Yükleniyor . . .

BAHAR DÖNEMİ BURÇLARA ÖZEL AŞK YORUMLARI

Makale 06/01/2022

AŞK VE İLİŞKİLER

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte, hepimizin içi kıpır kıpır olmaya başladı. Bu yıl gönlüme girecek kişiyi bulabilecek miyim? İlişkim evliliğe gider mi? Aşk hayatımda yolunda gitmeyen bir şeyler var diyorsanız aşk ve ilişkilerle ilgili bahar yorumlarımızı mutlaka okuyun. Çünkü bu bahar gök kubbenin size sürprizleri var! Güneşin ilk ışıklarının kalbinizi nasıl ısıtacağını merak ediyorsanız, tüm sorularınızın cevabı aşk ve ilişkiler bölümümüzde.

 

KOÇ BURCU

Baharın kapıları size ardına kadar açılacak! Yılın ilk günlerinden bu yana ilişkilerde istediğiniz rengi yakalayamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Cesur konuşmalarınız sayesinde belirsiz giden duygulara Şubat ayında son verirken, iletişimi yöneten Merkür gezegeninin gerilemesinin de yardımını görmüş olmalısınız. Mevsimin uyandığı bu günlerde, sizin döneminizin başladığını her alanda hissedeceksiniz! Doğa ana uykusundan uyanırken sizi de duygularınızın kışından kurtaracak. Aylardır bir kenara attığınız duygular yeniden yeşerecek. Bu bahar, kendinizi olduğunuzdan daha güvende ve cesaretli hissedebilirsiniz.

Yüreğinize cemreler düşecek!

Mart ayının ilk günlerinden itibaren geçmişe dair defterleri kapatırken, eskisine göre kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. 2016 yılın ilk tutulması, burcunuzun üzerinde gerçekleşirken, sevilmenin nedenli kıymetli olduğunu yeniden fark edeceksiniz. Siz sevmediğiniz, sevilmediğiniz zaman küçük huzursuzluklar çıkaran o çocuksu yüreğinizi ortaya çıkartabilirsiniz. 23 Martta gerçekleşecek Ay tutulması, kendi hayatınızdan üstün tuttuğunuz aile ile ilgili konularda oluşacak zorlukları işaret ediyor. Bir anda hiç beklemediğiniz bir destek görebileceğiniz gibi, yeni bir ilişkinin habercisi de olabilir bu tutulma. Bu aylarda yeni bir ilişkiye başlarsanız, kendinizdeki değişime siz bile inanamayabilirsiniz! Gözlerinizin ışığını değiştirecek bu ilgi size geçmişteki hallerinizi hatırlatacak. Duygularınızı Mart ayında kontrol etmekte zorlanırken, birlikteliğinizin ilk günlerinde ne istediğinizi bilen konuşmalar yapma arzusu, geleceğinizi tayin edecek. Son 2 yıldır baharla birlikte kırgın kalbinizi yeniden hissetmek, hayatı daha azimli kavramanıza yardımcı olacak. 

Bahar bu sefer sizin için geliyor

Nisan ayında iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi, birlikteliğinizde gelecek planları yaparken kararsızlığa düşebileceğinizi işaret ediyor. Eğer evli bir Koç burcu iseniz,  ilişkinizdeki ailesel sorunları bu süreçte aşarken, kimleri ailenizden uzak tutmanız gerektiğini çok net göreceksiniz.  Eşinizin maddi olarak yüklerinin bu süreçte azalması seyahat planları yapma yolunuzu açacak. Uzun zamandır kendinize ve ilişkinize zaman ayırmadığınızı yine Merkür Retro’su ile fark ederken, yaşam alanınızda ortak kararlar almak iletişiminizin bağlarını yükseltecek.

2016 yılının baharında kıskanılan insan olacaksınız

Bahar aylarının enerjisini en çok siz hissedeceksiniz! Ruhsal olarak yorgunluğunuzu bu süreçte atarken, ilişkinize ve kendinize hangi konularda haksızlık yaptığınızı gözlemleyeceksiniz. Mayıs ayında yönetmeniz gereken gökyüzü konumları olduğunu unutmayın. Bu süreçte eski dostlarınızdan biraz uzaklaşmak isterken, dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Genelde güzel günlerinizi herkesle paylaşmayı seven siz, bu yıl yeni bir düzenleme yaparak arkadaş ve dost çevrenizi de şaşırtabilirsiniz. Nisan ayının sonlarında başlayan mücadele gezegeni olarak bildiğimiz aynı zamanda da burcunuzu yöneten Mars’ın geri hareketi, kendinize dönük iki kişilik programlar yapma isteğinizi bu yaz hayata geçireceğinizi işaret ediyor.

Aşk kazansın!

Gök kubbenin yaz aylarındaki taç değiştirme merasimi, tüm dengeleri değiştiriyor. Uzun ilişki yaşayan bir Koç burcuysanız bu durum sizi yakından ilgilendiriyor.  Eğer ilişkinizin ismini güzel bir törenle koymak istiyorsanız 28 Nisan -22 Mayıs tarihleri arasında çıkabilecek sorunları büyütmemenizi tavsiye ederim. Özelikle aile büyüklerinin takıldığı konuları ve detayları farklı yönlere çekebilme tehlikesi ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Kimse sizin sadakatinizi tartışamaz sevgili Boğa burçları! 2016 yılının ilk günlerinden bu yana gökyüzünün desteğini fazlasıyla görüyorsunuz. Aşkı bulmak için elinizden ne geliyorsa yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aşk kapınıza gelmiş bile! 9 Mart’ta yaşanacak Güneş Tutulması, yüreğinizdeki tüm kaygıları bir anda silecek kişi ile tanışmanızı sağlayabilir. Planlı ve dikkatli yapınız sayesinde geçmişte birçok kişiden kendinizi korunduğunuzu sizde çok iyi biliyorsunuz. Mart ayının son günlerinde farklı çevrelere sahip insanlarla bir araya gelerek, kendi kariyerinizi inşa etme çabanız bir anda aşka dönüşebilir.

