Yükleniyor . . .

BALIK KADINI, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Makale 06/01/2022

Bir Balık burcu kadınını nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Neptün’dür… 

Elementi sudur. Zodyak’ın on ikinci burcudur

Aşkın onun için ruhunun şifasıdır!

Bu burcun kadınları güzel ve cazibelidir. Yardımsever ve çalışkan olmalarına rağmen çekingen halleri dış dünyadan uzak durmasına neden olabilir. Ama dostluklarına ve ailesine karşı çok sadıktır. Kendi için huzur duyabileceği, dengeli bir yaşam kurar.  Güvendiği kişileri yaşamına almaktan çekinmez. Her zaman dikkatli ve temkinli tavırları ile dikkat çeker.  Bir Balık kadınının gönlünü kazanmak hiç de kolay değildir. Balık burcu kadını iş hayatında başarılı olur ama onu daha çok huzurlu kılacak yer kendi yarattığı dünyası evidir.  Farklı hobileri vardır ayrıca hayvanlara düşkünlüğü de bilinir. Bu kadın müşfik, merhametli ve iyi niyetlidir. Sevdiği erkeğe bağlanır ve sevgilisi artık onun için üstün insandır.

Onu etkilemek istiyorsan; hayallerine ve hedeflerine saygı duymalısın. Duygusal ve merhametli olmalısın. Fedakâr olan erkekler her zaman dikkatlerini çeker. İnsanlara ve hayvanlara değer verdiğinizi, yardımsever olduğunu hissettirmelisin. Özellikle, doğayı seviyor olmalısın Asla ilk adımı atan kişi olmadıkları için, çekingen biriysen Balık burcu kadınını etkilemen zor olacaktır. Ufak, ancak manevi değeri büyük olan hediyeler ile Balık kadınını etkileyebilirsin.

Balık Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Balık ve Boğa: Boğa burcunun sadakati ve sözünden dönmeyen kişiliği, sizin için çok değerli!

Aranızdaki küçük sorun ise Boğa burcunun maddeci olması, sizin ise hiç öyle olmamanız. Toprak elementi Boğa, emeklerinin karşılığını her zaman almak ister. Balık burcu için ise en büyük zevk, başkalarına yardım etmektir. Boğa burcunun zengin olma isteğini bu yüzden anlayamayabilirsiniz. Boğa, sahiplenmek ister! Onun sizi sahiplenmesi aslında hoşunuza gidecektir. Elde etmek ve elinde tutmak, Boğa’nın temel özelliği! Balık seks yaşamında çok hassas bir burçtur. Duygusuz seks, sizin derin duygularınıza çok zarar verebilir. Fakat Boğa’nın tüm duyularını kullanması, sizi uyuşturabilir.

Balık ve Yengeç: Bu ilişki, cennetten çıkma bir beraberlik!

İkiniz de su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz. Birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özenli davranırsınız. Yengeç ve Balık karmaşık dünyaya karşılık, kendi güven dolu cennetlerini yaratacaklar! Stres ikinizi de çok yıpratır, baş başa su kenarında geçireceğiniz zamanlar yenilenmenizi sağlayacak. Size tavsiyemiz, göl ya da deniz kenarında yapacağınız tatiller olacaktır. İlişkiniz tazelenecek, günlük hayatın sıkıntılarından uzaklaşacaksınız. 

Yengeç parasını akıllıca kullanır, zor günler için yatırım yapar!

Balık burcu hiç oralarda değildir. Bütün burçlar içerisinde en hesaplı alışveriş yapmasını beceren burç Yengeç’tir. Savurganlığınızı ve seni toparlayacaktır. Senin finansal geleceğin için çok yararlı!

Balık ve Yay: Bu ikili için birbirlerini idare etmek çok zor!

Yay ateş elementi, Balık ise su elementidir, bu ikisi astrolojide uyumlu değil!

Yay burcu umursamaz, ilgisiz ve bazen de kırıcı olabilir. Bu tutumu için hesap sorduğunuz zaman, bunu aslında sizin istediğinizi söyleyecektir. Bu tartışmalardan ilişkiniz bitebilir.

Bütün bunlara rağmen Yay burcunun insanlığa dair her konudaki felsefi fikirlerini beğenirsiniz. Yay’ın uzak ülkelere olan seyahat merakı da hoşunuza gider. Balık insanının her şeye endişelenme huyu, Yay’ı çıldırtabilir. Siz de Yay’ın bu kadar iyimser olmasını anlayamazsınız. Sizi eleştirmesi de sinirinizi bozacaktır. Yay burcu özgürlüğüne son derece düşkündür! Aranızdaki bir başka sorun da bu tutumu olabilir. 

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

23.11.2015

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…