Yükleniyor . . .

BURÇLARIN BİLİNÇALTINA YOLCULUK

BURÇLARIN BİLİNÇALTINA YOLCULUK

Zodyağın 12 burcu da yapı olarak birbirinden çok farklıdır. Buna ek olarak kendine özel bilinmezlikleri de vardır elbette. Burçların dışa vuramadığı, bilincinin bir köşesinde yer eden ve dile gelmeyen birçok duygu ve düşünce de vardır şüphesiz. Peki her burcun bilinçaltı aynı mı işler? Burçtan burca farklılık gösterir mi? Bu soruların hepsine yanıtınız evet ise, burçların bilinçaltına doğru gizemli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.   

KOÇ

Yönetici gezegeni, Mars olan Koç burçlarının güçlü yapıları dikkat çekerken, bilinçaltlarında “Ya bu gücümü kaybedersem ve çaresiz görünürsem.” konusu yer etmeden duramaz.

BOĞA

Yeme, içme konularında keyfine düşkün olan Boğa burçlarının, bilinçaltlarında aç kalma, istediği maddi seviyede olamama ve boşlukta hissetme duygusu yatar.

İKİZLER

Çevresine ve insanlarla olan diyaloglarına çok önem veren İkizler burcunun bilinçaltında ise yalnız kalmak ve düşüncelerinde kısıtlanma konuları vardır.

YENGEÇ

Plan, program ve düzen içerisinde olmayı seven Yengeç burçları, programının bozulması, aksamasını hiç istemez, bilinçaltında bu düşünceler kendisine çokça yer bulur.

ASLAN

Gösteriş ve ön planda olma Aslan burçlarını tanımlarken sıkça kullanılan kelimelerden sadece bazıları. Ateş burçlarının bilinçaltında yalnız kalmak ve beğenilmemek konusu zihinlerini oldukça meşgul eder.  

BAŞAK

Sosyal çevresiyle vakit geçirmeyi çok seven Başak burçları, kuvvetli bir iletişim diline sahiptir. Bilinçaltında ise sosyal yönünü kaybetme ve kendini istediği gibi ifade edememe konusu sıkça yer alır.

TERAZİ

Terazi burçları hayatlarındaki uç noktalarda verdiği kararları ile bilinir. Seçimlerinde yaptıkları tercih ne olursa olsun, diğer seçeneği de düşünmeden edemezler. Bilinçaltları hep bir alternatif yol çizer.

AKREP

Kendi iç dünyasına olan düşkünlüğü ile bilinen Akrep burçları, çevresiyle bilgi paylaşımında cimri davranabilir. Bilinçaltında ise “Ya sırlarım duyulursa diye düşünmeden duramazlar.”

YAY

Özgürlüklerine son derece düşkün olan Yay burçları kısıtlanmayı sevmezler. Ateş burçları, bilinçaltında geçmiş konuların tekrar gündeme gelmesini çokça düşünür.

OĞLAK

Planlı ve programlı hareket eden Oğlak burçları düzenlerinin bozulmasını istemez. Sahip olduklarını kaybetmek Oğlak burçlarının bilinçaltında çokça yer bulur.  

KOVA

Sürekli çabalayan ve arayış içerisinde olan Kova burçları, ekip çalışmasında çok başarılı profil çizer. Bilinçaltında ise yalnız kalma endişesi yatar.

BALIK

Su grubunun en derin düşünceli burcu çevresiyle daima uyumlu olmak ister. Her ne kadar beğenilme kaygısı taşımasalar da beğenilme arzusu ve isteği bilinçaltlarında yatar.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

04.14.2021

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...