Yükleniyor . . .

“BEN” DÜNYASI

“BEN” DÜNYASI

Herkes hayatın koşuşturması içerisinde. Hem iş hem de sosyal hayatımızda birçok kırılmadan geçerken, iletişime girdiğimiz kişilerle olan ilişkilerimizi de sorgular hale geldik. Sosyal medya her ne kadar bizleri yalnızlaştırsa da bir şekilde kolektif olmanın yolunu buluyor, sevdiğimiz kişilerle ne olursa olsun iletişim halinde olmak istiyoruz. Ama yine de Kova Çağı’nın içinde barındırdığı bireysellik duygusunu üzerimizden atmakta zorlanacağız. Bu süreçte kendimize sorduğumuz her sorunun cevabı bizler için altın değerinde olacak.

“Kendimize sorduğumuz sorular sayesinde kendimize bir yol haritası oluşturabilir, “ben” dünyasının bir parçası olmaktansa “biz” dünyası kavramını inşa edebiliriz.”

Şapkamızı Önümüze Koyup Soralım;

  • Daha iyi olmak için neler yapabiliriz?
  • Hayatıma engel olma niteliği taşıyan kişiler var mı?
  • İş hayatımda hak ettiğim yerde miyim?
  • Hakkımı almak için neler yapabilirim?
  • Hayat standartlarımı nasıl yükseltebilirim?
  • Maddi, manevi gelişimimi nasıl tamamlayabilirim?

Tüm bu sorular aklımızda dönüp dolaşırken, açıkçası başkalarının sorunlarıyla ilgilenmek istemeyecek, yeni dünya düzenine ayak uydurmak isteyeceğiz. Ayak uydururken de atlayacağımız detaylar ise “bencillik” konusuna vurgu yapacak. Sorumlu görünmek isteyenler bile kafalarının nasıl karıştığını fark edecekler.

Hayat Akıyor

Yaşadığımız bu günlerde, hayatın hızına yetişemediğimizi fark edeceğiz. Birçok zorunluluk, iç dünyamızı dışarı yansıtmamız için ket vuracak bizlere. Ancak direnen, değişimi kabul etmeyenler de olacak. Pes etmeyenler… Notunuzu alırken, bu mesajımı iletmeyi unutmayın; “Her ne olursa olsun, önemli olan mücadele ediş şeklinizdir.”.

“Azim olmazsa gelişimin de olmayacağını, hayallerimizin sekteye uğrayacağını hatırlatmalıyız kendimize.”

Net Olan Kazanacak

Hayatımızın her alanında emin ve net adımlarla yürümek isteyeceğiz. Her ne kadar kendi içimizde karışıklık yaşasak da bir şekilde tutarlı olmak isteyeceğiz.

  • Hayatımızda duyduğumuz memnuniyetsizlikleri dile getirirken, bir türlü cesaret edemediğimiz düşünceleri de hayata geçirmek isteyeceğiz.
  • Neden sonuç ilişkilerinden sıyrılıp, çevremizde kötü bir intiba bırakmak istemeyeceğiz.

“Hepimiz bir şeylere yetişmeye çalışıyoruz büyük küçük demeden! Ancak zamanın bizi değil, bizim zamanı yönettiğimizi unutmamalıyız. Endişelerimiz, bizi doğru yollara, doğru tercihlere yönlendirecek. Gezegenlerin seyri yeryüzünü sıkıştırırken, bencilliği bir kenara bırakanlar “ben” dünyasının gerçek kazananı olacaklar.”

Astrolog Zeynep Turan

10.07.2021

Yazının Tüm Hakkı Saklıdır.

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz.

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...