Yükleniyor . . .

Gök Kubbe 2016'nın Yaz Aylarında Aşk Var Diyor

Gök kubbe 2016' nın yaz aylarında aradığınız aşkı ayağınıza kadar getiriyor. Nasıl mı? 
Bize neler oluyor dediğiniz bir kışın ardından gelen kavurucu yaz boyunca, gök kubbenin nelerin habercisi olduğunu, sizi nelerin beklediğini merak ediyor olabilirsiniz. Size biraz gökyüzünün kendi yaz planlarından bahsedeyim. Öncelikle astrolojide ‘zaman’ kavramı önemli bir önceliğe sahiptir bunu unutmayalım. Gezegenlerin konumları, Ay’ın konumu yine zamanla belirlenir; öngörüler ve uyarılar konusunda zaman ile aynı önemi taşıyan bir diğer unsur ise, gezegenlerin hareketleridir. Aslında hepimizin kendi  atlaslarından örneklemek gerekirse farklı kapıların anahtarlarını temsil eder. Hayatımızda hiç bilmediğimiz fırsatları bir anda karşımızda bulabilir, aynı zamanda kendi filmimize alacağımız karakterleri de belirleyebiliriz. 2016 yılında hepimizi yakından ilgilendiren Eylül ayına kadar en etkili olacak  Mars 'ın Akrep ve Yay burçlarında ki geri ileri hareketi aslında iç gücümüzü ortaya çıkaracaklardan biri olacak!  Gökyüzünün gündemindeki başlıklar böyle ama siz yaz planlarınızı yapmadan gökyüzünün yaz planlarından ve yüreklerinizin nasıl çalınacağından haberdar olabilirsiniz. 
Bu sefer evrenden Mars kanalıyla hepimize bir mesaj olduğunu anlayacağız. Önce Yay burcunda başlayan bu ılımlı Mars geri hareketi, rotasını 27 Mayıs itibariyle Akrep burcuna çevirdiğinde yüreğinizin kıpır kıpır olduğunu siz de hissetmiş olmalısınız. Mars hareketi devam ediyor ve bize meydan okuyor. Korkuyor muyuz ? Hayır ama karşımıza çıkabilecek ihtimaller hakkında da bilgi sahibi olmak istiyoruz diyorsanız; burçlarınıza özel gökyüzü hareketlerini göz önünde bulundurarak ele aldığım yazıyı mutlaka okuyun.

KOÇ BURCU

KALP RİTMİNİZİ DEĞİŞTİRECEK OLAN ASLAN BURCU BU YAZ KARŞINIZA ÇIKABİLİR

İddialı günlere hazır mısınız? Güneşin enerjisini içinizde hissettiğiniz şu günlerde, kendinizle ilgili radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 2016 yılının ikinci yarısından itibaren en şanslı burçlardan birisiniz. Artık eyleme geçme vakti! Önümüzdeki dört ay ilişkilerinizde yaşayacaklarınıza siz bile inanamayabilirsiniz. Her zamankinden daha cesur ve atak davranabilirsiniz. Bu halinizle de, sosyal ortamların konuşulan ismi olmaya adaysınız. Mevsim gözünü çapkınca size kırpıyor. Bu döngüye ayak uydurabilecek güç sizin içinizde.  Yazın habercisi olan Haziran ayında rehavete kapılıp, spor ile ilgili planlarınız varsa, ertelememenizi tavsiye ederim sevgili Koç burçları. Yeni bir çevreye girmeden hem zihninizi hem de bedeninizi yenileme zamanı!

Hayatınızın aşkı kim?

Baskıların üzerinizden kalktığı bu dönemde kendinizi var olan koşullara hazırlıyorsunuz. Sizin gibi hırslı, çalışkan, gözü pek, yaşam şartlarına ayak uydurabilecek bir Aslan burcu ile karşılaşmanız an meselesi olabilir! Bu insan çalışma hayatından olabileceği gibi, bir iş seyahati sırasında uçak yolculuğunda tanışabileceğiniz biri de olabilir. Kafasına koyduğunu yapan iki kafadarın, çalışmak ile sosyal hayatı birbirinden ayırabilen etkileri bu karşılaşma için harika izlenimleryaratabilir. Eğlence anlayışınızın ve zevklerinizin uyum göstermesi zor olmayacaktır. Aslan burcu ile tutkulu, sınır tanımayan hislerin yaşanması, büyük aşklara merhaba demenize vesile olabilir. 