Geleceğinizi ellerinizle şekillendirdiğiniz aylardan geçiyorsunuz

2016 yılının sizi en çok değiştirecek olan tutulma dizisinden geçerken; ne istediğinize, kimle hayatınıza devam etmek istediğinize karar vereceksiniz. İnsan hayatına etki ederken onu zorlayan, mücadele ettiren ve öğreten Satürn’ü 2,5 yıl boyunca burcunuzda misafir ettiniz. 2016 Mart ayından itibaren adeta küllerinizden doğarken sevdiklerinizi korumak için bazen onlardan uzak durduğunuzu fark edeceksiniz. Bu süreçte evliliğinize yeni bir şans verirken aileye yeni bir üyenin katılması fikri yüreğinizdeki buz tutan köşelerin erimesini sağlayacak.

Geçmişle hesapları kapatırken, kalbiniz hak ettiği limanı bulacak!

Siz mücadeleden kaçmazsınız sevgili Boğalar. Mart ayında özel hayatınızla ilgili aldığınız kararların ne denli doğru olduğunu bir kez daha çevrenize ispatlayacaksınız. Merhametli yanınız bir kez daha var olan ilişkinizde ön plana çıkıyor. Öyle ki 28 Nisan – 22 Mayıs tarihleri arasında iletişim ve haberleşmeyi yöneten Merkür burcunuzla kavuşum yaparken geri gitmeye başlayacak.  Bu da yakın çevrenizden birilerinin işi ile ilgili yaptığınız yorumlarda ne kadar haklı olduğunuzu görmenizi sağlayabilir. İnsanlara zaman tanımadan hayatınıza almayı sevmeyen karakteriniz çevrenizdekilere yine güzel örnekler oluşturacaktır. Eğer bir ilişkiden yeni çıkmış bir Boğa burcu iseniz,  üslubu ile ilginizi çekecek kişi,  Mayıs ayında gülümsemenize ve duruşu ile hayatınızın ilk sıralarında yer almasına neden olabilir.

Samimiyetsiz insanlara hayatınızda yer yok!

Eğer şu sıralar bir ilişkiniz varsa 22 Mayıs – 30 Haziran arası iletişiminize, çıkabilecek sorunlara dikkat etmelisiniz. Parlak zekânız yine çevrenizde dönen oyunları görmenizi sağlayacak. 2016 yılının genel olarak şifa dolu bir yıl olması için bu tarihlerde yaşayabileceğiniz her türlü yönlendirmeyi iyi görmelisiniz ve değerlendirmelisiniz. Hayatınızın en önemli kararlarını bu yıl alırken, yakın çevrenizin kaprislerini bu süreçte iyi yönetmelisiniz. Sevgiliniz ile katılacağınız davet veya organizasyonlarda yılın favori çifti olurken, bekâr dostlarınızın sizin hayatınıza imrendiklerini fark edebilirsiniz. 

Işığınızla herkesi büyüleyeceksiniz 

Geçtiğimiz yıllarda evlilik ve iletişim alanında hayli zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Mücadeleci ruha sahip Mars ‘ın etkisi ile Haziran ayından itibaren bu tarz problemleri aşacaksınız. Ancak bu etki sayesinde kendinizi de eleştirme fırsatı da bulacaksınız. İlişkilerdeki kaygılı duygu durumunuzu yönetmeyi başardığınızı siz de çok iyi fark edeceksiniz. Davranışlarınıza yansıyan bu duygu durumunuzun ilişkinizde hızlıca şekillendirdiğini görmenize neden olacak. Küçük dokunuşlar ile keyifli bir çift olma yolunda ilerlemeniz herkesin aradığı huzuru bulmasına neden olurken kendi ailenize de destek olurken zorlanmayacağınızı işaret ediyor.

Alışkanlığınızı değiştirmek için yeni tarifler öğrenmek ve uygulamak yaz dönemleri arifesinde motivasyonunuza iyi gelecektir.

 

İKİZLER BURCU

Hayatınızı yeni baştan yazacağınız bir döneme giriyorsunuz! Geçen yıl bazı fırsatları kaçırdığınızı düşünüyorsanız, yılın ikinci yarısından itibaren elinize geçecek olağanüstü deneyimleri kaçırmak istemeyebilirsiniz. Gerekirse mücadelenin en uç noktalarını yaşayabileceğiniz, sınırları aşmak için meydan okumaya hazırlanacağınız dönemleri işaret ediyor, gökyüzü. Hangi konularda belirsizlik yaşıyorsanız, bu noktalara eğilmek isteyebilirsiniz. İyileştirici ve yapıcı etkilerden faydalanmak, bir açıdan toparlayıcı bir yıl geçirmenize vesile olabilir.

Yeni bir ev yeni bir şehir

Bu yılı diğerlerinden ayıran husus, ev yaşantınızda, ilişkilerinizde değişim sürecine girmeniz oluyor. 17 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında farklı bir ülkeye taşınmak söz konusu olabilir, ancak bunu yaparken yalnız değilsiniz, uzun soluklu ilişki yaşayan bir İkizler burcuysanız ani evlenme kararı alabilir, çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Evli İkizler ise yeni bir dünyanın ufkunu açmak için kolları sıvıyorsunuz. Yakın çevreniz ve ailelerin gizli saklı kapılar arkasında kalan tepkileri kulaklarınıza gelebilir ancak bildiğinizden vazgeçmek taraftarı değilsiniz bu dönem. İkizler için yeni bir dönemi temsil eden Merkür’ün geri hareketi sabit olan bazı düzenlerde değişimlerin habercisi olacak. Farklı bir eve taşınmak, semt değiştirmek gibi bireysel olmayan, tüm aileyi ilgilendiren eylemler söz konusu olabilir.

Bu bahar size hep aradığınız aşkı getirecek!

Bekâr İkizler burcuysanız, aşk hayatınıza dolu dolu yaşamanız için bahar kapılarını size doğru açıyor. Artık evde zaman geçirmek yerine arkadaşlarınızla birlikte sosyal aktivitelere daha çok katılabilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz hobilerini yapmak için kendinize zaman ayırmak aynı zamanda farklı kişilerle tanışmanıza da vesile olabilir. Yakın arkadaşlarınızın çöpçatanlık yaptığı birine karşı sizde ilgi duyabilirsiniz. Tez canlı ve farklılıktan hoşlanan bu kişiyi kendinize benzetmeniz ona karşı sıcak duygular beslemenize neden olabilir.

