Yükleniyor . . .

DOĞRULARIMIZA SARILIRKEN

DOĞRULARIMIZA SARILIRKEN

Bu ay bir yandan dinlenmek isteyip bir yandan da gözlerimizi akan gündemden ayırmazken bizleri etkisi altına alan harekete geçme duygusunu yoğun bir şekilde hissedeceğiz.

Hayattaki önem sıramızı değiştirecek, kalıplaşmış düşünceleri ardımızda bırakacak, notlar alacak ve somut olana yöneleceğiz. Nedir bu somut olan derseniz; evimizdeki buzdolabımızın düzenini, iş yerimizdeki masamızın yerini kısacası gün içinde vakit geçirdiğimiz her alandaki eşyaların alanlarını değiştirmek, güncellemek isteyeceğiz. 

Her Köşe Hareket Halinde

Gök kubbedeki düzeni bireysel hayatlarımıza taşımak için mesai harcayacağız açıkçası. Dolayısıyla dış görünüşümüzden tutun da tarzımızı, düşüncelerimizi, hal ve hareketlerimizi incelemeye alacağız. Her köşe gözümüze takılırken adeta bahar temizliği yapacağız. Bu iyi gelecek mi?  Hiç şüpheniz olmasın diyor mavi sema… Mevsim değişecek de doğa buna ayak uyduracak da insan hareketsiz mi kalacak?

Huzur Çok Yakın

Bir standarda bağlamış günlük rutinlerimizi birdenbire kaldırmak yerine daha yenilerini ekleyeceğiz. Hiç şüphesiz herkesin kendi içinde yaşadığı değişim rüzgârı farklı eser. Yılın başından bu yana kalbindeki sesleri susturamayanlar, cevaplara kavuşacak. Bu yüzdendir ki iyileşmeye önce düşüncelerimizden başlayacağız. Sorularımıza cevap bulmak özgüven verecek, her halükârda yeni bir düzeni kucaklayacağız. Mart ayının gökyüzü gündemi yaşantımıza neleri dahil edecek derseniz;

 • Mental yorgunluğumuzu hafifleteceğiz.
 • Hayatın akışına ayak uydurmak eskisinden daha kolay gelecek.
 • Elini taşın altına koyanlarla yolumuza devam edeceğiz.
 • Gerçekleri kabul edeceğiz.
 • Oldurmaya çalışmayacak olana bakacağız.
 • Hayat yolumuzu düzenleyeceğiz.
 • İçimizi çok daha aydınlık tutacağız.
 • Bağışlayıcı, toparlayıcı olacağız.
 • Biraz da esneyeceğiz.
 • Parayı her şeye harcamayacağız.
 • Eğitime, gelişime ve dönüşüme olan ilgi 7’den 70’e artacak.

Doğrusunu Savunanlar Bir Adım Önde

Yazımın bu noktasında sizi biraz içinize, düşüncelerinize, doğrularınıza döndürmek istiyorum. Var mı içinizde kendi doğrularını hayata geçirmek isterken ailesinden, arkadaşlarından engel görmeyen? İyiliğinizi düşünürlerken aslında hayatınıza müdahale etmediklerini söyleyebilir misiniz? İşte bu aya tüm farkındalığımızla başlarken doğrularımızı da deyim yerindeyse kolumuzun altına alacağız. Bireysel ve faydacı hareket etmek yeni mottomuz olacak. Hepimize de çok iyi gelecek.

Bu ay hem zayıf yönlerimizi bir köşeye itecek hem de içsel muhasebemizle yüzleşeceğiz. Bu yüzleşmenin bir galibi varsa o da sadece bizler olacağız.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

07.03.2022

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...