Yükleniyor . . .

EKİM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

EKİM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

Ekim ayının ilk gününde ve ilk dakikalarında Ay boşlukta olacak. Sonrasında ise Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ay hareketleri ve Retrolar Ekim ayının büyük sıkışmalarla ‘tam manasında’ yaşanacağını vurgularken 2020 yılının en gizemli aylarından birinde olduğumuzu bizlere hatırlatacak.  

İnsanoğlu En Sıkışık Yıllardan Birinden Geçiyor

2020 gibi bir yılı ardında bırakmaya çalışan insanoğlu iki Retro’nun karşı karşıya gelip birbirine meydan okurken bizlerin de bu meydan okumanın arasında kalacağımızı işaret ediyor. Bu Retrolar birimizin değil hepimizin hayatını ilgilendirecek. Hayatımızdaki birçok duygunun eş zamanlı bir şekilde ortaya çıkacağını vurgulayan bir Ekim ayından geçeceğiz.

‘’Ekim ayında yaşananlar Kasım ve Aralık ayına kadar taşar’’

Ekim ayının eteklerinde toplanan gökyüzü olayları sadece Koç burcunda yaşanacak Dolunay ve Retrolarla başlamayacak. İnsanoğluna ağır mesajları da içerisinde barındıracak bu ay… Yılı başında gerçekleşen kavuşumlar ve tutulmalarla buralara gelen insanlık ve dünya tıpkı küçük bir kar topundan büyük bir çığı andıracak olaylara şahitlik edecek.

Gökyüzünün En Sert Vurgusunda Neler Konuşuruz?

 • Aşılar
 • Hayvanlar ve onlardan bulaşan virüsler
 • Çocuklarımız
 • Ani Tartışmalar
 • Beklemedik ayrılıklar
 • Maddi arayışlar

Kendimizi Keşfediyoruz

Bu olayların ardından Merkür Gerilemesinin başlayacağı Ekim ayında hepimiz bir çemberin içinde hem sağa hem de sola savrulacağız. Hayatımızda geride bıraktığımız sandığımız olayları evren yeniden bizimle yüz yüze getirecek. Kalbimizin en derininde neler sakladığımızı, ne kadar kıskanç, ne kadar öfkeli ve ne kadar sabırsız olduğumuzu birbirimize verdiğimiz tepkilerle tanımlayacağız. Başkalarını tanımak için de çaba sarf ederken aslında kendimizi tam anlamıyla tanıyacağız.

‘’Ben Bunu Nasıl Yaptım?’’

Ruhsal anlamda evrenin en sıkışık ve bunun yanında uyanışları tetikleyecek bir Ekim ayından geçeceğiz. Bu ekim ayında çocukların enerjisi hiç olmadığı kadar yükselirken, dünyanın her köşesinde elektrik ve internet kesintilerini tuhaf bir şekilde konuşacağız. Çevremizde değer verdiğimiz insanların bir siyah bir beyaz davranışları da bizi epey düşündürecek. Şaşırmak, aşırı tepkiler vermek, ‘’ ben bunu nasıl yaptım!’’ kelimelerini kullanmak bizi kendisine esir edebilir.

2020’de hem Mars hem de Merkür gerilemesi bir ipte oynayan iki cambaz gibi…

Bu iki Retro karşıya gelip Marsiyen günlerin içerisine bizleri sevk ederken teknolojinin yeni dünyayı nasıl düzeni altına aldığını beraber göreceğiz. Dünyadaki geniş çaplı iş merkezlerinin ve AVM’lerinin kapanması ya da yapı değiştirmesini konuşacağız. Yaptığı işleri yarıda bırakan insanlar bu işlere geri dönünce aynı halde bulabilecekler mi? Bu soruyu iki Retro ile çarpıcı bir şekilde gözlemleyeceğiz. Ülkemizi diline dolayanları ve planları olanları gündeme taşıyabilir bu Retrolar.

Gündemde Etki Bırakacaklar;

 • Mülteciler
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar
 • Ülkede hatırı sayılır yatırımcılar
 • Finans uzmanları
 • Ekspertizler ve ekonomistler
 • Futbol yorumcuları

Kemerlerinizi Sıkı Takın!

Ekim ayında bir anda tetiklenebilecek ve hiç ummadığımız anda bizi etkisi altına alacak olayları da göz önünde bulundurmamız gerekecek. Sağlam adımlarla içimize sinen bir şekilde hareket etmek uzun vadede bizim avantajımıza olacaktır. Her gördüğümüz habere, her duyduğumuz spekülasyona kesinlikle inanmamalıyız. Yeryüzünün bu denli sıkışmasına bizzat gökyüzü sebep olurken toprağın da sıkışmasına tanıklık edeceğiz. Özellikle 16 Ekim tarihine kadar gökyüzü olabildiğince keskin çıkışlar yapacak.

Ekim ayının yeryüzüne taşıyabileceği en önemli olay da 31 Ekim tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek olan Süper Dolunay olacak.

Bu dolunayın rengini tahmin etmemiz zor olabilir belki ama bu dolunayın ruhumuza yansıttıkları yabana atılır cinsten olmayacak. Kendi hayatlarımızda önemli devrimlere imza atacağız. İddialı kararlar her zamankinden daha yüksek sesle dile getirilebilir. Çocuklarımızın gelecekleri, eğitim hayatları, yaşadığımız alanlar, şehirler, yapacağımız meslek ve kariyer hayatımız adım adım değişecek. Değişmeyen kalmayacak kısacası… Bu değişime karşı koyanlar ise hepimizden daha fazla yorulacaklar.

Ekim Ayının Yorulacakları;

 • Sabit fikirli olanlar
 • Önyargılarını aşamayanlar
 • Maddi anlamda kontrolsüz olanlar
 • Duygusal dengesini ayarlamakta zorluk çekenler.

Gökyüzü hiddetini, kudretini Ekim ayında belli bir dengede hissettirirken adımlarını sağlam atmayanlara ise faturalarının ağır olacağını büyük harflerle gösterecek.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

23.09.2020

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...