Hassas ilişkilerde dengelere dikkat!

Sizin mizacınız hapsedilemez! Kısıtlanmaya gelemeyen ruhunuz özgürlük arayışında olabilir, mantıklı düşüncelere sahip olduğunuz sürece herkes size saygı duyuyor ve siz de bunun farkına varıyorsunuz. Mart ayında yaşanan Ay Tutulmasının ardından olumsuz davranışlara neden olan şüphelerinizi geride bırakıyorsunuz. Hızla başladığınız bu yılı, ilişkiler açısından ele alınınca temkinli davranmanız gerektiğini bilmelisiniz. Problemli gördüğünüz bir ilişki içindeyseniz sorunları konuşarak halletmenin ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız. Yönetici gezegeniniz Merkür, iletişim evini yönetir ve sizi bir adım öteye taşır siz de Merkür’ün desteğini her zaman hissedebilirsiniz. Özellikle evli İkizler burcuysanız 28 Nisan tarihinden 22 Mayıs’a kadar acele karar vermemeniz gereken bir süreçte olabilirsiniz. Yüzleşmesi bol bir dönemi işaret ediyor gök kubbe sizin için. 

Aşk hayatınız sizi olgunlaştırıyor

Bir süredir mutsuz olmanıza neden olan düşünceleriniz sorunları daima karşı tarafta aramanızdan çıkıyor olabilir mi acaba? Birlikte olduğunuz kişiyi sürekli olarak suçlu görmeniz, Haziran ayının son günlerine doğru şekil değiştirebilir. Mars’ın yargıya açık bir ruhu vardır, siz ise her şeyin adaletli olmasından yanasınız. İşte bu döngüde düşüncelerinizi daha rasyonel bir olgunlukta kullanabilirsiniz. 

 

YENGEÇ BURCU

Şans yine sizinle olacak! Hem duygusal hem de maceraperest bir yapıya sahip Yengeç burçları, 2016 yılının size yeni alanlar açmasından ürkmediniz, ciddi ilişkiler, işbirliği gibi konularda yönetici gezegeniz Ay duygularınıza rehberlik etmeye devam edecektir. Bununla birlikte yılın büyük bir kısmı sizin için çok daha aydınlık ve şifacı. Yıla başlarken hediye ve şans dağıtan Jüpiter’in etkisini bu dönemden itibaren harika ilişkiler kurmanız için aracı olacaktır. Herkesin konuştuğu bir aşkı gözler önünde yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanmıyorsunuz, duygularınızı yönetmek için ideal günler yaşıyor olabilirsiniz.

Aşkınız dillere destan olacak!

2015 yılından itibaren sevmeyi ve sevilmeyi bir dizi çetin güçlükle öğrendiniz. Yeteri kadar sınandığınızı düşünüyorsanız, yanılmıyorsunuz. Artık insanlara karşı yaklaşımınız eskisi gibi olmayabilir, gözünüzü açık tutmanız değerli bir dersten başarı ile geçtiğinizi işaret ediyor. 2016 yılına girerken tüm yaşananları sindirmeniz “Bir ilişkide ne bekliyorum, nasıl mutlu olurum” gibi kişisel soruları kendinize sormak gibi mükemmel bir dönem yaşamanıza vesile oldu. Böyle bir giriş hayatınızın tüm akışına serin sular serpti. Artık gönül işlerinde çok daha mantıklı ve bilgesiniz. Mart ayı açmaya çalışan tomurcuklar gibi kalbinizde taze çiçekler oluşturmayı başaracaktır. Uzun süredir ilişkisi olmayan bekâr bir Yengeç burcuysanız hayatınızda hiç olmadığınız kadar âşık olabilirsiniz. Üstelik bu kişi sizin karakterinize hiç uygun biri olmayabilir ama yaşam kalitesi ve ortak zevk alanlarınız birbirinize çok uygun olabilir. Gözünün içine bakacak bir sevgiliyi bulacak, romantizmi doruklarda yaşayacaksınız. 23 Mart’ta yaşanacak Ay Tutulması, aşk hayatınızda yeni sayfalar açmanıza neden olacak. Daha önce yaşadığınız ilişkinin olumsuz etkilerini zamanla üzerinizden atarak, hayatınıza giren kişiye temiz bir sayfa sunacaksınız. Gerçek aşkı arıyorsanız dileğiniz gerçekleşecek.

Sevginizin gücü kazanacak!

İlişkilerde bu dönem öncü olduğunuz tutum ve zarafetiniz göze çarpacak. Bunu göstermek sizin için hiç zor olmayacaktır. Sosyal alanlardan, aile düzenine kadar yapıcı yönünüzü eşinize ve çocuklarınıza gösterebiliyorsunuz. Evli olan Yengeç burçları, bu dönem eşinizle aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar olacak ancak üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Ciddi kararlar almadan önce iyice düşünmenizi öneriyorum. Sorunlarınızı uzman kişilere danışarak, profesyonel destekler alarak çözmeyi tercih edebilirsiniz. Mars’ın size katacağı pratik zekâ becerisini kullanarak sevgi alış verişi açısından yılın en kıymetli dönemlerini olumlu açıdan değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Nisan ortasından Haziran sonuna kadar Mars gerilemesi yakın çevre ve ikili ilişkilerde size çok ivme kazandıracaktır.  Bu dönemi sakın atlamayın!

Yaşam bir fotoğraf karesi kadar canlı!

Yılın ikinci yarısı belki de yeni bir dönemin işaret eder gibi değişimleri ifade ediyor. Mayıs ayı itibari ile farklı ortamlarda bulunacak, farklı kültürlerden, geleneklerden insanlarla tanışma imkânı elde edeceksiniz. Bu dönem hayatınıza giren bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşmanız muhtemel. Onu daha yakından tanımak adına eğlenceyi, tutkuyu bir arada deneyimleyeceğiniz günler yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Geçen yıl bu dönemleri düşündüğünüzde ne kadar çok aşama kaydettiğinizi en iyi siz bilirsiniz sevgili Aslanlar. Sizin için 2016 özel bir yıl olmaya devam ediyor. Güveninizin ve iyimserliğinizin arttığını görmek size güç kazandırıyor. İlkbahar sizin için yazın ve en güzel duyguların başlangıcı olacak! Kendinizi daha coşkulu ve neşeli hissetmenizin nedeni buradan kaynaklanıyor. Şubat ayından itibaren şartlar sizin lehinize gelişti. Mart ayından itibaren yenilik ve başlangıçlar konusunda daha gerçekçi olmaya başlayabilirsiniz.

