Yükleniyor . . .

BURÇLARA GÖRE ESKİ SEVGİLİYİ GERİ KAZANMA YOLLARI

BURÇLARA GÖRE ESKİ SEVGİLİYİ GERİ KAZANMA YOLLARI

Eski sevgilimi unutamadım, onu geri kazanmanın yollarını arıyorum ama bir türlü bulamıyorum diyorsanız, burçlara göre sevgilinizi geri kazanmanın yollarını bu yazımda okuyabilirsiniz.

Biriyle karşılaşırız, sonra hayatımızın bir daha eskisi gibi olmayacağını hissederiz. Daha önce hiç tatmadığımız duyguları tadarız. Her şey başka güzeldir, başka anlamlıdır. O heyecan, o karın ağrısı, yüzümüzdeki gülücükler, bize gerçekten yaşıyorum ben, dedirtir. Sonra bir şey olur, tüm bu güzellikler eksilmeye başlar ve sonunda tükendiğini düşünürsünüz. Adrenalin hormonu vücutta salgılanırken, acı hissini o anlık ortadan kaldırır ya, bu da sanki öyle. Tüm hisleri bir arada yaşarken, aslında birbirimizi yıpratmaya başladığımızı, birbirimize hoyratça davrandığımızı, belki biraz bencillik ettiğimizi fark etmeyiz. Ta ki heyecanımız yerini tükenmiş bir hevese bırakana kadar. İşte o zaman da; ‘’Neden böyle oldu, ilişkimiz neden bitti, sorun neydi, sorun kimdeydi, kim haklıydı, kim daha çok haksızdı?’’ gibi sorularla boğuşmaya başlarız. Bütün bu soruların aslında tek bir sebebi var; ilişkimizin bitmesini istemiyoruz, herkesin ikinci şansı hak ettiğine inanıyoruz. Peki, ama ne yapmalıyız, nasıl bir yol izlemeliyiz ki sevdiğimiz insanla yeniden bir ilişkiye başlayalım? Hadi gelin, burçlara göre eski sevgiliyi kazanma yollarını birlikte inceleyelim.

 • KOÇ

Eğer bir Koç burcundan ayrıldıysanız, onu ilişkinize ikinci şansı vermesi için ikna etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Lider ruhlu olan Koç burcu, karşısında da aynı güce ve özgüvene sahip birini görmek isteyecektir. Unutmayın, o bir Mars çocuğu dolayısıyla da çatışma yaşamanız mümkün. Fakat söz konusu aşk olunca engeller bir şekilde aşılıyor. Buluşma için baş başa kalabileceğiniz, size huzur verecek bir mekân seçmenizde fayda var. Net olun, isteklerinizi, beklentilerinizi sade bir dille anlatın. Önyargılardan arınmış bir şekilde karşı tarafı dinleyin. İlişkinizdeki en önemli eksiğin empati olduğunu hatırlayın.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

7 Nisan, 14 Nisan, 28 Nisan, 10 Mayıs 19 Mayıs, 3 Haziran, 8 Ekim, 15 Ekim

4 Kasım

 • BOĞA

Bir Boğa burcuyla ilişkinizi bitirdiyseniz, sizi hala seviyor olsa da yeniden bir araya gelmeniz konusunda sizinle inatlaşacaktır. Sakinliğini koruyamadığı zamanlarda öfkesine yenilip normal şartlarda ağzından çıkmayacak cümleler söyleyebilir çünkü o Venüs’ün çocuğu. İlişkiniz tekrar kaldığı yerden devam etsin istiyorsanız bırakın önce o konuşsun, içindekileri anlatsın. Sıra size geldiğinde düşüncelerinizi yumuşak kelimelerle ifade edin, çünkü bir Boğa’yla ancak bu şekilde iletişim kurabilirsiniz.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

11 Nisan, 20 Nisan, 26 Nisan, 16 Mayıs, 6 Haziran, 26 Ekim

 • İKİZLER

Ayrıldığınız sevgiliniz bir İkizler burcuysa, onu sorgulamanızdan, ona karşı hesap sorar gibi konuşmalarınızdan büyük rahatsızlık duyduğu için ilişkiniz bitmiş olabilir. İkizler burcu Merkür’ün haylaz çocuğudur; rahattır, ne anlatmak istediğini iyi bilir ve kendisini anlatırken de zorlanmaz. Sevgilisinden de aynı tavrı göremediği zaman uzaklaşır. Eğer ilişkiniz için ikinci bir şans istiyorsanız, duygularınızı tabir-i caizse kılçıksız bir şekilde ifade etmelisiniz ve onu gerçekten anlamalısınız.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

