Yükleniyor . . .

EYLÜL AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

Makale 07/01/2022

EYLÜL AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

2020 yılının en baskın en olaylı ve deyimi yerindeyse keskin virajları alacağımız aylarına giriş yapmış bulunmaktayız.

Kalbimiz ile aklımız arasında kalabiliriz çünkü hiçbirimiz için 2020 yılı sıradan olmadı. Ancak Eylül ayı itibariyle 2020 güçlü bir kapanış yapacak! O yüzdendir ki Eylül ayını arkanıza alarak hareket etmenizi tavsiye edeceğim.

Gündeme Kafa Yoracağız

Ay - Kova fazı ile başlayacak Eylül, bize bizim gibi samimi davranmayan kişilerin davranışlarını kafaya takmayıp görmezden gelmemizi de sağlayacak. İdeallerimizin peşine daha çok düşerken ve yeni olaylar duyarken Eylül ayında gündeme daha çok kafa yoracağız. Değişim, başkalaşma ve hatalardan ders alma gibi baskın kelimelerle sonbaharı karşılayacağız.

Dolunay Balık Burcunda!

2 Eylül Saat 07:21 itibariyle 2020 yılının dokunaklı ve hassas görünen ama aslında bizleri ne kadar etkilediğini iliklerimize kadar hissettiğimiz bir Dolunay ile karşı karşıya kalacağız.

Balık burcunda 10 derece ile gerçekleşecek olan Dolunay yarım kalan ilişkileri ve sorunları gündeme getirecek. Yaşamlarında değişim arayanlar ve kalbine kilit vuranlar hayata yeniden başlama gücü kazanacaklar. Gökyüzü zamanında kimseye cevap vermeyen ve potansiyelini kaybetmiş kişilere kendilerini gösterme fırsatı verecek. Kullanamadığımız fırsatları kullanmak isteyeceğiz. Modern dünya düzeninde değişen hayatlarımız hem fiziksel çevremize hem de sosyal medya hesaplarımıza hızlıca yansıyacak. Dünyaya daha başka bakmak neymiş, bunu göreceğiz diyor bu Dolunay!

Eylül Ayı Retro’suyla Beraber Geliyor

Karakterimizin ve dünyaya bakışımızı keskin bir şekilde ortaya çıkardığımız günler başlıyor. Koç burcunda gerçekleşecek olan Mars gerilemesi konuşulmayanları konuştururken tavrı net olan kişileri de ön plana atacak. İnsanoğlunu derin sınavlara hazırlayacak olan bu 67 günlük Retro heyecan dolu günlerin habercisi gibi…  Mücadele gezegeni hem bizi sıkıştırırken hem de kendi akışını zorlayacak bir sürece başlıyor. Koç burcunun yönetici gezegeni olan Mars, bu burçta geri giderken dünya nereye doğru gidecek? Bunu bu döngünün parçası olanlar görecek.

Derin Şüpheler Artıyor

Daha önce konuşulmayan ve bizim ilgimizi nihayetinde çeken konuları en ince ayrıntısına kadar incelerken şüpheli bir görünüm içinde olabiliriz. Mars Retrosu, sinirlerimizi kontrol etmemiz gerektiğini bir kez daha hatırlatacak zorlu olaylar yaşatabilir bizlere… Bu süreç birkaç günlük bir süreç değil, tam 67 gün boyunca bir sınav vereceğiz diyor gök kubbe.  

Yeniay Başak Burcunda!

17 Eylül de ise hem yılın ihtişamlı ve maskeleri düşüren hem de uzun zamandır bekleyenlerin yüzünü güldürecek bir Yeniay yaşanacak. Bilirsiniz, Ay ne zaman Başak burcunda dolansa hızlı organize olur, pratik ve programlı hareket etmeye başlarız. Hele bir de yeni ay gerçekleşirse; 

  • Engellerden kurtuluş
  • Korkuları geride bırakma
  • Kaygılardan kurtulma 
  • Ve akılcı çözümler  ön plana çıkar.

Yani Hayatımızdaki dağınıklıkla yüzleşip daha toparlayıcı davranabiliriz

Sadeleşmek İsteyeceğiz

Yeniay, Başak burcundayken duygusal sorunlara, fanatik duygulara ve bir türlü içinden çıkamadığımız aşk hayatının sorunlarına akılcı çözümler üreteceğiz. Bu da aklımızla kalbimizi dengelemek konusunda bize yardımcı olacak. Sadeleşmek için çok bir dönem olacak. 17 Eylül haftasını Yeniay haftası olarak değerlendirirken Satürn sahneye çıkacak. Mars’ta geri gidecek. Eğer, alım - satım, düğün, taşınma, dava, önemli toplantılar gibi durumlarınız varsa Eylül ayı gibi inişli çıkışlı bir ayda işlerinizin ters gitmemesi için aşağıdaki günleri ajandanıza ekleyin. Planlı olmaya da gayret gösterin.  

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

1 Eylül Salı

06:56 – 11:34

 

 

3 Eylül Perşembe

16:34 – 22:21

 

 

8 Eylül Salı

14:46 – 23:27

 

 

17 Eylül Perşembe  

13:42 – 20:55

 

 

23 Eylül Çarşamba

19:31’den

24 Eylül Perşembe

01:16’ya kadar

28 Eylül Pazartesi

09:17 – 17:33

 

 

30 Eylül Çarşamba

19:29’dan

1 Ekim Perşembe

04:46’ya kadar

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

28.08.2020

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…