Mutlu olmak için fedakârlıkta sınır tanımıyorsunuz

Güçlü sezgileriniz sayesinde birçok konuda sizi köşeye sıkıştırmak isteyen insanların üstesinden gelmeye devam edeceksiniz. Eğer bekâr bir Aslan burcu iseniz, Mart ayının ilk günlerinden bu yana,  devamlı geçmişi düşünüyor olabilirsiniz. 18 Mart’tan itibaren çıkacağınız seyahatler veya kısa yolculuklarda hiç aklınıza gelmeyecek tesadüflerle karşılaşabilirsiniz. Kaderinizin viraj aldığı günlerde, düşündüğünüz insanı karşınızda görmek adeta evrenin gücüne bir kez daha inanmanızı sağlayabilir.  Yılın ilk Ay tutulmasından 19 Nisan’a kadar çok yoğun duygular yaşarken, belli başlı şüphelerinize de gem vuramayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi yönetmekte zorluk çekebilirsiniz.

Güneş üzüntülerinizin üzerine doğuyor!

Eğer evli bir Aslan burcuysanız eşinizin işlerindeki yoğunluk yüzünden incir çekirdeğini doldurmayan tartışmalar yaşayabilirsiniz. Nisan ayının ilk haftası eşinizin ailesindeki gelişen ani olaylar abartılı duygulardan uzaklaşmanıza sebep olurken birbirinize göstereceğiniz destekle sorunları geride bırakabilirsiniz. Son 2 yıldır bir türlü yaratamadığınız zamanı 12 Mayıs – 22 Mayıs tarihlerinde hayata geçirebilirsiniz. Bu süreçte hiç değinmediğiniz konuları konuşma cesaretini verecek olan Ay’ın Güneş’inizle yapacağı kavuşumun ardından iletişimi yöneten Merkür’ün geri hareketi sayesinde içinize dert etiğiniz konuların çözüldüğünü göreceksiniz.

Kendinizi yeniden keşfedeceksiniz

Mart ayından itibaren kendinizi yeniden keşfederek, yeni ilgi alanları ve hobiler edinmek için araştırmalar yapacağınız keyifli bir süreç sizi bekliyor. Özveri ile sahiplenmeyi seven yapınıza bir süredir yabancılaştığınız günlerin aksine kalbinizin kapılarını aşka sonuna kadar açıyorsunuz.   25 Nisan’dan itibaren gök kubbe 5 gezegenin şölenine eşlik ederken, kendinize ne kadar yorduğunuzu görmenizi sağlayacak.

BAŞAK BURCU 

2016 yılına girerken hedeflerinizle daha fazla ön plana olmaya hazırlandınız. Şartlarınız ne olursa olsun artık isteklerinizi ve planlarınızı uygulamak için koşulları kendiniz için oluşturmaya çoktan başlamış olmalısınız. İlkbaharın gelişi ile değişimi bedeninizde ve ruhunuzda hissetmeye başlayacaksınız. Bazı konularda ne kadar şanslı olduğunuzun henüz farkında değilsiniz. Ancak Nisan ayından itibaren sabırlı yanınızdan dolayı ödüllendirileceksiniz sevgili Başak burçları. Hayat size planlı olmanızın hediyelerini mutlaka sunacaktır. İş hayatınızda yaratıcılığınız daha net bir şekilde ortaya çıkmaya başlayacak. Yeteneklerinizi doğru anlamda kullanmaya başlarsanız Haziran ayının sonuna kadar her şey yolunda gidebilir.

Sevginiz baharda coşkuyla akan nehirler gibi denizini bulacak!

2016’nın ilk günlerinden bu yana sizi virajlara tabi tutan gökyüzü, aslında kendi iç dünyanızla da yüzleşme fırsatı veriyor. 12 yılda bir gelen şans ve talih yıldızı Jüpiter, burcunuz da hareket ederken, aşkın adeta ayaklarınızı yerden kestiğini görmenizi sağlayacak! Öyle ki bir küs bir barışık giden ilişkinizde, tutkunun ve inatlaşmanın temposu 9 Mart’tan itibaren ilişki evinizde gerçekleşecek Güneş tutulması ile adeta bir yanardağ havasına dönüşebilir. 

2016 yılında tüm gemileri yakabilirsiniz

Yılın en şanslı burcu olarak öz güveniniz, ilişkilerinizde büyük mücadeleleri tetikliyor. Zamana bıraktığınız bazı konular ve sabırlı tavırlarınız 28 Nisan-22 Mayıs tarihleri arasında burcunuzu yönlendiren, iletişimi temsil eden Merkür gerilemesiyle aşkta yeni bir sayfa açacağınızı işaret ediyor. İnsanlara şans vermekten bıkmayan karakterinizin aksine, tahammülsüz yapınız keskin bir şekilde ortaya çıkıyor. 2015 yılında yaşadığınız beklenmedik sınavlarınızı kendi başınıza verirken,  daha cesur ve korkusuz olmayı deneyimlediniz. 

Kaderinizi kendi ellerinizle yazıyorsunuz

Uzun yılardır devam eden ilişkiniz var ise bu yıl hayati kararları çok net bir şekilde alırken hızlıca yeni yaşamınıza adapte olacağınızı işaret ediyor. 2016 yılını verimli ve dönüştürücü kararlarla donatırken hayatınızı adayacağınız kişiyi çok yakın bir dönemde bulacaksınız! Mantığınıza ve kalbinize uyan kişiyi mücadelenizi tetikleyecek Mars’ın geri hareketiyle bir anda karşınıza çıkabilir. Sizin için çok uzak gibi görünen bazı kararları 21 Mayıs 20 Haziran tarihleri arasında alabileceksiniz. Artık tecrübeleriniz ve kalbinizin ışığını feneriniz yapmayı öğrendiğiniz yeni bir bahara merhaba diyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Zor günler geride kaldı sevgili Terazi burçları! Geçtiğimiz bir yıl boyunca etkilerini yavaş yavaş üzerinizden attığınız gökyüzü hareketleri, 2016 yılı için aynı güçlükleri burcunuzda temsil etmiyor. Mart ayının sonlarından itibaren bu yılın diğer şanslı burçlarından biride sizsiniz. Hayatınızın belirli bölümlerinde yansımalarını görüyor olacaksınız. İlişkilerinizde ve kariyerinizde iyi yönde değişmeye başladığını geride bıraktığımız yılın sonlarında fark etmeye başlamış olmalısınız. Planlamasını yapan  Terazi burcu insanları için önemli ilerlemeler söz konusu. Özellikle iş hayatınızda herkesin takdirini toplayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Şans, ilkbaharın bereketi ile birlikte size geliyor.

