Yükleniyor . . .

BALIK ERKEĞİ, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Bir Balık burcu erkeğinin nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Neptün’dür… 

Elementi sudur. Zodyak’ın on ikinci burcudur.

Balık burcu erkeği sakin ve uyumlu karakteri ile dikkat çeker. Biraz umursamaz görünmesi aynı zamanda başına buyruk yaşamaktan hoşlandığına da işaret eder. Bu yüzden çok düzen insanı değildir! Ancak Balık erkeği, cömert ve başkalarını memnun etmekten hoşlanan bir kişiliktir. Bu yüzden biraz da savurgandır.  İş konusunda çalışkan ve dikkatlidir. Bu yüzden analitik çözümlü her işte başarılı olur.

Temiz kalplidir ve insanlara karşı güven duygusu yaşamak ister.

Her ne kadar içerlerde bir yerde şüpheler barındırsa da önyargılı değildir. Balık burcu erkeği kendisinde hayranlık uyandıran kadınlara âşık olur. Kendi gibi duygusal kadınlardan hoşlanır. Derin duyguları sayesinde sıradan aşklar yaşar. Karşısındaki kadının başını döndürecek derecede jestler yapmaktan haz duyar. Balık erkeği, kendisini anlayan bir kadınla ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Ayrıca kendisi de eşine ve çocuklarına ilgili, düşünceli bir eş ya da baba olacaktır.

Onu etkilemek istiyorsan; Balık burcu erkeği tam bir Kazanova'dır. Romantizmi dolu, dolu yaşamayı seven, cömert bir âşıktır. Aşkı inanılmaz bir şekilde, muhteşemlik içerisinde yaşamak isteyen kadınların, elde etmek için uğraşmasına değer bir erkektir. Yine de tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çok sıkıcı da olabilir. Balık burcu erkeğini etkilemek ve elde etmek isteyen kadınlar, bu erkeğe sürekli olarak ilgi göstermeli ve sevgilerini açığa çıkarmalıdır. Balık erkeğinde sevdikleri yönleri sık sık dile getirmelidir. Anlayışlı olan kadınların Balık erkeğini etkilemesi daha fazla olasıdır. Çünkü Balık erkeği kimi zaman iniş ve çıkışlar gösterebilir. Anlayışsız olan kadınların Balık erkeğini etkilemesi neredeyse imkânsızdır.

Balık Burcu Erkeği İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Balık ve İkizler: Bu ilişki sizi canlandıracaktır!

İkizler, hiçbir zaman görmediğiniz bir dünyayı ayaklarınızın ucuna getirecektir.

İkiniz de değişken burç olduğunuz için değişikliklere kolay adapte olursunuz.

İkizler sohbete, harekete ve değişikliğe her zaman ihtiyaç duyar. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile vakit geçirmeyi tercih edecektir.

Onun bu hareketliliği ve kalabalık arkadaş grubu, sizi yorabilir. Fakat evde kalmak istediğinizi ve yorgun olduğunuzu söylediğinizde, size gayet anlayışla cevap verecektir. Onu yalnız bırakmanıza hiç bozulmayacaktır.

Bir sorun olduğunda, İkizler analiz ederek, Balık ise sezgilerini kullanarak çözmeye çalışır.

Balık ve Akrep: Duyguları bir arada çok derin ve yoğun olacaktır.

Akrep burcu sadık ve tedbirlidir! Bu özellikler, Balık burcu için çok değerli.

Seks çok heyecanlı olacaktır. Balık insanı için seks, gerçek aşkın en güzel ifadesidir. Bu durum, Akrep burcunun çok hoşuna gider.

Akrep, sahiplenici ve kıskançtır! Onun tek aşkınız olmasını istediğinizden emin olduktan sonra ona bağlanmalısınız. Kendinden emin Akrep sizin de kendinize güvenmeniz ve haklarınızı aramanız için sizi destekleyecektir. Başkalarının Balık burcunu kullanması, onu fazlaca sinirlendirebilir.

Para konularında da oldukça akıllıdır! Akrep ile olan beraberliğiniz, zayıf yönlerinizi güçlendirecek!

Balık ve Balık: İlişkinizdeki zorluk, maddi dünyadan kaynaklı!

İkiniz de para kazanmanın önemsiz olduğunu düşünürsünüz. Hiç olmazsa biriniz hayırsever birini bulmalı ki çocuklarınızın geçimini sağlasın.

İkiniz de pratik ve gerçekçi değilsiniz!

Balık burcu, sis ve gazları yöneten Neptün tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden gerçeklerle yüzleşmekten kaçınırsınız. Birinizin bile doğum haritasında toprak burçları varsa, beraberliğinize gerçekçilik getirecektir.

Modern hayatın hızı, ikinizi de yıpratır!

Suya yakın yerlerde dinlenip yenilenebilirsiniz. Aynı şekilde evde huzur ve uyum aradığınız için birbirinizin yalnız kalma isteğine anlayış gösterirsiniz.

İkiniz de hayır kurumları aracılığı ile başkalarına karşılıksız yardım eder, gönüllü işler yaparsınız. Birlikte vakit geçirmek, size çok zevk verir.

Birbirinize tam anlamıyla benziyorsunuz!

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

23.11.2015

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...