Yükleniyor . . .

BALIK BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

BALIK BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Yorucu ayları arkanızda bırakıyorsunuz. 2019 yılını değerlendirirken hiç de beklediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz ancak hatırlatmak isterim ki yıl henüz bitmedi, aksine daha yeni başlıyor. Yılın yaz aylarında düşüncelerinizi tazelerken hayatınızda dönüm noktası olacak gelişmelerle de karşılaşacaksınız. 2019 yılının son aylarının sizin için sürprizleri olacak, umduğunuzun üzerinde olaylar yaşarken, içinizden sevinç nidaları atacaksınız. Hadi beraber yılın geri kalanına bakalım.

  • 2012 yılından bu yana çok değiştiğinizi en iyi siz biliyorsunuz. Fakat her seferinde tekrara düştüğünüz, tolere edemediğiniz kişilere para kazandırmayı, iş öğretmeyi, yol açmayı denemenize rağmen kişilerin tembelliklerine ve dağınıklıklarına maruz kalabilirsiniz. Ancak merak etmeyin iş disiplininizi toparlayacaksınız.
  • Eylül ayında size nefes aldıran ve mucizenizi fark edeceğiniz günler yaşarken tüm gezegenlerin 7.evinizde toplanması aslında sizi yoran özelliklerinizi geride bırakıp, hayatınızın hayal ettiğiniz bölümlerine ağırlık vereceğiniz anlamına geliyor. Eğer çocuk sahibi olmaya çalışan bir Balık burcuysanız hayat sizi şaşırtmaya hazırlanıyor.  Gök kubbe, planlarınızı hayata geçirmek, hayallerinizi beslemek, somut adımlar atmak için doğru zamanı size sunacak.  Size tavsiyem iki yönetici gezegeniniz de güçlü konumlarda yer alırken kendinizi oyalamayın. Gördüğünüz fark ettiğiniz her türlü konunun veya kişinin üstüne gidin. Belirsizlik sizi yerle yeksan eden bir duygu bunu kendinize yapmayın.
  • 2019 yılındaki öğretileriniz devam edecek. 2019 yılının şubat haziran ayları büyük olayları, hastalıkları, kardeşleri ve maddi sorunları beraberinde getirmişti maalesef size!  Şimdi gökyüzünün hedefi ise; 1970-1984 yılları arasında doğmuş ve uzun yıllardır aynı yerde çalışan bir Balık burcuysanız, bu süreçte kendi çalıştığınız kurum ya da yapıda çok fazla öne çıkamadığınızı, işaret ediyor. Sadece yaptıklarınıza odaklandığınızı, başarıyı emek olarak yorumladığınızı bir kez daha hatırlayacaksın.
  • Eğer yılın başında birileriyle tanışmış ve işlerin yolunda gitmediğini düşünen bir Balık burcuysanız, 2019 yılının son aylarında yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Dolayısıyla Venüs aynı yerden geçerken ve Jüpiter ile son kez iletişim kurarken sizin hayatınıza birtakım değerleri kazandırmak için uğraşacak. Yıl biterken bekâr Balık burcu neredeyse kalmıyor. Yeni tanışmalar, etkinlikler, okul partileri, kültürel seminerler bu dönem sık sık ortamlarda boy göstereceğinizi işaret ediyor.
  • 2020 yılının gelişini 26 Aralık'ta hissedeceksiniz. Toprak burcundaki tutulma ve yönetici gezegeniniz burcunuzun tam orta yerinde durması zaman zamanda işimize karışanlara yüksek tepkiler vereceğinizi işaret ediyor. 2020 yılının 21 Aralık'tan itibaren başlayacağını, Güneş toprak burcuna geçerken kışa merhaba derken hayatınızdaki en önemli kararlara imza atacaksınız.

Astrolog Zeynep Turan

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...