İlişkilerde sağlam adımlar atmaya devam edeceksiniz. 2016 yılına girerken ilişkilerinizde güçlü temeller kurmak için büyük adımlar attınız. Bir süredir iş ve yaşam telaşından ihmal ettiğiniz her kim var ise kendinizden ödün vererek onlarla zaman geçirmek için girişimlerde bulunmaya devam edebilirsiniz. Var olan ilişkinizi ileriye taşımak için elinizden geleni yapmak isteyecekseniz. 23 Mart Ay Tutulması burcunuzda gerçekleşiyor ve pişman olduğunuz, yanlış tercih yaptığınız tüm ilişkileri nihayet arkanızda bırakıyorsunuz. Her şeyin yolunda gittiğini düşünüyorsanız süregelen birlikteliğiniz olumlu paylaşımlara vesile olabilir. Ailelerin de onayı ile evlilik kararı alabilirsiniz. Bekâr bir Terazi burcu isen, şartları olumlu seviyede sizi çok mutlu edecek gibi görünen birine ilgi duymanız söz konusu olabilir. Hatta önceki ilişkilerinizin olumsuz etkilerini bu döngüde silmeyi başarabiliyorsunuz.

Her şeyin vardır elbet bir sebebi!

Bir süre önce kalbinizden ve hayatınızdan tamamen sildiğiniz kişilerle, Nisan ayının sonlarına doğru birkaç sefer karşılaşma imkânınız olabilir. Siz de bu durumu şaşkınlıkla karşılıyorsunuz, kafanız bile karışıyor olabilir ve “Bana evrenden bir mesaj mı var” bile diyebilirsiniz. Merkür’ün iletişim gezegeni olduğunu hatırlatarak geri hareketi ile bu tür tesadüflerle karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Gönlünüzün sesini dinleyin, mesafeli olmanız gerekiyorsa endişelenmeyin, olacaksınız! Çünkü bu gökyüzü hareketi sizi olması gerekeni verecektir.

Hayranlarınız olabilir!

Önemli adımlar atmak için 28 Nisan ve 22 Mayıs tarihlerini iyi değerlendirmelisiniz. Güzel ve sizi bir hayli şaşırtacak gelişmeler yaşanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Mutlu olmayı çoktan hak ettiniz ancak bunu da sağlayacak olan sizsiniz. Beklenmedik gelişmeler bazı dostluklarınızın samimiyetini sorgulamanıza neden olabilir. Sosyal ortamlarda renkli kişiliğiniz ile adeta yıldız gibisiniz, farkında olmadığınız biri size karşı platonik bir aşk duyuyor olabilir. Hatta bu durum dedikoduların farklı çevrelere kadar gitmesine neden olabilir. Ancak bu kişiyi öğrendiğinizde aynı ilgiyi ona göstermemeniz, o kişinin nev’inde hayal kırıklığı yaratacaktır. Beklemediğiniz ters bir tepki ile karşılaşmanız mümkün.

Evli bir Terazi burcuysanız, Mayıs ayından itibaren eşinize karşı tutumunuz daha içten ve anlayış üzerine kurulu olacaktır. Kaprisler söz konusu olduğunda, tepki vermeden dinleme taraftarı olmanız karşılıklı paylaşımlarınızın arttırmasını sağlayacak. Marsın cazibe kazandıran ruhu 30 Hazirana kadar ilişkilerde hem denge hem de anlayışı getirebilecek. Burcunuzun etkisi ile ilişkileriniz, birlikten güç kazandıran bir sinerjiye dönüşebilir.

AKREP BURCU

Yeni yıla çok havalı bir giriş yaptınız sevgili Akrepler, belki de hayatınızın “en unutulmaz” dediğiniz günlerinden geçiyorsunuz. Satürn öğretirken size aynı zamanda güç kazandırıyor. Burcunuzda 2,5 sene boyunca misafir ettiğiniz bu gezegenin yaşamınıza kattığı deneyimleri iyi bir öğretmenin ders notları gibi algıladınız. Karşınıza çıkan güçlüklerden kaçmamanız, size avantaj sağlamaya başladı. 2016 rahat bir nefes almak için size bol oksijen sağlamaya başladı. Ruhumuza ışık ve cazibe katan ilkbahar aynı şıklıkla yaşamınıza kalite ve gizem katmaya devam edecektir.

Diğer yarınızı buldunuz mu?

2016 yılının ilk günlerinden bu yana kendinizi adeta baştan aşağı inşa ediyorsunuz. Düşünceleriniz,  hayata karşı bakış açınız tamamen değişirken ilişkilerinizde büyük düzenlemeler yapıyorsunuz. Son bir aydır o kadar çok konuyu yönetmeye çalıştınız ki var olan ilişkinizi ihmal ettiğinizin farkında bile olamayabilirsiniz.  Sevgilinizin tepkilerinizi anlamakta güçlük çektiğiniz bugünlerde, burcunuzu yöneten Mars’ın hazır cevap ve sabırsız tarafından yeteri kadar nasibinizi aldığınızı düşünebilirsiniz. 23 Mart tarihinde gerçekleşecek Ay tutulması aslında kimsenin kaderini değiştiremeyeceğinizi fark etmenize neden olacaktır. Belki hayatınızda bir ilk olacak ama sevdiklerinizin yaşamınızdaki değişimlere uzaktan bakmaya çalışacaksınız.  İlginiz, enerjiniz ve baharı bile kıskandıracak neşenizle sevgilinizin adeta ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Sahiplenmekten korkmayan gözü kara kişiliğiniz, 21 Mart’tan itibaren ilişkinize yeni bir yön vermek, geleceğe taşımak için ciddi konuşmalarla birlikte daha farklı havaya sokabilirsiniz. İnsanları değiştirmekten vazgeçmek, önce yüreğinizi sonra yuvanızı ısıtacaktır.

