Yükleniyor . . .

BURÇLAR VE SEKS

BURÇLAR VE SEKS

KOÇ
Tutkulu, farklılıkları seven, elementi ateş gibi ateşli bir aşık olan Koçların öncelikle fiziksel olarak ilgisini çekmeniz gerekmektedir. Günlük yaşantısında girişimci bir burç olan Koç burcu sekste de oldukça atılgandır. 
Özellikle, Koç erkeğine masum kız rolünü oynamak başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Fakat şımarık ve sırnaşık kızlardan da hoşlanmaz, ayarı iyi tutturmak gerekli. Rutinden hoşlanmayan bu erkeğin heyecanını korumak için farklı aşk oyunları ve değişik fanteziler geliştirmek yararlı olacaktır. Normalde baskıcı ve agresif olan Koçlar, iş cinselliğe geldiğinde farklı davranabilir. Sizin üstünlüğünüzü kabul edebileceği gibi onu yönetmeniz de hoşuna gidecektir. 
Elde etmek için vardır…
Koç burcu erkeğinin kulağına tırnak ucunuz ile küçük hareketlerde bulunduğunuzda ona vermek istediğiniz mesajı anında yakalayacaktır. 
Onun etkilendiği bölgelere dokunmaktan kaçınmayın, dudaklarına dokunun, onu hissettiğinizi gösterin. Göz kapaklarının üzerine küçük öpücükler kondurun. Oldukça romantik ve seksi bir mesaj vererek, onu derinden etkileyeceğinize şüphe yok.
Koç kadını ise aşkta avcı gibi hareket etme eğilimindedir. Avına düşürdüğü erkeği baştan çıkartmak için tüm cazibesini kullanan bu kadını etkilemek ise biraz zordur. Onu kaç-kovala tarzı ufak oyunlarla kendinize çekebilirsiniz. Bu kadın reddedilmekten hiç hoşlanmaz ve agresif tavırlar sergileyebilir. Çok fazla duygusallık ve romantiklikte ona göre değildir. Cinsellikte ipleri elinde tutmayı seven Koç kadınını yatakta serbest bırakmanızı tavsiye ederiz. O zaten sizi yönlendirecektir. Her ne kadar sıcakkanlı ve sempatik gözükse de emretmeyi seven bu kadını öpmeye ya da yakınlık göstermeye devam edin. Onları şaşırtmaktan da asla vazgeçmeyin çünkü bu şaşkınlıklar üzerlerinde afrodizyak etkisi yaratır. 
Koç kadınını hareket geçirmek için sinir uçlarından ve kafa bölgesinden küçük hareketlerle başlamak güzel bir adım olacaktır. Saçlarına yumuşak dokunuşlar, saç derisine inerek gittiğinizde onlardan alacağınız cevap şüphesiz tatmin edici olacaktır. 
Koç burcu kadını saçlarınla oynanmasından oldukça hoşlanır. 
 