BOĞA BURCU

BAŞAK BURCUYLA HEYECANLI BİR İLİŞKİYE ADIM ATABİLİRSİNİZ

Mutluluğa giden yol, cesaretinizde ve cazibenizde saklı sevgili Boğa burçları! 2016 yılında tüm maharetinizle göz doldurmaya devam ediyorsunuz. Gönlünüz, her zamanki gibi aşkı yudumlayarak, deneyimleyerek yaşamaktan yana olacak.  Sizin için her daim havada sevginin kokusu var. Geçmişte kalbiniz kime kırıldı ise unutma vakti! Çünkü gözlerinizin mutlulukla ışıldamasına çok az kaldı.

Bu aşk benim diyeceksiniz!

Yaz günleri, sizin için sosyal ortamlar ve arkadaşlarınızla zaman geçirmeniz için yeni fırsatlar sunacak. Neredeyse eve girmemek için bahane aradığınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Moda, sanat, iletişim odaklı bir mesleğe sahipseniz, bu dönem gireceğiniz ortamlar, yüksek mevkide ve kalitedeki insanlardan oluşabilir. Küllerinizden yeniden doğacaksınız sevgili Boğa burçları. Hayata yeni bir şans vermek için hazırlıklara başladıysanız, seyahat çantanızı da vakit kaybetmeden hazırlamanızı öneririm. Evet, bazı şeyler sizin elinizde, istediğiniz zaman tuttuğunuzu koparan yapınız bu döngüde sizi azimli ve sıra dışı yapacak. Sakin ve kaygısız hallerinizle ilgiyi üzerinize toplamaya başlıyorsunuz. Fiziksel çekiminizi herkesin fark ettiği bir Temmuz gününde, bir konferansın kokteyl partisinde ya da sanat galerisinde heyecanlı tavırları ile sizinle tanışmaya can atan bir yürekle karşılaşabilirsiniz! Son söz sizde, sohbeti ve tarzıyla sizi etkileyebilecek, Başak burcuyla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Aşk açısı çekmiş, geçmişin yaralarını sarmış bu kişi ile sevginin ötesinde bir heyecan yaşamanız mümkün olabilir. Ayakları yere basan bu iki burcun, uzun bir ilişki kurma ihtimali de oldukça yüksek.

İKİZLER BURCU

ŞIK VE HOŞ GÖRÜNÜMÜYLE BİR TERAZİ AKLINIZI BAŞINIZDAN ALABİLİR

Heyecanlı deneyimleriniz bu yaz ufkunuzu açmaya hazırlanıyor! Önünüze harika fırsatlar çıkabilir sevgili İkizler burçları. 2016 yılının hızına yetişemiyorum diyorsanız üzerinizdeki karamsarlığı hemen atın. Çünkü bu döngü size ihtiyacınız olan enerjiyi verecek. Korkusuz yanınız,  Temmuz ayının başından itibaren mücadeleci ve dışa dönük olmanızı sağlayacak. İlişkilere karşı bakış açınız değişiyor. Yılın başından itibaren edindiğiniz tecrübeler size“sil baştan” demeyi öğretti. Uzun soluklu bir ilişki içindeyseniz,  bu dönemde çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bekâr bir İkizler burcuysanız farklı sosyal çevrelere girebilirsiniz. Rüzgârın sizi yaz aylarında nereye doğru sürükleyeceğini hiç tahmin edemeyeceksiniz!

Aşk mevsimi sizin için erken başlıyor

Çok yönlü oluşunuz son derece ilgi çekici etkiler yaratmaya devam ediyor. Her konuda bir fikriniz olacak ve bu sıralar bildiğinizi okumakta üstünüze yok. Birilerinin ilgisini çekmekse sizin için hiç zor değil! Bağımsızlığınıza bu kadar düşkün olmanız biraz da çapkınlığınızla ün yapmanıza neden oluyor. Ruhunuzu ele geçirmek çok zor ama yelkenleri suya indirmek için çok az zamanınız kaldı! Bekleyin ve görün, ayağınız bu sefer yerden kesiliyor. Tatlı sözleriniz ve zarif tavırlarınız ile sosyal çevrenizin aranan isim oluyorsunuz.

