Yükleniyor . . .

Burçlar Hoşlanmadıkları Biriyle Karşılaşınca Ne Yaparlar?

Burçlar Hoşlanmadıkları Biriyle Karşılaşınca Ne Yaparlar?

KOÇ: Açık sözlülük hatta yer yer patavatsızlık yapabilen Koç burçlarının istemedikleri durumlara ve kişilere karşı tavırları çok nettir. Onun için sevmiyorsa sevmiyordur. Aynı ortama denk gelmeye, konuşmaya hatta bakışmaya dahi gerek yoktu. Eğer ortama gerginlik çıkacaksa da aman bana ne çıksın diyebilir.

BOĞA: Sabrı ve rahatlığı ile nam salan Boğa burçları sevmedikleri kişi ya da kişilerle karşılaştığı zaman görmemezlikten gelir ve keyfine bakar. Onun için bir ortamda hoşlanmadığı kişilerin olması eğlencesini ya da toplantısını yarıda kesmek için bir sebep değildir. Kendi dünyasında yaşamaya devam eder.

İKİZLER: Gerginlikten hoşlanmayan İkizler burçları gerektiği zaman gerginlik çıkarmaktan çekinmezler. Eğer sevmedikleri biriyle karşılaşırlarsa tepki göstermemeyi tercih edebilirler. Bu durum onlar için adeta psikolojik bir savaştır. Ortamın havasını bozan kişi olmak istemezler.

YENGEÇ: Duygular denildiği zaman akla ilk gelen Yengeç burçları hoşlanmadıkları biriyle karşılaştıkları zaman tavırlarını hemen belli ederler. Gerekirse aynı ortamda bulunmamak adına ortamı dahi terk edebilirler. Moralleri oldukça bozulur.

ASLAN: Güç savaşından çekinmeyen Aslan burçları, sevmedikleri biriyle karşılaştıkları zaman kendilerini olduğundan daha da güçlü göstermeye çalışırlar. Gönlü geniş Aslan burcunu küstürmek kolay değildir ancak bir kez sevgisini kazanamadıysanız artık sizin için her şey çok zordur.

BAŞAK: Eleştirmekten hoşlanan ancak eleştirilmekten hoşlanmayan Başak burçları, hoşlanmadıkları biriyle karşılaştıklarında aralarında hiçbir şey yokmuş gibi konuşmaya devam ederler. Ancak konuşmanın bir yerinde mutlaka eleştirel sözlerini dile getirmeye başlar.

TERAZİ: Tartışmadan uzak durma ilkesiyle hareket eden Terazi burçları hoşlanmadıkları biriyle karşılaştıklarında dahi bu tavırlarından asla ödün vermezler. Nezaket kuralları çerçevesinde iletişimlerine devam ederler. Hiçbir şey yokmuş gibi selam verip yollarına devam ederler.

AKREP: Akrep burçları sevmedikleri biriyle karşılaşmayı şanssızlık olarak adlandırırlar. Her ne kadar kendilerine tepkisiz kalacaklarına dair söz verseler de bu sözü tutmaları oldukça zor olabilir. Yanlarında bulunan arkadaşlarının kendisine destek olmasını beklerler.

YAY: Sinirlenseler dahi kolay kolay kimseye belli etmeyen Yay burçları sevmedikleri kişilerle karşılaştıklarında bu durumu kendilerine saklamayı tercih ederler. En fazla ciddiye almaz ve yok sayarlar. Ancak hoşlanmadığı kişi bunun farkında dahi varmaz.

OĞLAK: Somut düşünüp, somut adımlar atmayı seven Oğlak burçları sevmedikleri kişilerle karşılaşmamak için önceden tüm önlemleri almaya çalışırlar. Ancak oldu ki karşılaştılar sakin ancak despot tavırlarıyla ortamın lideri olmaya çalışırlar.

KOVA: Kova burcu için sevmediği biriyle karşılaşmak oldukça can sıkıcı. Çünkü duygularını asla gizleyemez ve canı sıkılır, morali bozulur. Kendi kendini yer. Ancak bir yere kadar. Bir anda karşısındaki kişiyi iğnelemeye de başlayabilir.

BALIK: İnsan ilişkilerini en az da tutan, yalnızca gönlünün ısındığı kişilerle iletişim kuran Balık burçları, sevmedikleri biriyle karşılaştıkları zaman ortamın uyumunu bozmamak adına normal davranmaya çalışırlar. Ancak ortamdan en erken ayrılanlar da onlar olur.

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...