BOĞA
Toprak grubunun belki de en ağırkanlı burçlarından olan Boğalar, cinsel hayatlarında da bu özelliklerini sürdürürler. Zekadan ve hediyelerden hoşlanan Boğalar için, yavaş ve sakin hareket etmelisiniz. Sade ve pratiklikten yana olan bu burcun insanı sekse her zaman açıktır. Özellikle partneri tarafından yönlendirilirse yatakta harikalar yaratabilir. 
Gizemli ve tahrik edici bakışlardan etkilenen Boğa erkeği cinselliğe ve erotizme doğuştan yatkındır. Kendisine bağlanan kadınları ilgi çekici bulan Boğalar, agresif olmayan, sakin kadınları partner olarak seçer. Onlar için en önemli şeylerden birisi, uyumlu fakat yavaşça hazmettikleri bir cinselliktir. Bu yüzden sakin davranıp, küçük hediyeler ile süslediğiniz bir gece, onları baştan çıkaracak ve rahatlatacaktır.
Olay aslında ilk görüştür…
Boğa burcunun boyun ve boğaz bölgesinden hareket ederek başlayın, beklentilerinizi yüksek tutmanın hata olmadığını görebilirsiniz. Hafif dokunuşlar, küçük öpücükler, içten okşayışlar bir Boğa burcunun libidosunu anında harekete geçirecektir. 
Küçük bir tavsiye;
Boğa burcu erkeğinin kravatını bağlarken, parmak uçlarınızla ufak hareketlerle boynundan geçin.
Boğa kadını ise gezegeni Venüs’ün etkisiyle zaten oldukça çekici ve bakımlıdır. Aynı özeni karşısındaki erkekten de bekleyen Boğa kadınının ilgisini hoş bir koku, lezzetli bir yemek ve lüks hediyeler kolaylıkla çekebilir. Alıştığının dışında mekanlarda cinselliğe yaşamaya pek açık olmayan bu kadının en çok önem verdiği şey partnerinin tam bir erkek gibi davranması, onu sahiplenmesidir. Yatak oyunlarından hoşlanan Boğa kadınını daha fazla kendinize çekmek isterseniz, ona seksin farklı yönlerini göstermeyi unutmayın. 
Boğa burcu kadınının boynunun arkasından hafifçe ellerinizle okşayın. Romantik ve nazik bu hareket ile Boğa burcu kadınını fethetmeniz an meselesi.
Burcun iki cinsi de öpülmekten ve zararsız ve seksi küçük ısırıklardan oldukça hoşlanır.
 
İKİZLER
İkizlerin yatağına giden yol zekâdan geçer. Bu yüzden onu etkilemek ve daima ilgisini üzerinizde kılmak istiyorsanız mutlaka zekânızı öne çıkarmalısınız. Bu durum hemen gözünüzü korkutmasın, aklınızdan geçen farklı fantezileri dinlemek onların en hoşlandıkları şeydir. 
Aklın hayal edeceği bir şey yapmak o kadar da imkânsız değil…
Bu burca sahip insanlar kollarından ve omuz bölgelerinden yapılacak birkaç hareket onlar için uyarı niteliğinde olacaktır. Hafif öpücükler, dokunuşlar ve parmak ucunuz ile yapacağınız birkaç hareket, onları harekete geçirecek mesajı verecektir.
Entelektüel İkizler erkeği, cinselliği yaşarken de iletişim kurmak ister. Yatakta onunla konuşmanız, heyecanlanmasını ve tahrik olmasını sağlar. Onun ilgilendiği hobiler ile ilgilenip, fikirlerinizi açıkça söylemeniz sizin için artıdır. Sözleriniz ve zekanız baştan çıkarıcı olmalıdır. Özgürlüğüne düşkün bu erkek kıskanç ve sulu gözlü kadınlardan, arkasına bakmadan kaçar. 
İkizler burcu erkeğinin ellerine yapılacak küçük dokunuşlar özellikle avuç içine ve parmak uçlarına yapılan hareketlerle anında uyarılacaktır. 
Canlı, sevimli, eğlenceli İkizler kadını ise yatakta kendisine oyun arkadaşı arar desek yanlış söylemiş olmayız. Cinselliği eğlenceli bir aktivite olarak gören bu kadını sürprizleriniz ile şaşırtmalısınız. Sohbet edebildiği erkek onun için çekicidir. Sıkıcı ve sürekli aynı şekilde ilerleyen ilişkiler onun için çekilmezdir. İkizler erkeği gibi İkizler kadını da kıskanç, sahiplenici, sürekli sorgulayan partnerlerden uzak dururlar. 
İkizler burcu kadını ellerinin öpülmesinden oldukça hoşlanır. Centilmenliğin de en güzel ifadesi bu hareketle, kendinize dair güzel bir izlenim verirken onun libidosunu da harekete geçirmeniz an meselesi.
İki cinsi de harekete geçirecek hareket ise kollarından yukarıya doğru kondurulan öpücükler olacaktır. Parmak uçlarından başlayarak ve omuzlarına doğru yapacağınız bu hareketle onun kalbini ve libidosunu ele geçireceğinize hiç şüphe yok.
 
