Yükleniyor . . .

BURÇLAR HANGİ TARİHLERDE KİLO ALMAYA YATKINDIR?

BURÇLAR HANGİ TARİHLERDE KİLO ALMAYA YATKINDIR?

Her insan, Güneş’in burcuna geçtiği tarihlerinde kilo almaya yatkındır. Bu dönemlerde diyet yapmak oldukça zor olduğu gibi, yönetici gezegenlerinin geri hareketi de diyet programının aksamasına neden olur. 

Koç (21 Mart/20 Nisan)  

Koç burcu özellikle Mart ve Nisan aylarında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Mars, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Boğa (21 Nisan/20 Mayıs)

Boğa burcu özellikle Mayıs ayında kilo almaya yatkındır. Yönetici gezegeni Venüs, geri hareketine başladığı zamanlarda diyet yapması önerilmez.

İkizler (21 Mayıs/20 Haziran)

İkizler burcu özellike Haziran ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Merkür, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Yengeç (21 Haziran/22 Temmuz) : 

Yengeç burcu, Güneş’in burcuna geçtiği tarihte, yani Temmuz ayında kilo almaya müsaittir. Diyet yapması için en uygun dönem, Dolunay sonrası 14 günlük süreçtir. 

Aslan (23 Temmuz/22 Ağustos)

Aslan burcu özellikle Ağustos ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Güneş,kendini güçlü hissetmediği bir burçta hareket etmeye başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Başak (23 Ağustos/23 Eylül) 

Başak burcu özellikle Eylül ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Merkür, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Terazi (24 Eylül/23 Ekim) 

Terazi burcu özellikle Ekim ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Venüs, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Akrep (24 Ekim/22 Kasım) 

Akrep burcu özellikle Kasım ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Mars ve Pluton, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Yay (22 Kasım/21 Aralık) 

Yay burcu özellikle Aralık ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Jüpiter, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Oğlak(22 Aralık/20 Ocak)

Oğlak burcu özellikle Ocak ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Satürn, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Kova (21 Ocak/18 Şubat) :

Kova burcu özellikle Ocak ve Şubat aylarında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Uranüs, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Balık(19 Şubat/20 Mart)

Balık burcu özellikle Mart ayında kilo almaya müsaittir. Yönetici gezegeni Neptün, geri hareketine başladığı zamanlarda ise yaptığı diyet olumlu sonuç vermez.

Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır

11.05.2016

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...