Yılın en hızlı ayına ayak uydurabilmek için enerjinizi toplayın!

Nisan ayında hem görünüşünüze hem de düşüncelerinize yenilik katmak isteyebilirsiniz. Yakın çevre ile iletişiminiz hızla yol alırken herkese yetişmek için ayrıca efor sarf etmeniz gerekebilir. Öncelik sırasını bu dönem sevdiğiniz insana veriyorsunuz.  Aileniz bu duruma bozulabilir çünkü size ihtiyaçları olabilir. Onları da ihmal etmemek adına, gönüllerini alıyorsunuz. Yeni bir ilişkinin arifesinde iseniz, onun çevresine kendinizi ispat etmek, sevdirmek gibi farklı çabalarınız oluşabilir. Birlikte katıldığınız davetlerde ya da organizasyonlarda arkadaşlarına karşı kendinizi ispat etme meyliniz onun da gözünden kaçmayacaktır. Samimiyetsiz davranışlara asla katlanamayan yüreğiniz, 28 Nisan - 22 Mayıs tarihleri arasında kendini daha belirgin bir şekilde gösterecek. Bu tarihlerde gerçekleşen Merkür Retro’su ilişkilerinizde kimin samimi kimin ikiyüzlü olduğunu gösterecektir. Siz siz olun Akrep burçları, ikili ilişkilerdeki sorunlarınızı bu tarihlerde kimse ile paylaşmayın.  

Evli akrepler, eşlerinize sorumluluk verin!

Eğer evli bir Akrep burcuysanız, son aylarda aldığınız sorumluklar size yük olarak gelmiş olabilir. Kırıcı olmaktan yana değilsiniz ancak karşınızdaki kişinin sizi anlamasını istiyorsunuz, onunla savaşmak istemiyorsunuz. İlişkilerde kibirli davranmanıza neden olan etki ile Merkür gerilemesi sizi baskısı altına alabilir.  Gereksiz konular üzerinde fazlası ile durmanız can sıkıntısına sebep olacak sevgili Akrep burçları. Kendinizi huzursuz hissetmenizin asıl sebebi belki de kendinize en yakın gördüğünüz çiftin ayrılık kararıdır.

YAY BURCU 

Sevgili Yay burçları sizin için evden çıkma zamanı! Baharı müjdeleyen kuşlar gibi göç yollarına düşeceğiniz bu ay sizi bol bol iş gezisi ve toplantılar bekliyor. 2015 yılı sizin için sorumlulukların artmaya başladığı bir dönemi temsil etti. Yılın başından itibaren kendinizi bir yere yerleştirmeye ve hayatınızı dengeye oturtmaya odaklandınız. Daha iyi bir zamanlama olamaz! Sizin için 2016 deneyimleri işaret ediyor. Hedeflerini büyütmekten yana olan aklınıza, gönlünüz, bir yandan size hazır olmadan hiçbir işe başlama diyor. Şubat ayı gözlemlemek ve araştırmakla geçti. İlişkilerinizi de ihmal etmemeli, yolunda gitmeyen konuları kontrolünüz altına almalısınız.

2016 yılında süregelen birlikteliğinizin daha ciddi olmasını arzulayacaksınız. İlişkiniz açısından çok kıymetli günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Ciddi düşüncelerinizi kendisine daha net aktarabileceksiniz. Bu durum da size daha çok güvenmesini sağlayacak. Evlilik için kendinizi hazır hissediyorsanız, burcunuzda misafir olan Satürn deneyimlerinizi ciddi kararlara dökmenizde yardımcı olabilir. Satürn ilişkilerin gerçekçi yönünü ortaya çıkartacak, bir yandan da aksayan yanlarını gösterecektir. 25 Mart -13 Ağustos tarihleri arasında değişimi hayatınızda çok net gözlemleyebilirsiniz.

Aradığınız mutluluğu bulacaksınız!

Nisan ayı, sizin için ilkyaz sıcaklığı ve rahatlığıyla gelecek. Bir ateş grubu burcu olarak sosyal ortamlarda bulunmak, görünümünüze, duruşunuza yenilik katmak sizin için bir eğlence aracı. Çevrenizdekileri de peşinden sürükleyecek enerjiye sahip bir döngüden geçerken karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak.  23 Mart’ta Ay Tutulması ile bazı gerçekliklerle karşılaştığınızı unutmamalısınız. Ego savaşına dönüşen bir ilişkiyi geride bırakmış olabilirsiniz, bu dönem yeniden aynı kişilerle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. Ancak yeniliğe bu kadar açıkken eski tecrübeleri deneyimlemekten yana olmuyorsunuz. Yine bu süreçte hayatınızı karıştıracak bir kişiyle de karşılaşmanız muhtemel. Ani birliktelik kurmaktan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Aceleci davranmayı bırakmalı, karşınıza çıkan kişiyi iyice tanımadan harekete geçmemelisiniz. Doğru değerlendirmeler yaptığınız sürece ayağınıza gelen fırsatı kaçırmamış olursunuz.

Şu aralar başında kavak yelleri esen bir Yay burcuysanız, hayatınızda birisi var ve problemsiz giden bir ilişki ise, 17 Nisan-30 Haziran dönemleri sizin için kritik olabilir. Mars bilinçaltımızı yönetirken, gökyüzündeki geri hareketi hislerimizle davranışlarımız arasında tutarsızlık yaratabilir. Kendinizi olduğunuzdan daha rahat ve güvende hissetmeniz, bazen maksadını aşan ukalalıklara ve şımarıklık yapmanıza neden olabilir. Hiçbir şeye hayatta garanti olarak bakmayan siz, bu detayı kaçırmadan sevdiğiniz insana kendinizi olduğundan daha farklı yansıtmamaya çalışın. Tartışmalarda savunma gösterirken dozu kaçırabilir, karşınızdaki kişiyi kırabilirsiniz.

