Yükleniyor . . .

DÖNÜŞÜM DÖNEMİNE HOŞ GELDİNİZ!

Makale 09/01/2022

DÖNÜŞÜM DÖNEMİNE HOŞ GELDİNİZ!

Yay burcunda tam Ay tutulması var…
25 Mayıs Cumartesi günü saat 06.10’da Yay burcunda tam Ay tutulması gerçekleşecek. Bizi neler bekleyecek? Astroloji insanlık tarihinin ilk dönemlerine kadar dayanır. Hal böyle olunca da beklenti yüksek... Tutulmalar eğer haritanızda baskın ise çelişkilerle dolu bir döneme başladığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar tarafından köşeye sıkıştırılmak, hiç eğlenceli olmasa gerek… Özellikle değişken burçların hali pek yaman; İkizler, Başak, Yay ve Balık…
Tutulma demek sancı demek, başlangıç demek…
Yay burcundaki tam Ay tutulması ile ilk bakışta sevimsiz gibi gözüken ve bizi korkutabilecek bitişler yaşanabilir. Hem duygusal hem de her yönüyle zorlayıcı bir süreç olabilir. Duygularımız sınava tabii tutulurken, Yay burcunun da özellikleri baskın gelecek. Yay burcu eleştiriye karşı çok hassas burçlardandır. Bu dönemde birbirimize karşı acımasız olabileceğimizden ve duygusallığımız da kararlarımızı etkileyeceğinden; ikili ilişkilerde sancılı bir süreç olabileceğini belirtelim. Uyarılarımızı dikkate alın… 
Farkındayız ve sorguluyoruz…
Yay burcunda tam Ay tutulması gerçekleşirken, maskeler düşecek! Özel ve iş hayatımızda gerçek duyguların söz sahibi olacağı bu döngü, bize acımasızca gelebilir. Fakat yapacak bir şey yok, karşımızdaki insanın acı ama gerçek tavrını işte bu dönemde açıkça görebileceğiz.
Yine sınav…
Bu dönemde kendimizi bazen anlamsız da olabilecek bazı sınavların içinde buluveririz. Keyfimiz kaçacaktır, sorgulamak ve sorgulanmak zor olsa gerek… Fakat bir de iyi yanından bakmak lazım. Tutulmanın etkili olduğu günlerde, ne kendimizi kandıracağız ne de çevremizdekilere kanacağız. Bizi mutlu etmese de gerçeğin soğuk yüzü ile karşılaşmak, hayata dair güçlü olabilmek için de bize bir fırsat yaratacaktır.
Son not;
Son yıllarda üst üste gelen tutulmalardan kimin kolu kanadı kırılmadı ki? Yine de ülkenin bir yerinden baktığınızda, şu gün isyan edecek bir ruh haline sahip olmamalıyız.   
 
Astrolog Zeynep Turan 
17.05. 2013
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…