YENGEÇ
Duygusallığın baş tacı edildiği burç, Yengeç olduğu için, cinselliklerinde de bu naifliği ve sakinliği ararlar. Duygusuz yapılan her hareket onlar için kırıcı ve inciticidir. Bu yüzden kaba davranmamanız gerekir. 
Göğüsler birçok insan için etkileyici bir bölge olarak kabul edilir. Ancak özellikle Yengeç burcuna sahip insanların üzerinde bu bölgenin etkisi daha çok hüküm sürer. Bu burcun iki cinsi de göğüs bölgesine yapılacak çeşitli hareketlerden hoşlanacaktır. Yumuşak okşamalar, nazik ısırıklar ve öpücükler hassas duygulara sahip Yengeç burcunun arzularını uyandıracaktır. 
Romantik Yengeç erkeği her ne kadar sert gözükse de oldukça yumuşak kalpli bir aşıktır. Bu su burcu erkeği mantıktan çok duyguya önem verir. Derin tutkuları olan Yengeç erkeği cinsellikte geri planda kalmayı seçip, isteklerini kendine saklayabilir. Bu durum sizin güveninizi sarsmasın. Onu aktif hale getirmek için onun gibi aşkını derin yaşayan, evcimen ve merhametli olmalısınız. Şefkatli ve becerikli kadınlar onların ilgi alanına girer. 
Yengeç burcu erkeğinin göğsüne dokunmaktan çekinmeyin. Ellerinizi göğsünün etrafında çeşitli hareketle gezdirin, onu erkeksi hissettirecek bu hareket hassas Yengeç burcu erkeğini derinden etkileyecektir.
Ah bu duyguların dili olsa da konuşsa…
Uyumlu ve nazik Yengeç kadınının partnerinden beklediği en önemli şey koruyucu ve sahiplenici olmasıdır. Kendisi çekingen ve pek cesur sayılmadığı için ilk hareketi karşısındakinden bekler. Onu cesaretlendirmeli ve hislerinizde samimi olmalısınız. Ciddi birlikteliklerden hoşlanan bu kadına güzel sözlerle süslediğiniz bir yazı ya da aşkınızı gösterdiğiniz sevgi dolu bakışlar yetecektir.
Yengeç burcu kadınının göğüslerine yapacağınız küçük öpücükler ve nazik dokunuşlarla tutkularını harekete geçirebilirsiniz.
 
ASLAN
Etkileyici Aslan burcunu etkilemek zor mu gözüküyor? Yanılıyorsunuz. Öncelikle sırt bölgesinden hassas dokunuşlarda bulunun. Libidosunu harekete geçirip ve onu heyecanlandırmanız an meselesi. 
Aslanları baştan çıkarmak için ilk olarak, onlara gerekli komplimanı vermeniz gerekir. Ne kadar güzel göründüklerinden ve hatta bu kadar güzel giyinip, kombinasyon yapabilen tek insan olduklarından bahsedin ve Aslanın size meyletmesini izleyin. 
Egosu oldukça yüksek olan bu burcun erkeğini etkilemek yine onu şımartmakla mümkündür. Bütün gözlerin üzerinde olmasını isteyen Aslan erkeği, aynı şekilde yanındaki kadının da şık ve bakımlı olmasını ister. Söylediklerini dinlemeniz ve ona her konuda hak vermeniz onun için inanılmaz bir motivasyon kaynağıdır. Partnerini sahiplenen bu erkek birlikte olduğu kadının yanında başka bir erkek görmek istemez. Cinsellikte de egosu ön plandadır, yatakta yönetilmekten hoşlanmaz. Onun için ideal kadın hijyene, temizliğe önem veren sıcakkanlı kadınlardır.
Lüksü seven Aslan burcu kadını ise aşkta kibirli tavırlar sergileyebilir. Pahalı kıyafetlerden ve eşyalardan hoşlanın bu kadın cömert erkekleri çekici bulur. Yatakta istekli fakat biraz fazla eleştiricidir. Eleştirileri moralinizi bozmasın, ilgi ve hediyelere boğarsanız Aslan burcu kadının sizin için yapamayacağı şey yoktur. Ayrıca tatlı dilli olmayı ve onu sürekli övmeyi ihmal etmeyin.
Zor kelimesi için yaşayan insanlardır…
Yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin. Bu ateş grubu çocuğunu elde tutmak için işinizi şansa bırakmayın. 
Aslan burcu her zaman özel hissetmek ister. Onu hareket geçirmenin yolu, sadece ona özel özenle seçilmiş yöntemlerle yapacağınız hareketlerden başlar.
 
