Yükleniyor . . .

BİR DOKUNUŞLA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK İÇİN HİLELER

BİR DOKUNUŞLA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK İÇİN HİLELER

Çeneniz çıkıksa…
 
Çenenizin istediğiniz gibi güzel gözükmesi için yapmanız gereken şey oldukça basit. Yüzünüze uyguladığınız fondöten ya da pudranın biraz daha (2 ton) koyusunu çenenize uygulamalısınız. Yüzünüzle uyumlu bir görünüm için boynunuza da uygulamayı unutmayın. Bununla birlikte gözlerinize yapacağınız belirgin bir makyaj, dikkati gözlerinize çekecektir ve unutmayın iyi makyaj yapılmış gözler her zaman dikkat çeker. Dudağınızda ise soft renkler kullanarak dikkati çenenizden uzaklaştırıp, gözlerinize çekebilirsiniz.
 
Yüzünüz yuvarlak ise…
 
Elmacık kemiklerinizi ne kadar çok belirginleştirirseniz yüzünüzün yuvarlaklığı da o kadar belirginleşir. Yuvarlak yüze sahip biriyseniz elmacık kemiklerinizi biraz geri plana itmenizde fayda var. Bunun için şakaklarınıza, elmacık kemiklerinize ve çenenize bronz allık sürmeniz gerekir. Daha açık renkte bir pudrayı da alnınıza, burnunuza ve çene ucunuza uygulamalısınız. Böylece yüzünüz daha keskin hatlara sahip gibi görünecek ve sizi daha çekici kılacaktır. 
 
Çarpıcı gözler
 
Gözleriniz çok yorgun ve solgun mu görünüyor?  Doğru bir makyajla bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Gözlerinizi çekici hale getirmek için parıltılı bir göz farı kullanmalısınız. Siyah renk bir kalem olmazsa olmazınız… Daha çekici gözler için, açık renk bir göz farını gözünüzün iç kösesinden orta kısmına kadar sürün. Orta kısımdan dış kısma kadarsa koyu renk bir far tercih edin. Kapatıcı ile göz çevrenizdeki çizgilerden kurtulabilirsiniz. Böylece gözleriniz kusursuz görünecektir.
 
Kaşlarınız düşük mü?
 
Kaşlarınızla başınız dertteyse ve onlara şekil vermekte zorlanıyorsanız merak etmeyin, çözümü var. Bir diş fırçasını elinize alın ve kaşlarınızı yukarı doğru fırçalayın. Tüm kaşlarınızı eşit bir şekilde fırçaladıktan sonra biraz jöle alın ve kaşlarınızın üzerine sürün fakat jölenin miktarına dikkat edin varla yok arası olmalı ve kaşlarınızı sabitlemeli.
 
Kısa boyunluysanız…
 
Boynunuz kısa ise yapacağınız iş çok basit; dikkati omuzlarınızdan alıp yüzünüze ve kendisine çekecek olan bir küpe. Tercih edeceğiniz uzun bir küpe boynunuzun kısalığını örtecektir ve sizi daha uzun gösterecektir.
 
İnce dudaklar
 
İnce dudaklar için gerekli olan ilk kural; dudak kalemi. Dudaklarınızı daha kalın ve belirgin gösterebilmek için açık ton bir dudak kalemi alın ve doğal dudak çizginizin üzerini çizin. Sonra dudağınızın içini de aynı kalemle, çok belli olmayacak şekilde boyayın ve sonrasında dudağınıza, dudak kaleminize yakın bir tonda ruj sürün. Böylece normalden daha dolgun dudaklara sahip olacaksınız.
 
Astrolog Zeynep Turan
Yazının Tüm Hakları Saklıdır.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...