Yükleniyor . . .

DOLUNAY TERAZİ BURCUNDA (8 NİSAN 2020)

Dünya bir maceranın içine düştü

Önümüzdeki hafta başlayacak Dolunayın etkileri bize doğru yaklaşırken, dünyanın aksiyonunu artıracak mı? Haydi gelin birlikte değerlendirelim. Dünya bambaşka bir düzene doğru akarken, yerleşik doğruları bile altüst eden olaylardan geçerken, farklı bir duyarlılık ve bilinçle hareket etmemiz gerektiğini fark edeceğiz. Bu süreçte üretmenin, çalışmanın, emek vermenin, olaylara rasyonel yaklaşmanın önemini kavrayabiliriz. Zorlayan günlerle baş başa kalmak duygularımızı sıkıştırdığı gibi bizi umutsuzluğa ve kaygısızlığa düşürebilir. Yılın başından bu yana dünyada yaşanan olaylar olumsuz duygulara düşmemize neden olabilir.

Peki, dünyamızı ışığı ile aydınlatacak “Ay” ikna eder mi? Bavulunu toplanmış bize küsen gezegenimizin kalbi iyileşir mi?  Ay’ın Dolunay hali, ışığı ile karanlıkları delip geçerken, sesten daha hızlı hareket ederken neler görürüz?  Daha nelere şahit olacağız, bizi daha neler bekliyor diyerek kaygılarınızı yükseltmeyin. Merak etmeyin, iyilikler de göreceğiz.  Bu Dolunayı işaret fişeği gibi yorumlayabilirsiniz. Şifayı verirken, derdimizin sadece durarak ve susarak geçip geçmeyeceğine de karar vereceğiz.

Ne büyük sınavmış durmak ne büyük erdemmiş susmak!

Biz uyurken, 8 Nisan 2020 tarihinde Terazi burcunda konumlanan “AY” Türkiye saati ile 04.34’te gerçekleşecek. Havanın öncüsü olan burçta ruh bulacak OLMASI gezegenlere semazen gibi eşlik etmeyi nasip edecek gibi görünüyor. İnsanlığa çağrı  yaparcasına iletişim kuracak olan savaş gezegeniyle devrim gezegeni, hava ve toprağın gücünü insanlığa tekrar hatırlatabilir. Dolunay tüm naifliğiyle, hepimize bir ezan gibi birlik çağrısıyla seslenirken biz bize yeteriz demenin en yalın halini göreceğiz. 

Dünya balkondan bakarken biz elimizi taşın altına koyacağız.

Yüzyılda bir gerçekleşen kavuşumların en sırlılarını arkasına alan Dolunay, olmazları oldurmaya devam edecek gibi görünüyor. Tüm dini kapılar insanlığa kapalıyken, 500 yıl sonra ezan sesini nasip eden Endülüs’te olduğu gibi bize neler nasip etmez ki…

Dolunayda sırları aralanacak ülkeler

 • İngiltere
 • Rusya
 • Güney Kore
 • Fransa
 • Amerika Birleşik Devletleri

Dolunay kişisel hayatlarımızda…

Birçok kişinin sosyal uyum konuları ile uğraşması birbirleri ile aralarındaki ortak noktaları keşfetmesini sağlayacak. Denge ve adalet temalarını oldukça konuşacağız.

Terazi Dolunay’ında gireceğimiz diyaloglarda kullandığımız her cümle önemle dinlenecek. Kelimelerin birer anahtara dönüştüğünüze bizzat şahitlik edeceğiz.

Aile ilişkilerinde daha yoğun paylaşımlar yaşanacak. Herkes bu dönemde çalışmak, üretmek isteyecek. Burun kıvırma günleri herkesin üstünden bir bulut gibi kalkacak.

Eleştiri ve kınamaktan uzak durmak isteyeceğiz. Uzun zamandır konuşmadığımız kişilerden geri dönüş almak onlarla barışmamız için ortam sağlayacak. Dolunay’ın Terazi burcuna geçmesi beklenmedik barışmaları gözler önüne serecek.

Gerçek benliğimizi göreceğiz, rol yapan insanları hayatımızdan çıkarmak isteyeceğiz.

Bu Dolunay ile birlikte hava sahaları ve yasaları gündeme geliyor hazır mısınız?

 • Köy enstitüleri gündeme gelecek
 • Aile hekimlikleri konuşulacak
 • Lojistik sektörü baştan yazılacak
 • Ağır vasıta şoförlerinin işini dronlar çalacak
 • Online satış danışmanları artacak
 • Doğaya önem verip organiğe yöneleceğiz.
 • Verdiğimiz kararlarda çok keskin olacağız. Çizgilerimizin netliği karakterimize güç katacak.
 • Konut ve araç almak gibi düşünceler ertelenebilir
 • Uzun vadeli yatırımlar yapmak isteyebiliriz
 • Ailesiyle arası bozuk olanlar, problemleri çözmeye çalışacaklar
 • Annemizle olan ilişkimizin gücü artacak

İmkansızlıklardan geçtiğiniz bu dönemde kişisel hayatlarımızda olmazları olduracağız

Hava burcundaki Dolunay’ın etkisiyle kararlı yapımızı korumak ve hayatımızı tamamıyla kontrol altına almak isteyeceğiz. Kendimizi çevremize kanıtlayıp egolarımızdan arınırken birtakım insanlardan uzaklaşacağız. Hele ki dünyanın sıkıştığı günlerde tanıdığımız insanların farklı yüzlerinizi göreceğiz. Hedeflerimize ulaşmak adına önümüze çeşitli seçenekler çıkabilir. Sakin olup olayları akışına bırakmak olası ailevi sorunları bertaraf edecektir. 

Astrolog Zeynep Turan

01.04.2020

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilmeden paylaşılamaz.

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...