BAŞAK
Eğer bir Başak burcuna partner olmaya hazırlanıyorsunuz öncelikle şunu bilmeniz gerekir onlar temizliğe verdikleri özen ve itinayla bilinirler. 
Temizlik, temizlik, temizlik! Bu tek kelime, Başaklar için büyük bir anahtardır. Nasıl temiz ve düzenli giyindiğiniz, nasıl güzel koktuğunuz, eşyalarınızın ve odanızın ne kadar düzenli ve temiz olduğu... Temizlikle ilgili, her şey, evet her şey, Başaklar için çok önemlidir. 
Duygusuz gibi görünen Başak erkeği tek kelimeyle mükemmeli arar. Titizliğe aşırı önem vermesi, her hareketinin planlı oluşu sıkıcı gözükmesine neden olsa da cinsellikte ilginç ve sıra dışı fikirlerle partnerinin karşısına çıkabilir. Ondan romantizm ve güzel sözler beklemek çok büyük bir hata olacaktır ve bunlar tek taraflı yapmanız gerek şeylerdir. Bu erkeği etkilemek için, mantıklı ve ayakları yere sağlam basan güçlü bir kadın olmalısınız. Güvenini kazandığınızda sizden başkasını gözü görmeyecektir. 
Hijyen delisi Başak kadını zeki ve pratik olduğu için, karşısındaki erkeğin de zekasından etkilenir. Aptal aşık olmak yerine, mantık çerçevesinde hareket eden, maddi manevi kuvvetli bir erkeğe kendini kolayca bırakabilir. Tek kötü tarafı sivri dilli bir eleştirmen olmasıdır. Bu yüzden onun yanında hata yapmaktan kaçınmalı, zekanızdan kuşku duymamasını sağlamalısınız. “Demir Lady” kıvamındaki bu kadının yatakta kilit noktası güzel kokular ve temiz çarşaflardır. 
Zor görünüyor olabilirler hayatı kolaylaştırmak için vardırlar…
Yaşamının size tanıdığı imkanları kullanmaktan çekinmeyin. Temiz kokular, rahatlatıcı aromalı jeller… Başak burcunu baştan çıkarmak istiyorsanız bunları elinizin altında bulundurmayı aklınızda bulundurun. Başak burcunun karın bölgesi oldukça hassastır.  Karın bölgesine yapacağınız masaj hareketleriyle onun tutkularını tetiklemeniz an meselesi…
 