Kalbinizi açacağınız kişi belki de çok yakınınızda!

Sezgisel olarak kendinizi daha mücadeleye hazır hissetmeniz, yaşamın her alanında güvenli limanlara ulaşmanızı sağlayacak.  Mayıs sonlarına kadar etkisi devam edecek Merkür Retro’su, ilişkilerde ne istediğinizi ortaya çıkartmanıza yardımcı olacak. İlişkinizin, size çok büyük zararlar verdiğini düşünüyorsanız, çekinmeden ve korkmadan ayrılık kararı almalısınız. Gereksiz yere devam eden ilişkiniz, duygusal olarak yaralanmanıza neden olabilir. Bazen kendinizi düşünmeniz çok daha iyi olacaktır.

OĞLAK BURCU

Yılın ilk aylarından bu yana her şey çok değişmedi mi? 2016 yılı yenilenmenin, gelişmenin, güncellenmenin zamanı geldiğini birçok burç gibi size de gösteriyor. Sizin için değişime ayak uydurmak ve hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmek hiç zor olmasa gerek sevgili Oğlak burçları. Bu açıdan bakıldığında yılın başından beri kendinizi tazeleniyor gibi hissediyor olmalısınız. Aslında Şubat ayından beri ihtiyatlı olmak gerektiğini fark ettiniz. Hayatınızdan uzaklaştırmanız gereken kişiler oldu, bunun pişmanlığını yaşamıyorsunuz. Ne kadar doğru karar verdiğinizi ilerleyen zamanlarda gözlemleyebileceksiniz.

Mart 2016 bazı sıkıntılarla karşılaşabileceğinizi işaret ediyor. Ancak sağduyulu davrandığınız sürece konulara hâkim olmak sizin için güç olmayacaktır. Olaylara geniş bir pencereden bakabilmeniz iyi analiz edileceğiniz bir duygu halini işaret ediyor. Hızlı temponuz bazen sevdiklerinize karşı mesafeli durmanıza neden oluyor. İşinize aşk ile sarılmanız özel hayatınızda karşınızdaki kişiyi eksik hissettirmenize neden olabilir. Aşk hayatınıza odaklanmanız için 23 Mart’tan önceki dönemi dikkate almanız gerekebilir. Bu tarihlerden önce sevdiğiniz kişiyi dinler ve taleplerine karşılık verirseniz Ay Tutulmasının ilişkinize yaratacağı olumsuz etkiden kurtulabilirsiniz.  Geleceğe yönelik kararlar için Mart’ın sonunu beklemeniz gerekebilir.

Siz benim için mi yaratıldınız efendim!

İş hayatınızın size getireceği sorumluluk sizi sosyal hayattan bir süreliğine uzaklaştırabilir. Yine de Nisan ayından itibaren bekâr bir Oğlak burcuysanız bu dönem içerisinde sizinle yakınlaşmak isteyen insanlar olacaktır. Karar vermeden önce emin olmanız gerekiyor sevgili Oğlak burçları. İş hayatınız ve eğitim yaşantınız biraz karışıkken, aşk hayatınızda da sorunlarla karşılaşmanız iyi olmayabilir. Mars’ın size pratik bir çözümleme katacağını düşünürsek geri hareketi sırasında size belirli noktalarda şanslar sunacaktır. Haziran ayının son günlerine kadar hareketli günler geçireceksiniz. Aceleci olmadığınız sürece yaşamın size sunacağı güzel hediyeleri kaçırmayacaksınız.

İlişkilerinizi bir heykeltıraş gibi ince ince işliyorsunuz

Evli Oğlak burçları, problemlerin üstesinden gelmeniz için konuşmak en iyi çözüm, bunu siz de çok iyi biliyor olmalısınız. Merkür’ün iletişim hanenizi yönettiğini hatırlatarak geri hareketinde konuşulmayacak hiç bir meselenin kalmayacağını söyleyebilirim. 28 Nisan ve 22 Mayıs tarihleri arasında yüzleşmelere hazır olmanız gerekebilir. Bunları olumlu açıdan ele almanız size çok şey kazandıracaktır. Yanlış anlaşmaları ortadan kaldırabilmek ve aşkınızı tekrar yaşayabilmeniz için zamanı en iyi şekilde değerlendirin. Haziran başına doğru kendinizi durgun ve hassas hissedebilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişi tarafından desteklendiğinizi unutmayın. Sevdiğiniz kişinin, yazın coşkusunu birlikte yaşamak için ayarladığı kısa bir yurtdışı eğitim programı keyfinizi yerine getirecektir.

 

KOVA BURCU

Bu bahar yine sizin olacak, omuzunuzda yeşiller filizlenecek… 2016 yılı size yeni insanlarla tanışmak, sosyal ortamlarda temas kurmak, kariyer konularını düzenlemek dışında proje ve fikirlerinizin hayata geçmesi için gerekli şartları sağlayacak imkânları vermeye devam edecek. Yılın başından itibaren olumlu etkilerini gördüğünüz 2016 yılının Ocak ve Şubat ayını oldukça verimli çalışmalar yaparak geçirdiniz. İletişim gezegeni Merkür’ün burcunuzdaki geri hareketi geçmişte yaşanan sıkıntıları tamamen kapatmanıza vesile oldu. İyi, kötü, neşe, üzüntü gibi bir arada yaşadığınız olayları sakin bir duygu kontrolü ile yönetmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Mart ayında dostluk ve arkadaş kavramını yeniden ele almanız size çok şey kazandıracak. Konu ilişkiler olduğunda istikrarlı davranışlarınız le yazın ortasına kadar her şeyi kontrolünüz altına alacaksınız.

2016 yılının ilk yarısında sizin için oldukça olumlu etkiler söz konusu sevgili Kovalar. Pozitif yaklaşımlarınız güzel ve eğlenceli tarafınızı göstermenizi sağlıyor. Sosyal ortamlarda yer almanız sizin için hiç zor olmayacak. Girişimci tarafınızı her yönünüzle göstermeniz, yaratıcılığınızı ortaya çıkartmanızda faydalı olacaktır. İlişkilerinizde çözüm bulmak, alternatif geliştirmek gibi konularda yapıcı etkiler söz konusu olabilir. Özellikle 23 Mart’ta yaşanan Ay Tutulması toparlayıcı yapınızı göstermenizi sağladı ve bu yanınız da kendisini göstermeye devam edecek.