21 Nisan, 21 Mayıs, 26 Mayıs, 29 Mayıs, 7 Haziran, 15 Haziran, 18 Haziran, 5 Temmuz, 24 Temmuz, 3 Aralık

 • YENGEÇ

İlişkinizi sonlandırdığınız bir Yengeç burcuysa sebebi güvensizlik olabilir. Sevgiliniz size ne kadar sadık olursa olsun hep biraz daha fazlasını isteyecektir sizden. Onun aklındaki şüpheleri tamamen ortadan kaldırmanız yeniden bir ilişkiye başlayabilmesinin en önemli kuralıdır. Zor bir insan değildir Yengeç burcu, onun istediği gibi biri olursanız size bağlanması uzun sürmeyecektir. Konuşurken, cümlelerinizi özenle seçmelisiniz ve hiçbir kuşkuya yer bırakmayacak kadar net olmalısınız. Karşınızda Ay’ın çocuğu var, unutmayın!

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

4 Haziran, 21 Haziran, 24 Haziran, 28 Haziran, 30 Haziran, 2 Temmuz, 10 Temmuz, 31 Temmuz, 15 Ağustos

 • ASLAN

Eğer Aslan burcu bir kişiden ayrıldıysanız, işiniz biraz zor demektir. Güneş’in çocuğu Aslan’ı; kendine güvenen, cesur ve egolu birini yeniden ilişkiye başlamak için ikna etmeniz zamanınızı alabilir. Aslan’ın egosu sizin hevesini kırmasın, karşısındakinin ne kadar istekli olduğunu görebilmek için bile olduğundan daha egolu davranabilir. Eğer sevgilinizle etkileyici bir konuşma yaparsanız, ilişkinize ikinci bir şans vermek konusunda tereddüt yaşamayacaktır.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

6 Temmuz, 20 Temmuz, 22 Temmuz, 23 Temmuz, 27 Temmuz, 16 Ağustos, 26 Ağustos, 3 Eylül, 15 Eylül

 • BAŞAK

Başak burcuyla ilişkinizi bitirdiyseniz, bu sizin umursamaz tavırlarınızdan kaynaklanmış olabilir. Karşınızda hayatını detaylar üzerine kurmuş bir Merkür çocuğu olduğunu unutuyorsunuz, dolayısıyla da size normal gelen davranışlarınız Başak burcu birinin gözüne batabilir. Bu ilişkiye yeniden bir şans versin istiyorsanız, karşınızdaki kişiyi eleştirmeyin, onunla çok kalabalık olmayan bir ortamda anlayışlı, sakin bir şekilde iletişim kurmanızda fayda var. 

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

26 Temmuz, 23 Ağustos, 26 Ağustos, 5 Eylül, 10 Eylül, 16 Eylül, 19 Eylül, 20 Eylül, 24 Eylül, 28 Eylül, 30 Eylül

 • TERAZİ

Ayrıldığınız sevgiliniz Terazi burcuysa onunla sadece sakin bir ses tonuyla ve tane tane konuşmanız bile aranızdaki problemleri çözmeye yetebilir, çünkü o Venüs’ün zarif çocuğu. Terazi burcu tartışmalardan, seslerin yükselmesinden, huzursuz ruh halinden hoşlanmaz, muhtemelen ilişkinizin bitme sebebi de sizin öfkenize hâkim olamadığınız anlarda takındığınız tavırdır. Eğer yeniden bir araya gelmek ve sevdiğiniz insanı yeniden kazanmak istiyorsanız ona karşı hoşgörülü davranıp, uyum sağlamalısınız.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

7 Nisan, 11 Nisan, 19 Mayıs, 23 Eylül, 28 Eylül, 29 Eylül, 14 Ekim, 15 Ekim, 20 Ekim, 22 Ekim, 4 Kasım, 1 Aralık, 27 Şubat

 • AKREP

Eğer bir Akrep burcuyla ilişkinizi bitirdiyseniz, baskın karakteriniz buna sebep olmuş olabilir. Çünkü Akrep burcu hâkimiyet kurmayı sever, her zaman bir adım önde olmak ister, beklentisinin karşılanmadığını gördüğü anda ilişkiden koşarak uzaklaşır, Mars ve Venüs’ün çocuğundan başka bir tavır beklemeniz hata. Sevgilinizle tekrar bir araya gelmek istiyorsanız, bırakın ilk konuşan o olsun, ne istediğini de ne istemediğini de anlatsın. Empati yaparsanız, onu anladığınızı belirtirseniz ve kendini kapana kısılmış gibi hissetmesine neden olmazsanız sizin için hala bir umut var demektir.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