TERAZİ
Terazileri etkilemenin ve baştan çıkarmanın en büyük noktası, her şeyin bir güzellik içerisinde olmasıdır. Güzel giyinmeli, güzel bir ortam hazırlamalı, güzel yemekler yapmalı ve pahalı içecekler içmelisiniz ki, Terazi kendini güzel ve hazır hissettin. 
Anlayışlı, uyumlu, kavga gürültüden hoşlanmayan Terazi burcu erkeği tek kelimeyle “güzel” sever. Onu etkilemek için doğal bir güzellik yetmeyebilir, makyaj, süslü kıyafetler, feminen olan her ayrıntı ilgisini çeker. Yırtmaçlı elbiseler, göğüs ve bacak dekoltesi, seksi kıyafetler onu oldukça tahrik eder. Üzerinize çok düşmesi, sürekli arayıp sorması siz şaşırtmasın. Onun sevme biçimi bu şekildedir. Fakat aynı ilgiyi sizden de bekler. Güzel kokular onu yatakta havaya sokmaya yeter. 
Tam bir dişi olarak nitelendirebileceğimiz Terazi kadınları, hoşlandığı erkekle önce arkadaş olmayı seçer. Sosyalleşmek onun için çok önemlidir. Eğlence dünyasına düşkün olduğu için karşısındaki erkeğin de eğlenceli ve konuşkan olmasını ister. Kaçan kovalanır taktiği bu kadınlar üzerinde etkili olmaz. O istenilmekten ve beğenilmekten hoşlanır. Duygusal patlamalar ya da huzurunu bozacak durumlar hoşuna gitmez. Onunla birlikte olmak için dengeli ve uyumlu davranmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Aşka düşkün Terazi kadını için kaba davranışlar affedilemez. Sekste de yumuşak dokunuşlardan hoşlanan Venüs’ün bu güzel kadınlarını tamamen avucunuzun içine almak biraz zor gözükebilir fakat buna değecektir. 
Görmek vardır görebilmek vardır…
Karizmatik Terazi burcuyla olan yakınlığınızı arttırmak istiyorsanız, onu hangi noktalardan yaklaşmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Öncelikli olarak Terazi burcunun sırt ve bel bölgesinden alacağı uyarılar cevap vereceğini iyi bilmelisiniz. Onu yavaşça belinden kavrayın. Bu ona yakın olmak istediğinizi gösteren önemli bir ilk adım olacaktır. 
İlişkilerinizi biraz daha ilerlettiğinizde farklı mekanları tercih etmekten korkmayın. Terazi burcu size ayak uydurmaktan geri kalmayacaktır. Birlikte banyoya gidin. Belinden veya biraz aşağısından yapacağınız her türlü harekete onun libidosunu harekete geçirebilirsiniz. Banyonun size tanıdığı imkanları kullanın. Onu rahatlatacağınız enstrümanları kullanmaktan çekinmeyin. İki cins de aynı noktadan yapacağınız dokunuşlara karşılık verecektir.
 
AKREP
Tavırlarını kestiremediğiniz Akrepler için yapmanız gereken, sistemli hareket etmektense, içgüdüsel olarak bir cinsellik yaşamaktır. Onlar için önemli olan, vücutların nasıl konuştuğudur. Nasıl baştan çıkaracağınızın ipucu ise, onu tanıyarak, doğru hareketi bulmak ve harekete geçmektir.
Gizemli Akrep erkeğini öncelikle duygusal yönden etkilemeyi başarmalısınız. Akrep erkeği size kolay kolay yaklaşmayacağı için onu baştan çıkartmak da sizin elinizde. İstekleriniz açıkça ifade etmek bu tutkulu erkeğin gözüne girmenizi sağlar. Ayrıca meraklı sorularına da dürüst cevaplar vermenizi bekler. Sizi iyice tanıdığını düşündüğünde zaten Akrep erkeğini kimse durduramaz. Yatakta oldukça arzulu ve sert davranışlar sergileyen bu erkeğin istekleri de fazla olabilir. Hatta bazılarının fiziksel olarak acı çekmek veya çektirmek gibi değişik fantezileri olabilir. Onların kuralına göre oynarsanız sizi kolay kolay bırakmayacağını garanti edebiliriz. 
Akrep erkeği gibi, Akrep kadını da tutkulu bir aşıktır. Devamlı istekli gözükmeniz ve size verdiği ipuçlarını yakalamanız gerekmektedir. Dışarıdan sessiz, sakin görünen bu kadın, cinselliği sonuna kadar yaşar. Fantezi kurmak onun için hobi gibidir. Aynı şekilde karşısındaki erkekten de aynı performansı bekler. Romantik sözlerin yanında, kendisinin ne kadar şehvetli ve ilgi çekici olduğunu söylemenizi ister. Sıradan ve tek gecelik ilişkiler yerine tutkulu, ateşli, uzun soluklu beraberliklerden yanadır. 
Duyarlılıkla tepki karıştığında ortaya ne çıkar diyorsanız…
Hassas bölgeler seks yaşamının temelini oluştursa da Akrep burcu için bu durumun Zodyak’ta ki diğer burçlara oranla daha baskın olduğunu söyleyebiliriz. Ufak bir dokunuş dahi onu patlamak üzere olan bir yanardağa anında dönüştürebilir.
Bir başka nokta da Akrep burcunun derinlere uzanan duygusal algıları seks yaşamında da geçerliliğini korur. Onu arzuladığınızı hissettirin. Bu onu cesaretlendirecek ve ne yapması gerektiği konusunda fikir verecektir. 
Parmaklarını ve tırnak uçlarınızı hafifçe kullanarak harekete geçebilirsiniz. Unutmamanız gerek ne kadar yavaş olursanız o kadar etkili olursunuz. Kendini kısıtlamayın. Farklı dokunuşlarla da onu oldukça etkileyebilirsiniz. Beklendiği gibi hareket etmek Akrep burcuyla zordur. Muzip ve beklenmedik hareketlerinizle de ateşli bir başlangıcı alevlendirebilirsiniz.
 
