapanıktırlar. 6. hisleri çok gelişmiştir, bu nedenle sezgileriyle hareket ederler.

Balık burcunun ikinci on gününde doğanlar; kişisel yaşam alanlarına çok düşkündürler. Para harcama konusunda tasarruflu olurlar. Duygusal kararlar almaya yatkındırlar.

Balık burcunun üçüncü on gününde doğanlar; hayal güçleri gelişmiştir. İlgi alanı edinmekten keyif alırlar. Güçlü ve kararlı olurlar. Savunmacı yönleri yüksektir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

07.02.2020

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...