Yükleniyor . . .

DİZİLERİN 2022 MACERASI

DİZİLERİN 2022 MACERASI

2021 yılının sonbaharında üzerimizdeki rehavet bir anda kalkacak. Gündemimize aynı anda birçok konu gelirken, akşam koltuğumuzda dizilerle kafamızı dağıtmak kolayımıza gelecek. Peki tercih ettiğimiz dizilerin akıbeti ne olacak? Onların da setleri, hayatları ve reytingleri karışacak mı? Hiç şüpheniz olmasın. Gökyüzü, 2022’in ekranlarında çok hızlı bir sirkülasyon olacağını işaret ediyor. Bu döngüden sonra önümüze önce Merkür Retrosu, sonrasında da iki tutulma ve Jüpiter’in burç değiştirmesi gelecek. Gökyüzünde trafik yoğun olur da yeryüzünde mevsim de arada kaynamaz mı? Hiç şüpheniz olmasın. Yazdan kışa hızlı geçiş yaparken, sonbahar yaprakları ilk önce setlerde dökülecek. Gelin sezon dizilerinin akıbetini bugün, buradan öğrenin.

Camdaki Kız

8 Nisan 2021’de yayına giren ve Ay burcu Balık olan Camdaki Kız dizisinin geçtiğimiz döngüdeki gibi Kasım ayına kadar hızı ivmelenerek devam edecek. Gökyüzü ise, Kasım ayında dünya ve Türkiye gündemi farklı olacağı için dizinin reytinglerinin düşmeye başlayacağını işaret ediyor. 4 Mayıs 1989 doğumlu Burcu Biricik’i de farklı projelerde görebiliriz.

Kırmızı Oda

Geçtiğimiz yıl herkesin dikkatini çeken, 4 Eylül 2020’de yayına başlayan Kırmızı Oda, 43. Bölümüyle yeni sezona başlayacak. Dizinin başlangıç tarihine göre, Merkür’ü Başak, Mars’ı da Koç. Bu dizi özellikle Kasım ayında dikkat çekecek bölümleriyle karşımıza çıkacak. Gökyüzü, Kasım ayında gündemde dizinin ele aldığı konuların tartışılacağını işaret ediyor. Dolayısıyla da en çok tartışılan diziler arasında yer alacak. Tepki alacak, tartışılacak, ele alacağı konular ve detaylar, birtakım toplumsal ve keskin geri bildirimlere de maruz kalabileceğini işaret ediyor.

Masumlar Apartmanı

15 Eylül 2020’de başlayan Masumlar Apartmanı, 37. Bölümünde biliyorsunuz ki başrol oyuncusunda değişiklik yaptı. Mars Retro’sunda başlayan Masumlar Apartmanı, yılın sonunda, gücünü toparlayabilecek ve eski izleyici kitlesini yakalayacak. 24 Eylül 1996 doğumlu Melisa Şenolsun’un da dizinin takipçilerinden bambaşka tepkiler alabilir.

Kalp Yarası

28 Haziran 2021’de yayınlanmaya başlayan ve şimdiye kadar 12 bölüm ile devam eden Kalp Yarası dizisi, ekip içerisinde birtakım sıkıntılar yaşayan ve sezon içerisinde ekipten ayrılan ve oyuncu değişikliğine gidecek diziler arasında yer alacak. 2022’nin ikinci döngüsünde, başladığı tarihteki reytingleri yakalaması zor olabilir.

Kazara Aşk

24 Haziran 2021’de başlayan 11. bölümü ile devam eden dizi, dijitalde de izleyici sayılarıyla şaşırtmaya devam edecek. Bununla beraber dijitale taşınan diziler arasında olup, televizyona bay bay diyen diziler kervanına da katılacak. Yayına girdiği tarihte Dolunay’ın Ay burcu fazında olması, Kazara Aşk dizisinin 2021’in son tutulmalarından etkileneceğini ve reyting kayıpları yaşayabileceğini işaret ediyor.

Ada Masalı

15 Haziran 2021 tarihinde Merkür Retro’sunda yayına giren Ada Masalı’nda set aşkının gerçek aşka taşındığına tanıklık edebiliriz. Gökyüzü, başrol ikilisinin gerçek aşkının diziden daha çok dikkat çekeceğini işaret ediyor. Bu ikili gelecekte farklı projelerde yine karşımızda yer alabilir. 15 Haziran 2021 tarihinde izleyici le buluşan Ada Masalı dizisinin akıbeti ne olacak derseniz, Merkür Retro’sunda her ne kadar izleyicisi yüksek olsa da 2021’in sonunda ya da 2022’nin başlarında ekranlara veda eden diziler arasında yer alabilir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

15.09.2021

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...