Yükleniyor . . .

ASTROLOJİDE KARİYER HARİTASI

ASTROLOJİDE KARİYER HARİTASI

Bin bir emekle inşa ettiğiniz geleceğinizi kariyer danışmanlığı ile nasıl çözümleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kendinize bir gelecek kurarken tüm hesapladıklarınız ve aksi giden durumları, yolundaki engelleri düzleştirmek, başarıyı tasarlarken gidebileceğiniz kolay yolları öğrenmek için astrolojiyi bir araç olarak görebilirsiniz.

Kariyer Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Kariyer danışmanlığı  bölümünün ilk adımında öncelikle haritanız tanımlanır, sonrasında ise nasıl biri olduğunuzu ve yetenekli olduğunuz alanlar belirlenir. Akabinde çalıştığınız şirket ve kurumun haritasını çıkararak kariyer danışmanlığı için bu veriler de analiz edilir.

  • Pozisyonunuzun şirkette ki geleceği nedir?
  • Şirketteki iletişim nasıl?
  • Çözülebilir sorunlar içerisindeyseniz, hangi tarihlerde nasıl hamleler yapmalısınız?
  • Şirket, geleceğinizi nasıl dizayn eder?
  • Şirketten ayrılmayı düşünüyorsanız doğru bir karar mı?
  • Yöneticiniz ile iletişiminizdeki çözülemeyen detayların sonrasında neler yapmalısınız?

Bu Çalışma Nasıl Yürütülür?

Şirket kuruluş tarihinden; global ise Türk pazarına ne zaman girdiğine kadar ilişkilendirilir bu çalışma. Yöneticinizin veya şirketinizin haritası üzerinden çıkarılan metotlar ve reçeteler oluşturulur. Şirketinizin haritasında kaotik bir durum varsa yine kariyer danışmanlığı çatısı altında kişiye aktarılır. Gideceğiniz yolu yeniden belirleyebilirsiniz.

  • Şirketiniz varsa, onun geleceğini nasıl belirleyebileceğinizi, önemli tarihleri nelerdir bunları Zeynep Turan’dan birebir danışmanlıkla oluşturabilirsiniz.

Örneğin, ticaret yapmak istiyorsunuz, haritanız uygun mu? Ay Fazından Retro’nuza kadar, en önemlisi ise ilgili sektörün dünyada ve ilk 5 yılda geleceğinin hangi yöne akacağını astrofütüristik öngörüler ile konumlandırabiliriz. İletişimde nasıl bir dil tercih etmeniz gerektiğini, atılım yaparken ki konumunuz, agresif mi yoksa ön çalışmalı mı gitmeniz gerektiğinden ekonomik ve global etkileriyle kişinin ticarete yatkın olup olmadığından- sektörün hangi yolunu izleyebileceğine kadar net bilgi aktarımı yapılır.

Zeynep Turan’dan size özel kariyer danışmanlığı almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

 

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...