Yükleniyor . . .

BURÇLAR BİRBİRİNİ ÇEKİŞTİRİRSE...

Başka bir burç sizin hakkınızda neler söylemiş olabilir, görmek ister misiniz? 2015 yılınızı bir de diğer burçlardan dinleyin;

KOÇ BURCU

2015’te Koç burçları neler yaşadı? Bir de Boğa burcunun ağzından duymak ister misiniz?
Boğa; Hırsından, kendini yedi bitirdi! İnsanları kendine âşık etsin, sonra da ya hep ya hiç desin! Kilo aldı hala aklı beş karış havada! O kadar hayal kırıklığına uğradı tık yok, sabır taşı mübarek!

BOĞA BURCU

Burçlar birbirlerini çekiştiriyorlar; bakalım İkizler burcu Boğa burcunun 2015 yılı için neler söylemiş?
İkizler; Bu sene ondaki huzur kimseciklerde yoktu. Bir de sırf bize nispet olsun diye gitti evlendi. Kariyerinde tökezlemesine rağmen hala keyfi yerinde! Onun şansı bende olsa böyle mi olurdu?

İKİZLER BURCU

2015’te İkizler burçları neler yaşadı? Bir de Yengeç burcunun ağzından duymak ister misiniz?
Yengeç;  Bu sene İkizlerdeki hırs ve mücadele kimselerde yoktu! 2015 onun için fırtına hızıyla başladı; sanki her şeye yetişebilecekmiş gibi… Herkes bizim gibi değil tabii, İkizler aşkta o kadar net ve keskindi ki gıpta ettik doğrusu...

YENGEÇ BURCU

 Yengeç, İkizlerin 2015 yılını yorumluyor ama bakalım onun için bu yıl nasıl geçiyormuş? Gelin Yengeç burcunu Aslandan dinleyelim…
Aslan; Yengeç, İkizlere laf atıyor ama 2015 onun için de farklı değildi. İçindeki hırsla tanışmak onu şaşırttı tabii. Fakat bir de geçmişindeki izlerden kurtulabilse her şey daha farklı olacak ama kolay kolay silemiyor işte o da ne yapsın…
 

ASLAN BURCU

En gözde, en konuşulan burç olsa olsa Aslan olur. Peki Aslanın 2015 yılını Başak gözüyle dinlemeye ne dersiniz?
Başak; Sanki dersin gökyüzünden torpili kapmış. Ağustos ayına kadar tüm şans adeta Aslandan yana. Biz çalışalım didinelim, Aslan rahat. Tabii hakkını da yememek lazım onun yüzleştiği gerçeklerle ben yüzleşsem şimdi böyle mi olurdum tartışılır.

BAŞAK BURCU

Herkes birbirini çekiştiriyor. Başak için kimse bir şey söylemez diye mi düşündünüz? Başak burçlarını da gelin Teraziden dinleyelim…
Terazi; Kimsenin hayatıyla ilgilenmem tabii ama Başağa bakıyorum da hata değil çözüm bulmak için her şeyi yapıyor. İnsanlar tarafından konuşulmasının nedeni de zaten çözüm odaklı oluşu değil de ne? Ne risk almaktan korktu ne de yeni bir adım atmaktan. Darısı bizlerin başına ne diyeyim…

TERAZİ BURCU

Farklı bir burçtur Terazi. Nerede ne zaman tepki göstereceği belli olmaz. Çekiştirmelerden o da nasibini aldı. Bakalım Akrep, Terazinin 2015 yılı için neler söylemiş?
Akrep; Terazi yıla pek bir düşünceli başlamış. Geçmişin izlerini kolay silememiş sanırım. Fakat ne olursa olsun yaşadığı kırılmaları ben yaşasam ortalığı birbirine katardım herhalde… Öyle kararlar almış ki kaderini tamamen değiştirmiş. Takdir ettim doğrusu! Fakat bu ani evlilik kararı beni gücendirmedi de değil…

AKREP BURCU

Zorlu sınavların insanı olarak bilinen Akrep bakalım 2015 yılını nasıl geçiriyor. Onu Yay’ın ağzından dinleyelim bir de…
Yay;  Akrebin sorumlulukları artmış bu yıl. Bir de insanlara çevirdiği o sivri dili yok mu; ne geliyorsa ondan geliyor başına. Bu huyuna rağmen güzel arkadaşlıklar edinmiyor da değil; kıskanıyorum doğrusu!

YAY BURCU

 Şansızlığına gem vuran Yay bakalım bu yılı nasıl geçirmiş; bir de onu Oğlaktan dinleyelim…
Oğlak; Yeni kazançlar mı dersin yeni yatırımlar mı dersin ne ararsan Yayda. Şansızım, şansızım diyor ama bizi kandırıyor. İşinde terfi desen onda, yeni bir hayat, yeni bir düzen desen onda! Üstüne bir de kariyer de yaparım çocuk da demiyor mu değmeyin keyfine!

OĞLAK BURCU

Fısıltı kuşları birbirinin arkasından söylenmeye devam ediyor. Bakalım Kova, Oğlak burcunun 2015 yılı için neler söylemiş?
Kova;  Duyguları bir insanı hiç mi etkilemez. Ben bu kadar hırslısını da hiç görmedim. Nisandaki azmi de hiçbirimiz dikkatinden kaçmadı! Oğlağın bu yılki sabrı ben de olsa tüm dünyaya hükmederdim gerçekten!

KOVA BURCU

İyi kötü herkes bir yıl geçiriyor. Kova burcunun 2015 yılını bir de Balıktan dinleyelim.
Balık; O kadar büyük konuştu ki; yok efendim kimseyi sevemezmiş, kimseyle uğraşamazmış. Bu yıl dersini almıştır herhalde. Aşk dolu günler yaşarken o lafları aklına geliyor mu acaba? Bir de yeni bir iş için atılımlarda bulundu ya yanına yaklaşamayız artık!

BALIK BURCU

Geldik Balık burcuna… Dedikodulardan o da nasibini aldı tabii. Bakalım Koç, Balığın 2015 yılını nasıl yorumlamış?
Koç;  “Hayat kısa, kuşlar uçuyor” diye başladı bu yıla! Parasal yönden sıkıntılı durumlara düşer gibi oldu ama Balık bu; bozulur mu düzeni hiç! Temmuz sıcaklığıyla aşk da kapısını çalınca yanına zor yaklaşılır artık!

 

Astroloji bir yol haritasıdır…

Sevgilerimle,

Astrolog Zeynep Turan

Yazının tüm hakları saklıdır.

04.08.2015

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...