Yükleniyor . . .

EYLÜL AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

EYLÜL AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

Sırları Vardır Ay’ın…

Olağanüstü bir yaradılışa sahip olan dünyanın, bir o kadar benzersiz uydusu, arkadaşı ve sırlarla dolu bir komşusu vardır, Ay…

Ay, astrolojide bakamadığınız bazı detayları derinleştirir, kozmik puzzle'ın eksik parçalarını bulmamızda bizlere yardımcı olur. Bizler ne kadar Güneş burçlarımız üzerinden çeşitli öngörülerde bulunup, buna kanalize olsak da Ay burçları birbirinden farklı detaylarla bizleri gizemli bir yolculuğa çıkarır. Genel geçer davranışlar, kararlar ve söylemlerimizden ziyade, içimizde henüz keşfetmediklerimize odaklanır Ay. Bunu yaparken de sırlarını fısıldamaktan geri durmaz. Ay, dünyaya geldiğimiz günün de uydusudur aynı zamanda. Kalp sesimizdir. O yüzdendir ki gökyüzünün en hızlı hareket edeni olan Ay, sadece ruhlarımıza değil semavi dinlere de rehberdir.

Eğil Dalga Bükül Demir…

Eylül ayında bir Yeniay ve bir Dolunaya ev sahipliği yapacak gökyüzü, bu sefer diğer gezegenlerde daha keskin saf tutacaklar. Merhameti sorgulamak ise ayın ışından düşecek yüreklerimize. 2021’in Eylül ayında görmezden gelmeye çalıştıklarımız, tozlu raflarda kalmasını istediklerimiz bir bir ortaya ruhumuzun derinliklerinden zihinlerimize hücum edebilir. Bununla beraber, soracağız kendimize “nerelerden geçtim, nasıl geçtim?”   

Balık aksında gerçekleşecek Ay’ın halleri öz benliği aramaya daha çok itecek. 21 yüzyılın hastalığı “bireysellik” tıpkı bir virüs gibi kalpleri istila ederken, sevginin limitlerini sorgulatacak. Dolunay, Başak burcundan çıkıp da 21 günlük büyüme arzusuyla coşup 21 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşirken, gönül noksanlığı yapmayacağız. Seveceğiz. Ülkemizin toplumsal sağ duyusuna da iyi gelecek bu Dolunay… Kıssadan hisse, Ay, bize geniş gönüllük verecek. Malumunuz sır saklamayı seven Ay, bu sefer anlatıcı rolünde olacak ve kontrolü bizim ellerimizden alırken, teklik bilincinin ilhamı mavi gezegenimize bir nebze de olsa nefes olacak. 

Başak - Balık Aksında gerçekleşecek Yeniay ve Dolunaylar Hangi Sırları Açığa Çıkarır?

  • Gizli ilişkileri, yasak aşkları, unutulmuş duyguları
  • Başıboş düşünceleri
  • Saklanan maziyi
  • Geçmişte iz bırakan kişilerin davranışlarını
  • Şiddetli kaygıları
  • İçimizde gizlenmiş egoları

 Eylül Ayı, “Hiçbir şey mahşere kalmıyor aslında” Dedirtecek    

İçgüdülerimizin astrolojideki karşılığı olan Ay, derin duyguları ne kadar göstermek istemesek de bizleri eninde sonunda bu yola çıkarır. Karanlığın perdesine bürünen sözler, dudaklardan dökülür, ruha dokunur. Bu sayede pamuk ipliğinde gördüğümüz ilişkilerin sonu gelirken, o gidemez dediğimiz kişiler ne kadar sineye çekmiş gibi görünse de kalplerini zorlamaktan ve kısıtlı sevmekten vazgeçebilir. Eylül ayında Ay’ın halleri pek bir yaman… Hal böyle olunca Ay’ın sırları içimizdeki gizli “ben” i bulup uyandıracak.

Kendinizi bu ayın planlarına hazırlarken, aşağıda sizler için çalıştığım Ay Boşlukta saatlerini gözden geçirmeyi unutmayın. Bu saatler arasında çıkabilecek aksilikler, bütün planlarınızı etkileyebilir, dikkat!

Eylül’de Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

3 Eylül Cuma

07:35 – 17:58

   

5 Eylül Pazar

16:20 – 01:05

   

16 Eylül Perşembe

07:38 – 17:22

   

18 Eylül Cumartesi

11:12 – 22:22

   

23 Eylül Perşembe

04:03 – 14:37 

   

25 Eylül Cumartesi

15:07’den

26 Eylül Pazar

14:37’ye kadar

28 Eylül Salı

06:16 – 15:34

 

 

30 Eylül Perşembe

16:47’den

1 Ekim Cuma

02:53’e kadar

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

26.08.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...