Yükleniyor . . .

BURCUNA GÖRE ARKADAŞINIZI SEÇİN

BURCUNA GÖRE ARKADAŞINIZI SEÇİN

Sosyal hayatımızda oldukça zorlanırken bugünlerde arkadaşlarımızı, dostlarımızı daha da fazla ailemizin yerine koyuyoruz. Ancak arkadaşlık bağlarını da sağlam tutmak günümüzde oldukça zor. Tahammülümüz az, sabrımız sınırlı, gönlümüz yorgun… Tüm bu yılgınlığın üzerine size en iyi hangi burç arkadaşınız iyi gelir biliyor musunuz? Bilmiyorsanız buyurun yazımın devamını okuyun ve en yakın arkadaşınızla da paylaşın.

KOÇ: Koç burçları arkadaş gruplarının en iddialı olanlarıdır. Sivri çıkışları ve inatçı tavırlarıyla onu hemen fark edebilirsiniz. Ani duygu değişimleri ve iniş çıkışları vardır. Cesur hareketlerden ve söylemlerden kaçınmazlar.

BOĞA: Arkadaş grubunuzda düşünmeden konuşmayan biri varsa bilin ki o Boğa burcudur. Sakinliğini asla kaybetmez ve kaba davranışlardan sakınır. Eğer etrafınızda motivasyonunu kolay kolay kaybetmeyen biri varsa kesinlikle Boğa burcudur.

İKİZLER: Nefes almadan konuşan ve her konuda fikri olan birini mi gördünüz, işte karşınızda İkizler burçları. Her şeyden, herkesten haberi vardır ve asla fikrini beyan etmeden duramaz. Eğer arkadaş ortamınızda fikrini almadan hareket edemediğiniz biri varsa İkizler burcunun enerjisine kapılmışsınız demektir. 

YENGEÇ: Sürekli etrafındaki kişileri düşünen, hayatınızın en ince ayrıntısına dahi sahip olan bir arkadaşınız varsa Yengeç olmama ihtimali çok düşük. Empati yönünün yüksek olmasından dolayı onu fark etmeniz hiç de zor olmaz. Her sorununu konuşarak, sevgi ile çözer ve sizi sahiplenmekten vazgeçmez.

ASLAN: Arkadaş grubunuz yalnızca bir kişinin etrafında mı dönüyor, herkes onun hakkında mu konuşuyor. İşte karşınızdaki kişi Aslan burcu. Davranışlarında hem sevgiyi hem de saygıyı aynı anda barındıran nadir burçlardandır. Samimiyetine neredeyse kapılmayan yoktur.

BAŞAK: Eğer etrafınızda çalışmaktan size zaman ayıramayan biri varsa ve bu kişi en çıkmazda olduğunuz dönemde hemen yanı başınızda beliriyorsa bilin ki Başak burcu ile karşı karşıyasınız. Adeta hayatınızın kahramanını bulmuş olabilirsiniz. Hem sizin hem de arkadaşlarınızın hayatlarını toparlamasına yardımcı olur.

TERAZİ: Onun olduğu yerde kaos olması mümkün değil. Her duruma çözüm bulma konusunda adeta ustadır. İş hayatınızda ya da arkadaş çevrenizde eğer bir Terazi burcu varsa çekinmeden tüm sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Objektif bakış açısı ve geniş vizyonu ile hayatınıza renk katar.

AKREP: Sessiz, düşünceli olan ve en parlak fikirlerin sahibi bir Akrep burcu ile arkadaşsanız ne mutlu size. Adeta insan sarrafı gibi davranan Akrep burçlarının her zaman söyleyeceği bir şeyler vardır ve söyleyecekleri doğrudur. Kimi zaman önyargılı olarak adlandırılsa da işin özünde altıncı hissi çok gelişmiştir.

YAY: Yay burçlarını fark etmeniz çok da güç olmaz. İnanılmaz ışığı ve sürekli gülümsemesi ile sanki ruhunuzu okuduğunu hissedebilirsiniz. Dilinden hiç düşmeyen maceraları ve hayatının hareketliliği sizin de yüzünüzün gülmesine sebep olur. İstemsizce içinizden sürekli onun yanında olmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK: Bir Oğlak burcunun yanında kendinizi güvende hissetmeniz çok normal. Çünkü o disiplinin ve başarının diğer adı. Kim böyle bir arkadaşı yanında istemez ki! Eğer arkadaş grubunuzda ir Oğlak burcu varsa hayatınızda ertelediğiniz her konu ile ilgili ondan destek alabilirsiniz.

KOVA: Birisi değişim, dönüşüm ve sürekli farklılık mı dedi? İşte size Kova burcu. Her türlü bilgiyi alabileceğiniz hatta ayaklı bilgisayar mı bu diyebileceğiniz biri ile arkadaşsınız. Haksızlıklar karşısındaki duruşu sizi kendine hayran bırakabilir. Hayatınıza renk katmak istiyorsanız mutlaka bir Kova burcu ile arkadaş olmalısınız.

BALIK: Hayal dünyasında gezen ve hayallerinin peşinde koşan bir arkadaşa mı sahipsiniz? Balık burcuyla tanışmışsınız demektir. Bu kadar hızlı somut dünyadan soyuta geçen bir başkası olamaz. Balık burcu bir arkadaşa sahipseniz ondan ilham alıp kendi hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz. Bu sizin için hiç zor olmaz.

Astrolog Zeynep Turan

09.02.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...