Eksantrik, inatçı ve asi bir aşık! 

Eğer yalnız bir Kova burcuysanız aşk, ayaklarınızı yerden kesecek, bir o kadar da kafanızı karıştıracak! Üstünüzdeki çekingenliği bir kenara bırakarak, cesaretli adımlar atmanıza vesile olan bu ilginç kişi sizin hem ruhunuza hem de zihninize hitap ediyor. Seçimleri konusunda ne kadar titiz olduğunuz herkes tarafından bilinir ama farklı olanı deneyimlemek size ayrı bir heyecan veriyor. Sıra dışı gibi görünen aşklar hep sizin gönlünüzü zorlar ve 28 Nisan - 22 Mayıs tarihlerinde kalbinizin aynasını bulabilirsiniz. Belki de bu aşk sizi kalıplarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. “Asla evlenmem” sözünün bu kişi ile karşılaşana kadar çok boş bir laf olduğunu anlayacağınız dönemlerden geçebilirsiniz. Kendinizi bir anda nikâh işlemleri yaparken bulabilirsiniz sevgili Kovalar. İki kişilik gidiş - dönüş bileti sürpriz bir evlilik teklifine dönüşebilir.

Dostunuz aşkınız olabilir

Sanatçı ve bilge yönünüz her zaman sizi geliştirir, çoğaltır ve büyütür. Bu yüzden kendinize muhakkak bir uğraş bulursunuz. Kafaya taktığınız hiçbir konu sizi sıkmadığı sürece ucunu bırakmak istemezsiniz. Meraklı tarafınız bu noktada size hem yardımcı olur hem de bir engel yaratabilir. Böyle bir ortamda bir çalışma arkadaşınız ya da sizden yaşça büyük değer verdiğiniz biri ile yakınlaşmanız söz konusu olacak. Gizli kapılar ardında yaşanacak bu heves bazı kişiler tarafından dedikodu malzemesi olarak kullanılabilir, dikkatli olun! Sizin her ne kadar umurunuzda olmasa bile geçici bir duygu yaşayıp yaşamadığınızı kendi başınıza çözmek isteyebilirsiniz. Çünkü dostunuzu da kaybetmek istemeyebilirsiniz.

17 Nisan -30 Haziran tarihlerinde ilişkisi için endişe eden evli bir Kova burcuysanız, gökyüzü size dönüştürücü etkilerini gösterecektir. Öfkenizi kontrol eder ve arzu ettiğiniz yaşamı karşı tarafa iletirseniz halledemeyeceğiniz hiçbir konu olmayacak sizin için. Mars, mücadele etmek için size aradığınız gücü verecektir. Mars’ın geri hareketi ise sorunların çözülmesi için olağan şartları önünüze getirecek, endişe etmeyin.

BALIK BURCU

Bu yıl sizin arkanızda, size güç veriyor! 2016 yılının size genel anlamda teşvik edici, destek verici bir etkisi olduğunu söyleyebilirim. Sezgileri yüksek, empati yeteneği güçlü olan burcunuza vereceği avantajlar kayıplarınızdan daha çok olacaktır. Kariyerinizi, kişisel yaşamınızı, tüm iletişim alanlarınızı en iyi şekilde düzenlemek ve geliştirmek için gökyüzünün hareketlerinden faydalanabilirsiniz. Eğer çalışma azminize kitlenip, hedeflerinizi belirlerseniz Mart ve Nisan ayı sizin için problemsiz geçecektir.

Alçakgönüllüsünüz

9 Mart’ta yaşanan Güneş Tutulmasının ardından kendinizi biraz yorgun ve düşünceli bulabilirsiniz. Bu döneme kadar bekli de ihmal ettiğiniz konularla yüzleşmiş oldunuz. Özelikle sevdiğiniz insan ve aileniz arasında kaldığınızı düşünüyorsanız, bu konu özelinde taraflarla konuşmak için enerjinizi toparlamak istemiş olabilirsiniz. Onlarla aynı zamanda güzel saatler geçirmek ve uzun uzun dertlerini dinlemek, bencillikten uzaklaşmanıza bireysellikten uzaklaşmanıza yardımcı olmuş olabilir. Art arda yaşanan Tutulmalar, sevgi ve hoşgörüyü insanlara kanalize edebilmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

 

Eski aşkınızı özlüyorsunuz!

Özellikle sezgileriniz bu dönem çok güçlü olabilir. Yetenekleriniz göz ardı etmezseniz kendiniz ifade etme konusunda başarılı adımlar atabilirsiniz. Sizi de birilerinin bu dönem fark etmesi çok olası, en yakınınızdaki insanlarla duygusal boşluklar yaşıyorsanız sizin yanınızda yer almak ve destek olmak için ellerinden geleni yapacaklar. Eğer evli bir Balık burcuysanız, eşinizin bu dönem desteği aranızda çok güçlü bağlar oluşmasını sağlayabilir. İlişkisi yeni bitmiş biriyseniz 2015 sonlarında bitirdiğiniz ilişkinize dair özlem duygusu yaşayabilirsiniz. Her şeyi göz alarak, o kişi ile yeniden iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Balık burcu, bu dönem ilişkilerinize güzel bir hediye sunmak gibi olacak. Özlediğiniz, istediğiniz, aradığınız kalitede beklentilerin karşılanması söz konusu olabilir. 2015 sonlarına doğru geleceği birlikte kurmak istediğiniz gönül yareniz varsa Mart ya da Nisan ayı evlilik gibi sürpriz gelişmelere açık olabilir. Kalabalık ya da sade bir düğünle evlenmeniz mümkün olabilir. 17 Nisan’dan Haziran sonuna kadar problemli olan ilişkiler için çözülmeler ve iyi niyet söz konusu olabilir. Mars’ın pratik ve sabırsız ruhu geri hareket ederken ilişkilerde ikinci bir dönemi başlatmaya hazırlanıyor. Bu da “Herkes bir şansı daha hak ediyor” dedirtebilir size.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her haklı saklı bulunmaktadır.

03.03.2016

 

 

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…