Fedakârlığınız ve uyumlu halleriniz sayesinde aşkı yakalamanız an meselesi. Yaza hazırlıklı olun! Bir deniz tatili sırasında, fotoğraf çekerken sizin gibi ortak zevkleri olan biri ile tanışabilirsiniz. Şık, hoş görünümü ve estetik anlayışı ile ruhunuzu bu kişiye teslim edebilirsiniz.  Bir de bakmışsınız eski sevgilinizin arkadaşı çıkıyor bu Terazi insanı. “Hayat çok kısa” demek için bahaneniz çok. Aşkınızın keyfini çıkartacaksınız!

YENGEÇ BURCU

BİR KOVA BURCU GÖNLÜNÜZÜ FETH ETMEYE HAZIRLANIYOR

Duygularınızı en iyi şekilde yansıtacağınız bir yaza giriyorsunuz! 2016 yılının en ağır ama bir o kadarda coşkulu aşığı siz olacaksınız sevgili Yengeç burçları. Bu döngüde gökyüzü harika ilişkiler kurmanız için size yardım etmeye devam ediyor. İletişim kabiliyetlerinizi yaşamınızın her alanında kullanmak için daha çok sosyalleşeceğiniz bir zaman diliminde olabilirsiniz. Yaz aylarında filizlenen, dillere destan olacak bir aşk hikâyesine hazır olun! Temmuz başından itibaren aşk oyunlarındaki gizli yeteneklerinizi göstermeye başlayabilirsiniz.

Hayranlıkla arzu edilmeyi bekliyorsan, zamanı geldi!

Doğanın uyanışı ile birlikte ruhunuzda yatan gizli maceraperestlik ortaya çıkıyor. Ses notunuzdan, giyim tarzınıza kadar mevsim sizi yenilemeye çok açık etkiler bırakacaktır. Sıcak günler kapıda… Ancak siz yüreğinizde yangınlar oluşturabilecek entelektüel yaklaşımı ile aklınızı çelecek bir Kova insanına gönlünüzü kaptırabilirsiniz. O kendinden bahsederken siz hayatta kaçırdıklarınıza üzülebilirsiniz. Gönlümün rehberini buldum derken bu sanat ustası kişinin eğlence anlayışı, özgür tavırları, Ağustos sonlarına doğru başınızı döndürmeyi başarabilir.

ASLAN BURCU

HİÇ UMMADIĞINIZ BİR ANDA KALBİNİZİ YENGEÇ BURCUNA AÇABİLİRSİNİZ

Yaz sizin için gülümseten duyguların başlangıcı olacak! Peki, sevgili Aslanlar, 2016 yılının sizin için ne kadar özel olduğunun farkında mısınız?  Kariyer hayatınızdaki başarıları artık özel yaşamınızda da göstermenin zamanı geldi.  Hayatınızın bir köşesine şimdiden aşk için rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Nerede olursanız olun, girdiğiniz ortamlarda mevsim çiçekleri gibi açacaksınız. Birilerini etkilemek sizin için bu dönem hiç zor olmayacaktır.

Kalp atışınız hızlanıyor!

Hayatınızı dolu dolu yaşamak, girdiğiniz ortamlara eğlenceli saatler yaşatmak sizin için hiç zor olmadı. Sıcak ve samimi tarafınız ile dürüst yaklaşımınız insanlara güven vermeye bu dönemde de devam edecek. İyi şartlarda yaşam alanları belirlemeniz aynı zamanda cömert tarafınızı da tetikliyor. Nefis sofralar ve müzikli ortamlarda sık sık yer almanız dost ortamlarında güzel tesadüfleri beraberinde getirebilir. Girdiğiniz ortamlarda, hiç ummadığınız bir anda, rengârenk yapısı ile bir Yengeç burcuna kalbinizi açabilirsiniz. Konuşuacak o kadar çok şeyiniz var ki, bir hafta sonra kendinizi bir tatil köyünde kaçamak yaparken bulabilirsiniz. Yaşam dolu yaklaşımınız onun içten sevgisi ile muhteşem bir uyumla harmanlanabilir.