YAY
Espri kabiliyetiniz ve zekanızla harmanladığınız her şey, Yaylar için vazgeçilmez olacaktır. Hayatı dışarıda yaşamayı seven Yaylar için cinsellik, tek bir odada sıkışıp kalmamalıdır. Bir tatil onu her zaman ateşlendirecektir.
Eğlenceli ve esprili Yay erkeğini baştan çıkarmak için güzel ve düşündürücü şakalar yapabilirsiniz. Hatta geveze olmanız eksi değil, onlar için bir artıdır. Her konuda olduğu gibi cinsellikte de özgürlüğüne düşkündür ve spontane gelişen olayları sever. Sıkı bir muhabbetin ortasındayken kendinizi biranda yatakta bulabilirsiniz. Bu ani hareketleri kabullenmeniz gerekir. Uzun ilişkiden çok kısa ilişkilerin insanı olan Yay erkeğini baskıcı bir tutumla sahiplenmemenizi öneririz. 
Enerjisi hemen fark edilen Yay kadınını tam anlamıyla “Özgür kız” olarak adlandırabiliriz. Kuralcı, planlı, kıskanç ve aşırı ilgili bir erkekseniz bu özgür ruhlu kadını etkilemeniz oldukça zor. Kesinlikle tutucu değildir ve cinsel yaşantıları oldukça aktiftir. Bugün buradaysa yarın başka yerde olmak ister. Onun ilgisini taze tutmak için sürekli yeni fikirler ve önerilerle karşısına çıkmalısınız. Pek çok arkadaşı vardır, sosyal olmak onun için önemlidir. Onu evde tutmak yerine değişik organizasyonlara davet etmek, eğlenceli bir gün geçirtmek sizin yararınıza olacaktır. 
İletişimin ve objektifliğin birleşimidir…
Hareketli Yay burcunu nasıl harekete geçirebilirsiniz? Bakıldığında zor gözükse de birkaç küçük hareketle onu istediğiniz kıvama sokabilirsiniz.
Yay burcunun en hassas noktası kalçaları ve basenlerinin olduğu bölgedir. Bu noktalardan okşanmayı ve dokunulmayı oldukça severler. Yalnızca bunlarla kısıtlı kalmayın. Öpülmek, parmaklar, tırnaklar yardımıyla bu bölgeye yapılacak hafif hareketler onları  baştan çıkarmanız da oldukça etkili olacaktır.
Yaratıcılığınızı kısıtlamayın. Hareketli ve meraklı Yay burcunu farklı yaklaşımlarınızla etkileyin. Kullanacağınız vücut yağıyla bacaklarından başlayarak üst bölgelere doğru dairesel ve dikey hareketler yapın. Libidosunu canlandıracak bu hareketle unutulmaz dakikalara hazır olun.
 
