Yükleniyor . . .

GÜNEŞ ASLAN BURCUNDA (22 TEMMUZ 2020)

GÜNEŞ ASLAN BURCUNDA (22 TEMMUZ 2020)

Güneş ateş burcuna geçerken, ışığı gözleri kamaştıracak. Bizler de Aslan burcunun ışığına kapılacağız. Yükselen duyguların esiri mi olacağız? Yoksa bu duygularla gücümüze güç mü katacağız? Güneş, en güçlü olduğu burca geçerek bu soruları cevaplayacak.

Gök kubbe her zamankinden farklı evrelerden geçerken 22 Temmuz tarihinde Güneş Aslan burcunda konumlanacak. Zincirlerinden kurtulamayan karakterler bu konumlanma ile beraber zincirlerini kıracaklar. Gökyüzü özgürlüğünün peşinde olanları konuşacağımızı işaret ederken, Güneş ise en sevdiği burçta konumlanacak.

Kariyer Bazında Cevapsız Soru Kalmayacak!

İçinde bulunduğumuz yüzyıl bizleri bambaşka düşüncelere sokarken aslında ilgilenmemiz gereken noktalardan uzaklaşmamamız gerektiğini daha iyi anlayacağız. Bir yandan odak noktamızdaki bu dengesizliğin sebebini öğrenmeye çalışırken bir yandan da çevremizde bizi düşündüren bir takım durumlarla da karşılaşacağız. Güneş’in Aslan hali bizleri daha sorgulayıcı ve meraklı yapacak. Kariyer basamaklarını daha dikkatli tırmanmak isteyeceğiz.

Teknoloji ve Hayatlarımız Arasındaki İnce Çizgiyi Göreceğiz

3 Ağustos tarihine kadar Güneş Aslan burcunda olacak ama bu tarihte Ay karşısına geçecek ve aynı zamanda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay’ın gerçekleşmesiyle de teknoloji dünyası ve bu dünyayı ayakta tutan platformlar farklı bir sürecin içerisinde bulacaklar kendilerini. Kısacası Güneş Aslan burcuna geçerken aynı zamanda teknoloji kavramının da tam ortasından geçecek. Peki teknoloji dünyasını neler bekleyebilir?

Eğer dijital platformlarda görev alıyor ya da bu platformların yazılımından sorumlu bir mühendisseniz Güneş’in Aslan geçişi sizi daha çok ilgilendiriyor.

 • 2005 kuruluşlu ve burcu Kova olan YouTube ile ilgili radikal kararlar gündeme gelebilir. Bu mecranın kapanmasına dair yasalar da beraberinde gün yüzüne çıkabilir.
 • Twitter ‘ın teknisyenleri tarafından kullanılan ve sadece onların erişim sağlayabildiği Twitter ’ın ara yüzü değişebilir.
 • Üst düzey teknoloji firmalarında çalışan yöneticiler, kendilerinden beklenmeyen bir takım kararlara imza atabilirler.
 • Dünyanın birçok ülkesinde sosyal medya platformlarına dair kısıtlamalar gelebilir.
 • Uçak sanayisi ve önemli bu sanayide kullanılan önemli parçalar değer kazanabilir.
 • Askeri savunma teknolojileri hakkında ciddi yatırımlar gündeme gelebilir.

Aslan Burcunun Arşa Yükselen Duyguları…

Güneş, yöneticisi olduğu Aslan burcundayken duygularımızın ve tepkilerimizin yükseldiğini her anımızda daha net hissedeceğiz. Hal ve davranışlarımızdaki dengeyi sağlamak hem kendi içimizdeki tutarlı yapıyı korumak hem de çevremizde daha kontrollü bir intiba bırakmak açısından çok önemli. Yoksa tabiri caizse, açık sözlü olayım derken bir takım patavatsızlıklar ortaya çıkabilir. İstemediğimiz durumların tam ortasında bulabiliriz kendimizi. İçimizdeki bütün çıkmazları aşmak isteyeceğiz.

Aslan Burcunun İlk On Gününde Doğan Aslan Burçları;

Karakter ve yapı olarak etkili ve güçlü bir insansınızdır. Bulunduğunuz her ortamda liderlik özelliklerinizden ödün vermezsiniz. Yetenek ve el becerisi gerektiren işlerde yetkinliğinizi her şekilde belli edersiniz. Statünüzü yükseltmek adına maddi ve manevi her türlü girişimi yapabilirsiniz. Kariyer bazında daima bir hedefiniz vardır. Yönetici bir Aslan burcuysanız, sorumluluklarınızın ağırlığı çoğu zaman sosyal yaşantınızı etkiler.

Aslan Burcunun İkinci On Gününde Doğan Aslan Burçları;

Sanata olan yatkınlığımız her halinizden belli olur. Kültür ağırlıklı konuları konuşmayı ve bu konuların içerisinde bulunmaktan oldukça hoşlanırsınız. Gösterişli ve güçlü olmaktan zevk alırsınız. Bu sebeple güçsüz gözükmeyi asla istemezsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin hakkınızda cimri yakıştırması yapsa da oldukça paylaşımcısınız. Düşüncelerinizi karşınızdaki kişiye kabul ettirmek için baskı kurabilirsiniz. Birisi sizinle aynı düşüncede ise ona daha çabuk ısınabilirsiniz.

Aslan Burcunun Son On Gününde Doğan Aslan Burçları;

Yeniliği seversiniz. Eskiye takılı kalmak yerine yeni olanı tercih etmek sizin için daima mantıklı bir karardır. Cesur tavırlarınız daima ön planda olmakla beraber sorumluluk almayı da seversiniz. Zorluklara karşı göğüs geren bir yapınız vardır. Elinizi taşın altına koymaktan çekinmezsiniz. Dış görünüşünüze ayrıca özen gösterirsiniz. Azim ve çalışma duygusu güçlü duygularınızdandır. Yardıma ihtiyaç duyan kişilere yardım etmek adına her türlü imkanınızı kullanmaktan çekinmezsiniz.

Güneş Aslan Burcundayken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor;

 • Aşırı lükse kaçan harcamalardan uzaklaşmalıyız.
 • Bizi farklı gösterecek her türlü davranıştan uzak durmalıyız.
 • Aile içindeki kavgaları her zaman orta yolu bularak çözmeliyiz. Başka bir ailedeki kavgaya şahit olsak bile buna dahil olmamak en mantıklısı olacak.
 • İkili ilişkilerde yanlış kişilere sürekli aynı şansı tanımamalıyız.
 • Önemli bir alım veya satım yapacaksak, bu konuda iyice emin olmadan adım atmamalıyız.
 • Hırsımıza yenik düşersek hoşgörülü bir insan yerine hırsları için her şeyi yapabilecek bir kişi gibi görünebiliriz.
 • En önemlisi Güneş Aslan burcundayken her şeyin aşırısından uzaklaşmalıyız.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır.

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz.

17.07.2020

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...