Yükleniyor . . .

EYLÜL AYI YERYÜZÜNE NE TAŞIYOR?

Değişim, zamanın ürünüdür!

Eylül ayının düşük tempoda başlaması sizi yanıltmasın. Adeta şafağın sökmesi gibi de algılayabilirsiniz bu döngüyü. Son 3,5 yıldır çözümleyemediğiniz sorunların hallolduğuna bu ay şahit olacaksınız. Hazır olun!

Eylül ayının ilk haftası tahmin edemediğiniz kadar yüzleştirici ve kararlı olacak. Bu ay herkesin hayata bakış açısının değişmesi sizi şaşırtmasın. Bir taraftan hedefleriniz değişirken, farklı bakış açılarına da kulak vermek isteyebilirsiniz. Yetenekleri konusunda küçümsediğiniz insanların başarıları konuşulurken, aslında siz de bu durumdan etkilenerek kendinizi keşfedeceksiniz. Hayata dair ideal döngünün bu ay başladığını söylememe dahi gerek yok, kendi dönüşümünüzü yaşarken bunu çok derinden hissedeceksiniz. Yani anlayacağınız bu ay yaşanan her deneyim 2018 yılının temelini oluşturacak.

Herkes şifasının kendisinde saklı olduğunu keşfedecek.

Eylül ayında gökyüzünün işaret ettiği bir diğer nokta ise ikili ilişkiler. İletişimde ani çıkışlar, öfke patlamaları, inatlaşmalar, eleştiri ve iğneleyici konuşmalar daha baskın bir hale gelecek. Bu ay bireylerin birbirlerini ikna etmekte en çok zorlandığı ay olacak. Çünkü herkes kendi kararlarına ve fikirlerine göre hareket etmeyi tercih edecek. İlişkiler ise eleştiri ve kırıcı sözler yüzünden zedelenebilir. Teknoloji ve sosyal medya yüzünden ise bazı birliktelikler ve güven esasına dayalı ilişkiler ciddi anlamda zorlanabilir. Eylül ayı herkesin bir şekilde kendinde zayıf olduğu noktalarla da yüzleşmesini sağlayacak. Hayatında iradesini koruyamadığı ya da daha savunmasız olduğu konularda herkes bu ay kendini kontrol etmeyi ve ‘hayır’ demeyi öğrenecek. Çünkü yıpratıcı ilişkilerin ve bağımlılıkların olumsuz etkileri eylül ayında çok daha net gözlemlenebilecek. Mantıklı kararlar almak, olayları daha gerçekçi bir şekilde değerlendirmek, bireyin kendini net bir şekilde ifade etmesinin daha da zorlaşacağı bu ay eksik ve yanlış bilgilendirme de birçok soruna yol açacak. Siz siz olun gözünüzle görmediğiniz, kulağınızla duymadığınız hiçbir konu hakkında aşırı yorumlarda bulunmayın.

2018 yılının temelleri atılıyor.

Eylül ayının iyileştirici etkisi ayın 13’ ünden itibaren etkisini göstermeye başlarken gönlü kırgın olanlara da şifa olmaya başlayacak. Özellikle haksızlığa uğramış kalpler, kendilerini toparlarken, haksızlık yapanlar da ağır sınavlarla karşılaşacak. Bu ay etrafınızdaki insanların çok daha detaycı olduğunu gözlemlerken aynı konu ile ilgili sizde eleştiri alabilirsiniz. Eylül ayının iyileştirici tarafını kullanmayı başarabilirseniz, hiç hesapta olmayan iş birliklerine imza atabilir hem ruhunuzu hem de maddi kaynaklarınızı güçlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Gök kubbe, eylül ayında uzun zamandır bekleyişte olup kazanmayan kimsenin olmayacağını işaret ediyor.

Sabretmek bu ayın parolası.

Bu ay kontrolcü yapınızın dışına çıkıp, risk almak isteyebilirsiniz. Kulağınıza çok uzak gelen olayların içinde kendinizi görmek şaşırmanıza neden olabilir, aynı zamanda idare ettiğiniz insanların hayat standardındaki artış da fazlasıyla dikkatinizi çekecek

Eylül ayı ideallere uygun bir konsepte bürünerek, hedeflerine ulaşmak isteyen herkese akılcı çözümler sunacak. Şaşırtıcı ve ilginç olayların da bu ay yaşanacağı bir aya hazır olmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse, problemli insanların ekstra başarılarını duyabileceğiniz gibi, uzun süredir başkalarının üzerinden başarı elde ettiğini düşündüğünüz kişilerin de bu döngüde yerle yeksan olduğunu göreceksiniz. Eylül ayında emek verip kazanamayan kalmayacak. Sabırlı natal haritalar da eylül ayının hakkından gelip, fırsatları değerlendirecekler.

Astrolog Zeynep Turan

17.08.2017

Yazının tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...