BAŞAK BURCU

BALIK BURCU AKLIYLA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazın gelişi ile tepeden tırnağa değişme isteğinize karşı koyamayacaksınız! Giyiminizden, kuşamınıza, takılarınızdan, makyajınıza kadar her detayı özenle inceleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 2016 yılının en şanslı burcu olduğunuzu, yeniden hatırlatmak isterim. Bu dönemin değişimini en çok hissedenlerden biri olmalısınız. “Bir de virajlar vardı, ne oldu bunlara devam mı, tamam mı?” diye soracak olursanız Temmuz ayına kadar ilişkilerde toparlayıcı etkiler yaşayacağınızı söyleyebilirim. Kalp kırmamak için kendinizi mecbur hissettiğiniz hiçbir şeyi artık yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Sizi anlayan bir sevgiliniz olacak!

Bir süredir, değer yargılarınız ve yaşam koşullarınız üzerinde titizlik gösteriyorsunuz. Yanılmak elbette insana dair ama bilerek tüpsüz denize dalınmayacağını da en iyi siz biliyor olmalısınız. Bu dönem sosyal hayatınıza vakit ayıramamaktan şikâyet ediyorsanız, dışarı çıkma vakti geldi! Sizin gibi teknoloji avcısı bir Balık burcu ile bütçe toplantısı ya da bir eğitim semineri sırasında karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma pek romantik olmayabilir ama bunun acısını ilişkinizin ilerleyen zamanlarında çıkarmak sizin elinizde. Bu hoş Balık burcunun, aklı ve esprili yaklaşımı, sizi kendisine hayran bıraktıracak bir ilişki yaşamanıza vesile olabilir.

TERAZİ BURCU

İKİZLER BURCU HAYATINA HAREKET KATACAK

Yaz, en çok size yakışır sevgili Terazi burçları. Duruşunuzu, heyecanınızı ve zevkli yaşam sitilinizi yaşamınızın her alanına yansıtmayı başarıyorsunuz. Yılın ikinci yarısından sonra sizde şans rüzgârından etkilenen burçlardan birisiniz. Özellikle kariyer hayatınızda göstereceğiniz ivme size ekonomik anlamda güven ve güç verecektir. Maddi konuları çözmeye başladığınıza göre sıra aşka geldi! Yazın çoşkusu kapınızı çalıyor, hala duymadınız mı?. Bu yaz, temeli sağlam bir ilişkiye adım atmaya hazır olun!

Müzede gezerken, bir esere hayran olmak gibi aşkınız!

Monotonluğunuzdan kurtulduğunuz için özgürlük hissiniz çok yüksek olabilir sevgili Terazi burçları. Diyetini ödediğiniz bir bahar mevsiminden geçtiniz ama tecrübelerinizi kimse hiçe sayamaz. Hoşgörüsü yüksek, açık fikirli ve değişken ruh hali ile size eğlenceli gelecek bir İkizler burcundan etkilenebilirsiniz. Eğer bir doktor ise sizi müzik bilgisi ve yeteneği ile kandırabilir. Yok, bir tiyatro sanatçısı ise zaten aklınız şimdiden başınızdan gitti diyebilirim. Eğlenceli, çenesi hiç susmayan bu kişi ile bir anda kendinizi egzotik bir mekânda bulabilirsiniz.

AKREP BURCU

BOĞA BURCU SİZİ KENDİNE ÂŞIK EDECEK

İşte uyanış başlıyor! Tam sizin ruhunuza hitap eden havalarla kendinize gelmeye başlamış olmalısınız. Bu yaz, duygularınıza rehber olacak ve izler bırakacak heyecanlar arayabilirsiniz. Çabuk yorulan ama hemen toparlayan bir burç olarak 2016 yılına iyi bir giriş yaptınız. Satürn gibi sıkı bir öğretmenin sınavından geçtiniz ve artık hak ettiğiniz yaşama kavuşabilirsiniz. Başarılı işlere ve ilişkilere imza atmaya devam edeceksiniz. Bekâr bir Akrep burcuysanız, hazırlıklı olun, yılın ikinci yarısında evlenmiş olabilirsiniz! Yaşamınızın bir anda değişmiş olması çok şaşırtıcı oldu değil mi? Rüya gibi bir başlangıcı en çok siz hak ediyorsunuz. Sizin gibi sıradan olmayan biri için yaz döneminin durgun geçeceğini söylemek hiç doğru olmaz. Sırtınızı şezlonga yaslayın ve keyfini çıkartmaya başlayın. Bu yaz bambaşka olacak!