OĞLAK
Ciddi ve yapıcı Oğlaklar, cinselliklerinde de sakinliği severler. Onları baştan çıkarabilmek için küçük öpücüklerle başlayıp, sırasıyla ve düzenli hareket etmek gerekir. Planlı bir cinsel hayat onun için yeterlidir. Rutininin bozulmasından hiç hoşlanmayan Oğlakları, zekanızla etkilemek hiç de zor değil. 
Toprak grubunun, inatçı erkekleri seksi oldukça yoğun yaşar. Fakat geleneklere ve kurallara oldukça önem vermesi yatakta kontrollü davranmasına neden olur. Ayakları yere sağlam basan Oğlak erkeğini bir kadının peşinden koşarken görmek zor. Karmaşık aşk oyunları yerine işaretlerle hareket edip doğru yolu bulmak sizin için daha faydalı olacaktır. Bu sayede onlar için hem sakin, hem de yapıcı bir yol izlemiş olacaksınız.
Otoriter, hırslı ve çalışkan Oğlak kadını cinsel hayatında da onu rahat ettirecek bir erkek arayışı içindedir. Dışarıdaki eğlence hayatındansa, ev partilerini tercih eden Oğlak kadınını etkilemek için onun hayatına biraz renk getirmeniz gerekmektedir. Çalışma hayatının stresine kendini kaptıran bu kadınlar, evde eğlenceli bir partner isterler. Yatakta baskın rolü oynamaktan hoşlanan Oğlak kadınının sizi yönlendirmesine izin verin. Ani sürprizler yerine, programlı bir ilişki sizi mutluluğa götürecektir. 
Yaşadığınız her duygusal bağda depremler yarattığınızı biliyor muydunuz?
Oğlak burcunu harekete geçirmek için dizlerinden başlayın. Yüksek bir seksüel enerjiye sahip Oğlak burcuna bu bölgeden yapacağınız çeşitli hareketlerle canlandırabilirsiniz. Dizinin etrafına yapacağınız küçük öpücükler, okşayışlar etkili olacaktır.
Oğlak burcunun iki cinsi de seksüel açıdan belinden başlayarak hassas olduğu bölgeye- dizlerine- doğru yapacağınız hareketlerden oldukça etkilenecektir.  Parmak uçlarınızla adım adım küçük oyunlar yaparak ilerleyin. Bacaklarının arkasından yavaşça inerek heyecanını ve istekliliğini arttırın. Oğlak burcunun geri dönüşü muhteşem olacaktır.
 
