Yükleniyor . . .

ASTROLOJİ VE ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

ASTROLOJİ VE ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Astroloji gezegen ve yıldızların izlenimiyle; hayat yolunuzu, doğru ve sistematik olarak belirleme sanatıdır.

Natal Harita (Doğum haritası/Yıldız haritası) Nedir?

Doğum bilgimiz (gün, ay, yıl, saat ve şehir) aracılığıyla Natal haritamız (doğum haritamız) çıkarılır. Natal harita (Doğum haritası) gezegen hareketlerinin referans alınması, gezegenlerin birbirleriyle olan ilişkisi ile doğru orantılıdır.

Doğum haritasını kişiye özel yapan nokta ise; gezegen hareketlerinin referans alınmasıyla açığa çıkar. Örneğin: Dolunay veya Yeniay gibi etkilerin belirlenmesi; sizi ayıran yeteneklerinizi, dikkat etmeniz gereken tarihleri öngörmenizi sağlar.

Astroloji Aslında Seçimlerimizi ve Doğan Sonuçları Anlatır.

Yaşamdaki yolculuğumuzu seçimlerimiz belirler. Seçimlerimizin, uzun soluklu olup olmadığını ise astrolojinin dünyasıyla derinlemesine inceleyerek ön görebiliriz.

Doğum Haritası (Natal Harita) ve Astroloji Ne Anlatır?

Doğum haritanız üzerinden yapılan astroloji analizinin sunduğu bilgiyi doğru kullanmak hayatınızın işlevselliğini artırır. Astroloji kendinizi daha iyi tanımanızı, geleceğinizi dizayn ederken gideceğiniz yolu bulmanızı; kısacası sizi sizinle tanıştırır ve kendinizi yeniden inşa etmenizde öncülük sağlar.

Astroloji bugün sıkı sıkıya tutunduğunuz değer ve düşüncelerin 5 yıl ya da 7 yıl sonra neye doğru evirileceğini, haritanıza göre şifrelerinizi çözen bir yol haritasıdır.

Doğum haritanız; cesaret edemediklerinizi ve nihai gücünüzü size tanımlarken; belki de çaba gösterdiğiniz ama oldurulamayanlara giden kısa yollarınızı size anlatır.

Doğum Haritası ile Haritanızın Gezegen ve Açı Kavuşumları Haricinde Neler Öğrenebilirsiniz?

  • Güçlü ve zayıf yanlarınız nelerdir? (Hangi yönlerinizin üzerine gitmeniz gerektiği ve hangi yönlerinizin törpülenmesi gerektiği)
  • Kariyerinizi planlarken doğru seçimleri yaptınız mı?
  • Meslek seçimi yaparken kendinizle ilgili nelere dikkat etmelisiniz?
  • Yaşam yolunuzu ve geleceğinizi doğum haritanız aracılığıyla nasıl projekte edebilirsiniz?
  • Önemli kararlar için doğru zamanlar hangileridir?
  • Kişisel haritanıza göre hangi tarihlere dikkat etmeniz gerekir?

Yukarıda belirtilen soruların yanıtları, doğum haritanız sayesinde cevaplanabilir. Hiçbirimiz aynı gün, aynı yer, aynı saatte doğmuyoruz. Hepimizin algı ve yetenekleri çok farklı. O yüzden de aynı Retro’lara dikkat etmemiz gerekmeyebilir. Kariyer ve meslek hayatınız, ikili ilişkileriniz ve evlilik, karakteriniz ve sizinle ilgili önemli noktaları doğum haritanız size açıkça anlatacaktır.

Astroloji Danışmanlığı Nedir?

Astroloji danışmanlık  hizmetinden, en verimli faydalanma biçiminin, karşılıklı olarak akıcı iletişimden geçtiğini unutmayın. Uzman deneyimli ve donanımlıysa, siz de onun bilgi birikiminden olabildiğince dikkatle faydalanmaya odaklanırsanız, geleceğinizi yönetme konusunda daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Doğum haritası ile astrodanışmanlık almak, 5 yılda gideceğiniz yolu 1 yılda varabileceğinizi size anlatabilir. Örneğin; kendinizi garantiye almak istediğiniz için para biriktiriyorsunuz ve bir araç sahibi olmak istiyorsunuz. Hem sizin haritanız hem de bulunduğunuz dönem/yıl baz alınarak ve gökyüzü karşılaştırılarak, cesaret edemediğiniz kredi çekme işlemini gerçekleştirip arabayı daha hızlı alabileceğinize dair yönerge verebilir doğum haritanız.

Doğum haritanızı aktaran astrolog sadece sizin yeteneklerinizi değil, bir iş yeri kurmak istiyorsanız bu sektörün geleceği olup olmadığını, sektörün hangi yöne gideceğini de size anlatma gayretini göstermelidir. Yani astrolog donanıma sahip olmalı ve öngörüsü önce dünya ve kolektif üzerine olmalıdır.  “Şu an çalıştığınız sektörlerin geleceği var mı?” Sorusunun yanıtı astroloji haritasından geçecektir. Astrolog, 5 yıl içinde bitecek bir sektörün içinde zaman kaybetmenize gerek olmadığını anlatmalı.

Astrolog, danışmanlık aldığınız yılın içindeki artı ve eksileri, hangi Dolunay veya Retro’nun size iyi gelip gelmeyeceğini aktarmalı. Belki de hayatınızın kırılma noktalarından geçiyorsunuzdur. Siz geleceğinizi şekillendirmeye hazırsanız, Zeynep Turan’da size yol haritanızı çizmenizde yardımcı olacaktır. Doğum haritanızı öğrenebilmek ve daha iyi yönetmek için; Zeynep Turan’dan danışmanlık alabilirsiniz. Danışmanlık sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

 

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...