Bu kavuşmaya kimse itiraz edemez

Kişisel egoları bir kenara iteli uzun zaman oldu. Bu süreçte, benzer duyguları ve yaşam tecrübesini deneyimlemiş diğer yarınız ile karşılaşmanız çok zamanınızı almayacaktır. Ateşle oynamayı seven yüreğiniz, yaşam alanlarınıza kadar benzer zevklere sahip olduğunuz bir Boğa burcuyla karşılaşabileceğinizi işaret ediyor! Bu kişi ile bir sosyal sorumluluk projesinde tanışabilir, sevecen duygularınızla birbirinize yakınlık gösterebilirsiniz. İlk etapta bu kişinin ağır davranışları sizi düşündürse de, zamanla onun ne kadar iyi bir tercih olduğunu anlayacaksınız.

YAY BURCU

KALBİNİZİN SAHİBİ BİR KOÇ OLABİLİR

Değişim önce kalbinizde başlayacak! Yaşamınıza yön vermek için 2016 yılını iyi değerlendirmek istiyorsunuz. Bahar aylarınız sorgulama yaparak geçmiş olabilir. Bu süreçte akademik hayatınız, eğitiminiz, kariyeriniz yeniden şekillenmiş olabilir. Peki ya aşk hayatınız? Yolunda gitmeyen ne varsa açık yüreklilikle anlatmaya başlıyorsunuz. Belli mi olur, yılın ikinci yarısından itibaren kendinizi bambaşka bir ülkede yaşarken bulabilirsiniz. Farklı kültürlerle kuracağınız iletişim size çok şey kazandıracak.

İkiniz içinde hayat sıradan olmayacak!

Sadece yönünüzü değil hayatınızı baştan aşağıya dönüştürmeye başladığınız bu günlerde yaşamın size katacağı ödülleri görmeye başlayacaksınız. Sıcakkanlı ve hareketli tavırlarınız ile kendinize çok dost edinmiş olabilirsiniz. Peki, aşka hazır mısınız? İlginizi çok uzun yıllardır çeken çocukluk aşkınız bir Koç burcu olabilir. Yıllar sonra yeniden karşılaşmanız ona karşı olan hislerinizi tetikleyebilir. Aynı şeylere gülen, aynı zevklere sahip, hatta aynı hayat anlayışı olan bu iki kavuşumdan ömür boyu mutluluk ve sevgi doğar. Her an bavulunuz hazır olsun, bir anda aklınıza yeni yerler keşfetmek gelebilir.

OĞLAK BURCU

AKREP BURCUYLA İNATLAŞMANIZ AŞKA DÖNÜŞEBİLİR

Yazı kucaklamak sizin için hiç zor olmamalı sevgili Oğlak burçları.  Yılın ilk aylarından bu yana hayatınızda her şey o kadar çabuk değişti ki, hızınıza yetişebilene aşk olsun! Yaz aylarının başlamasıyla gönlünüzde yeni isimler yer almaya başlayabilir. Geçmişin izlerini, yaz temizliği yapar gibi sileceksiniz hayatınızdan. Doğru kararlar almanız için yolunuz artık aydınlık. Çünkü gökyüzü sizinle!Hayatınızdan uzaklaştırmanız gereken kişilerin ardından pişmanlık yaşamak mı? Bu yaz melankolik duygular hiç size göre değil.

Kalbinizi çalmak kolay olmayacak

Eğer sizin gibi biri gerçek aşkı arıyorsa garantici olmak ister. İlişkinizi sağlam temeller üzerine kurmak isteyeceksiniz. O zaman harekete geçin! Çünkü gök kubbe bu kişiyi karşınıza çıkarmaya hazırlanıyor. İşten başınızı kaldıramadığınız doğrudur ama bu durum sizinle ilgilenen birilerinin olmadığı anlamına gelmiyor. Yılın başında bir itirafla karşı karşıya kalmışken, koşullar sizi bir araya getirmemek için elinden geleni yapmış olabilir. Peki, şimdi ne değişti, diye merak ederseniz. Geçmişte kalan fırsatların ayağınıza kadar geldiğini söylemeden edemeyeceğim.  “İş yerinde aşk olmaz.” demeyin. Bir rekabetin ortasındayken Akrep burcu insanıyla inatlaşarak başlayan söz düellosu eğlenceli bir arkadaşlığa ve hemen ardından sevgili olmaya dönüşebilir. Kıymetini bilmelisiniz!

