Yükleniyor . . .

Eski Aşkınız Yeniden Aşık Olursa

Eski Aşkınız Yeniden Aşık Olursa

Eski aşkınız yeni bir aşk yaşamaya başlarsa ne yaparsınız?

Herkesin geçmişinde unutamadığı bir aşkı vardır. Kiminin eski sevgilisi, kiminin ise eski eşidir. Ancak madalyonun bir de diğer tarafı var. Ayrıldığınız eski aşkınız kendisine yeni aşk bulursa o zaman neler hissedersiniz? İşte bu durumu burçlar özelinde ele aldım. Gelin beraber bakalım, hangi burç bana ne demeyi başarırken hangi burç üzüntüden kahroluyor.

KOÇ: Asla geçmişten beslenmeyen Koç burçları bu duruma maalesef tepkisiz kalamazlar. Hatta eğer kendileri henüz yeni bir aşka yelken açmadıysa bu durum üzerine uzun uzun düşünür. Acaba hata mı yaptım diye.

BOĞA: Aşktan beslenen Boğa burçları ayrılık acısını zaten kolay kolay atlatamazlar. Bir de üzerine eski aşkları yeni bir aşka yelken açtıysa işte o zaman derbeder olmaya aday olurlar. Hatta ve hatta iletişim kurmanın yollarını arayabilirler.

İKİZLER: Havai burçlar arasında yer alan İkizler burcu, biten bir ilişkinin ardından koşmayı tercih etmez. Ancak iş eski aşkın yeni bir aşk bulmasına gelince gizli gizli takip etmekten de kendini alamaz.

YENGEÇ: Yengeç burçları aşkı içlerinde bitirme konusunda çok başarılı olmayan burçlardır. Eski aşklarının yeni bir aşka başlaması unuttuğunu, kapandığını sandığı yaraları yeniden açmasına neden olur.

ASLAN: Aslan burçları için eski aşkını unutmak diğer burçlara göre biraz daha kolaydır. Çünkü zaten kendisinin en iyi olduğunu düşünür. Ancak eski aşkının yeni aşkı güzel/yakışıklı ise işte o zaman durum değişir ve kıskançlık çanları çalmaya başlar.

BAŞAK: Hayatta geri adım atmaktan hoşlanmayan Başak burçları arkadaş ortamlarında aşkı için bitmişse bitmiştir dese de eski aşkının yeni aşkını mutlaka yakın markaja alır. Üzüntüsünü de sinirini de içinde yaşar.

TERAZİ: Ayrılık acısını kolay kolay atlatamayan Terazi burçlarının eski aşkının yeni bir ilişkiye başlaması onun için yıkım demektir. Birçok duyguyu aynı anda yaşarken acaba ben nerede hata yaptım sorgulamasına da mutlaka girer.

AKREP: Bir Akrep burcunu aşk acısı çekerken görmek zordur. Çünkü asla belli etmez. Ancak eski aşkının yeni bir hikâyeye başlamasından derin etkilenir ve hayatına yeniden girmenin yollarını arayabilir.

YAY: Hayatta hiçbir şeye gereğinden fazla değer vermeyen Yay burçları için eski aşkının yeni ilişkisi çok da önemli olmaz. Çünkü o zaten o hesabı kapatmış ve önüne bakmaya başlamıştır bile.

OĞLAK: Eski aşk mı? Bu tanım Oğlak burçlarına çok uzak kalıyor. Çünkü geçmişten beslenmeyen, daima ileri bakan yegâne burçlardan biri. Eski aşkının yeni hayatıyla ilgilenmez.

KOVA: Kova burçları eğer bir ilişkiyi sonlandırdıysa mutlaka kendine göre haklı bir sebebi vardır. Bu nedenle eski aşkının yeni düzeniyle ilgilenmez. Hatta ona göre her olay onu ne kadar haklı olduğuna çıkarır.

BALIK: Balık burçları sakinliğini söz konusu aşk olunca pek de koruyamayabiliyor. Özellikle içinde aşklara dair hep bir sızı varken eski aşkının yeni bir aşka başlamasını olgun karşılayamayabilir.

Astrolog Zeynep Turan

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...