11 Mayıs, 10 Ekim, 14 Ekim, 17 Ekim, 18 Ekim, 23 Ekim, 26 Ekim, 7 Kasım, 13 Kasım, 18 Kasım, 9 Aralık

 • YAY

Yay burcuyla ilişkiniz, onun rahat tavırlarını ciddiyetsizlik olarak algılayıp tartışma yaşadığınız için bitmiş olabilir. Hâlbuki Yay burcu ne kadar rahat görünürse görünsün sorunları kendine dert eder. Sizin onu anlamamış olmanız onu huzursuz etmiştir. Eğer ilişkiniz yeniden başlasın istiyorsanız ona pozitif yaklaşın, kendisini anlatmasına izin verin, sorgulamayın, onu dinleyin. Yay burcunu istediği şekilde anlayabilirseniz, geçmişin çetelesini tutmayacaktır. Unutmayın o Jüpiter’in çocuğu, kin tutmayı beceremez.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

29 Mayıs, 9 Haziran, 15 Haziran, 18 Haziran, 24 Temmuz, 22 Kasım, 28 Kasım, 1 Aralık, 6 Aralık, 13 Aralık, 15 Aralık, 18 Aralık

 • OĞLAK

Sabırlı, titiz ve dikkatlidir Oğlak burçları, Satürn’ün disiplinli çocuğudur. Eğer Oğlak burcu sevgilinizden ayrıldıysanız, muhtemelen onun tam tersi davranışlar sergilemişsinizdir. O sizden kendisiyle birebir aynı özelliklere sahip olmanızı beklemez, istediği davranış biçimi onun davranışlarını doğru okumanızdır. Baş başa kalabileceğiniz bir yerde buluşun ve bırakın anlatsın, problemin ne olduğunu çoktan bulmuştur zaten. Siz de sakin bir şekilde duygularınızı ifade edin, gerginlik çıkmasına izin vermeyin.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

30 Haziran, 2 Temmuz, 9 Temmuz, 10 Temmuz, 15 Ağustos, 20 Aralık, 21 Aralık, 26 Aralık, 12 Ocak

 • KOVA

Bir Kova asla unutmaz! Unutmayın, Uranüs’ün çocuğu o… Yaşadığınız iyi kötü her şeyi en ince detayına kadar hatırlar, o yüzden onu ilişkinize ikinci şansı vermesi için ikna etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Hangi konuyu nasıl konuşacağınızı iyi düşünün çünkü bahaneye tahammül edemez ve unuttuklarınızı size hızlı bir şekilde hatırlatabilir. Kısa, sade ve net cümlelerle ne istediğinizi söylerseniz ve onunla gerçekten empati yaparsanız tekrar bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

6 Temmuz, 20 Temmuz, 22 Temmuz, 23 Temmuz, 27 Temmuz, 16 Ağustos, 26 Ağustos, 3 Eylül, 20 Ocak, 3 Şubat, 7 Şubat

 • BALIK

Balık burcu sevgilinizin hayal dünyasına, doğru cümlelerle dâhil olmadığınız için ilişkiniz sonlanmış olabilir. Neptün’ün hayalci çocuğu, her zaman kalbinin sesini dinler, içgüdüleriyle hareket eder. Akılcı tavırlarınız onu ilişkinizi sorgulamaya itmiştir belki de. Şimdi yeniden bir araya gelmek istiyorsanız, biraz uğraşmanız gerekebilir. Hassastır, kolay karar veremez. Doğru bir iletişim kurarsanız, duygu yoğunluğu yüksek bir konuşma yaparsanız, sizinle aynı yolda yeniden yürümeye başlayacaktır.

2017’nin hangi tarihlerinde hamle yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız?

5 Eylül, 6 Eylül, 19 Eylül, 20 Eylül, 24 Eylül, 28 Eylül, 30 Eylül, 10 Ekim, 15 Ekim, 3 Ocak, 18 Şubat

 

Eğer karşınızdaki insanı gerçekten seviyorsanız, değer veriyorsanız, ilişkiniz yeniden başlasın istiyorsanız, çevrenizdeki seslere sağır olun, sadece aklınızın kalbinize ışık olmasını sağlayın. Sonra bütün yollar sevgiye çıkacaktır, inanın.  

 

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

05. 04. 2017

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...