KOVA
Yenilikçi ve maceracı Kovalar, söz cinselliğe geldiğinde kabuğu kırılması zor hale gelebilir. Bu yüzden onu baştan çıkarma sürecinde, yenilikçi ve atılgan olanın, siz olması gerekir. Böylece, hem onun kendini geri çekişini önleyebilir hem de onu rahatlatabilirsiniz. 
Özgürlüğüne düşkün Kova erkekleri için seks manevi bir deneyimdir. Sadece kendisiyle ilgilenen, mental olarak zayıf kadınlar onların ilgisini çekmez. Ne kadar umursamaz dursa da, bu erkeği zekanızla yatakta ateşli bir partner haline getirebilirsiniz. Düşünce yapısıyla uyumlu, evrensel değerlere önem veren, farklı ve sıra dışı kişiler onların ilgi alanına girer. Fiziksel olarak değil, cinselliği kafalarında yaşayarak daha çok tahrik olduklarını da söyleyebiliriz. 
Çevresiyle yakından ilgisi olan, duyarlı Kova kadını için arkadaşlık ve kafa yapısının uyuşması çok önemlidir. Bu burcun kadınları sekse çok da düşkün olmayan, beyin olarak kendisini tatmin eden erkekleri çekici bulurlar. Tabi bu durum yatakta çok sıkıcıymış gibi düşünülmesin. Kovalar, her yeniliği kaldırabilirler. Tatlı sözler ve iltifatlardan ziyade, onun düş gücünü harekete geçirmeniz gerekir. Beyinsel olarak uyarıldığı sürece yatakta size harika bir partner olacaktır. 
Bir görünen yüzünüz bir de görünmeyen yüzünüz…
Kova burcunun hassas bölgesi baldırları ve topuklarının olduğu bölgesidir. Küçük öpücükler, dokunuşlar, hassas dokunuşlar ile Kova burcunun arzularını canlandıracağınıza şüphe yok. 
Baldırlardan başlayarak ayak bileklerine doğru parmaklarınızla rastgele hareketler yapın. Kova burcunun seri cevaplarına tanık olabilirsiniz. Özen gösterdiğiniz ona gösterin. Farklı enstrümanlarla bu bölgeleri rahatlatın.
Seks yaşamında ise, cinsel birleşme sırasında hassas bölgelerine yapacağınız hareketler onun memnuniyetini yüksek seviyelere taşıyacaktır.
 
BALIK
Hayalci ve fantastik Balıklar için yapabileceğiniz en önemli şey, onları tamamen yaşadıkları dünyadan koparabilecek kabiliyete, duygulara ve sözlere sahip olabilmektir. Eğer, onları günlük yaşamın duygularından koparıp, bir üst duygulara taşıyabiliyorsanız, yarattığınız dünyada mutluluk sizi bekliyor demektir.
 
Şair ruhlu Balık erkeği, kendisi gibi romantik ve ilişkiye kendini adayan bir partner arar. Sekste uyum içinde olduğu bir kadından asla vazgeçmeyen Balık erkeğinin, yatakta ilgisini çekmek için pek çaba harcamanıza gerek yok. Çünkü kendisi zaten karşısındaki kişiyi mutlu etmek için her şeyi yapacaktır. Kendinden çok partnerinin tatmin olmasını önemseyen bu erkeği, sekse hazır hale getirmek için romantizm dolu bir gece yeterlidir. 
 
Hassas ve duygusal Balık kadını için de sezgiler ön plandadır. Kendisi belki bu kadar hassas yapıda olduğu için beğendiği erkek tipleri güçlü, kuvvetli, iri yapılı; onları koruyup kollayacak tarzda kişilerdir. Ona bu güveni verdiğiniz ve ona karşı tatlı dilli olduğunuz takdirde sizi seve seve kabul edecektir. Cinsel hayatı da hayal dünyası gibi renkli olan bu kadını tatmin etmek için romantik yatak oyunlarına başvurabilirsiniz. 
Acısını çekmediğiniz bir şeye hiç teslim olmadınız…
Ayakları Balık burcun için en hassas, uyarmak için harekete geçeceğiniz de ise ilk noktayı oluşturan bölgesidir. Ayağın farklı her bölgesinin vücudun başka noktalarını temsil ettiği söylenir. Balık burcunu harekete geçirmeyi planlıyorsanız bu bilgiyi göz önünde bulundurun. Ayak bölgesine yapacağınız her ince hareketle onu tamamıyla ele geçirebilirsiniz. 
Küçük bir masajla başlamaya ne dersiniz? Onu harekete geçirecek güzel bir ortam hazırlayın. Bir suyun içine güzel kokularla desteklediğiniz rahatlatıcı jellerden yararlanın. Ayak parmaklarının her birine özenerek hareket edin. Parmaklarınızı ve parmak uçlarınızı etkin bir şekilde kullanarak hareket etmeniz oldukça önemli bir nokta. Parmak aralarına yapacağınız her bir hareket Balık burcuna uyarıcı bir etki yapacaktır, unutmayın!
 
Astrolog ZEYNEP TURAN

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...