KOVA BURCU

ÖZGÜR RUHLU BİRBALIK BURCU RUHUNUZA EŞ OLMAYA HAZIRLANIYOR

Yaz mevsiminin coşkusunu sindire sindire yaşamaya hazır mısınız? Daha çok düşünüp, daha çok ürettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Her ne kadar kış çocuğu da olsanız, güneşi sevgi ile bekleyen siz, 2016 yılının ikinci yarısından itibaren neşenize neşe katacak gelişmeler yaşayacaksınız. Ruhunuzda değişim rüzgârları çoktan esmeye başladı. Son yıllarda ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşünüyor olabilirsiniz ama kaygılarınızın, geleceğinizi inşa etmenize engel olduğunu da fark etmiş olmalısınız. Eğer 1970- 1984 yılları arasında doğmuş bir Kova burcuysanız, son 1,5 yıldır isyan ettiğiniz tüm duygularınızla baş edebileceğiniz dönemlerin başladığının müjdesini verebilirim.

Yaz aylarında  hayatınız hareketlenecek!

İlişkilerde önceliğiniz, ne istediğinizi bilmek ise bu durum sizi bir adım öteye taşıyacak. Kalbi ve gönlü rahat, sorgulamalardan uzak, eğlenmekten ve bilgiden beslenen biri ile hayatınızı geçirmeniz hiç zor olmayacaktır. Duygusal yönden sizin gibi kendini boşlukta hissettiği bir dönem karşınıza çıkan Balık burcu ile aranızda karşılıklı bir beğeni oluşabilir. Her ikinizin de detaycı ve sorgulayıcı tavrı, ilişkinize sınırlar getirmeyecektir. Tam da sizin aradığınız şey! Hiç ummadığınız bir ortamda karşınıza çıkmasının şaşkınlığı sizin için komik bir hikâyeye dönüşebilir. Her şeye rağmen değişken hallerinizi kontrol etmeniz gerekebilir, benden uyarması… Kalbinizi çalacak Balık burcuyla, dünyanın bir ucuna bile gidebilirsiniz.

BALIK BURCU

GEÇMİŞTEN GELEN AŞK BİR YAYBURCU OLABİLİR

Yazın gelişi size güç verecek! Duygularınızın kışı nihayet bitiyor sevgili Balık burçları. Mesleki olarak gördüğünüz, yaşadığınız kötü anılar, insanları yeniden değerlendirmenizi sağlamış olabilir. Bu sayede ilişkilerinizi gözden geçirmiş olmalısınız. Yaşamın sizi teşvik edici yönlerini kaçırmadığınız için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çalışma azminiz sayesinde her türlü sorunun üstesinden gelebileceğinizi yaz aylarından itibaren daha net görüyor olacaksınız. Artık yorgun ve düşünceli hallerinizi bırakın. Çünkü güneş sizinle vals yapmayı bekliyor.

Ruhunuzun şifacısını buluyorsunuz

Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bu dönem, tahminleriniz doğru çıkabilme ihtimali var. Hayatınızdan birileri giderken belki de çok hüzünlendiniz ama yaşamınızın baştan aşağı değişebileceğini görememiş olabilirsiniz. Bu dönem en çok ihtiyacınız olan güvendiğiniz kişilerin yanınızda olması. Kendi iç huzurunuz olduğu takdirde sizde mutlu olabiliyorsunuz. Bu yüzden eski bir hatıra ya da fotoğraf size bu sıralar çok iyi geliyor. Yeniden birbirinizi bulduğunuz eski aşkınız Yay burcu ile kendi yarattığınız dünyada kaybolmak isteyebilir, kültürel anlamda birbirinizi besleyebilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

30.05.2016

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...