Yükleniyor . . .

ASTRO REYTİNG – TAMAM MI DEVAM MI?

ASTRO REYTİNG – TAMAM MI DEVAM MI?

Hepimizi ekran başına kilitleyen diziler, yaz sezonu gelirken sezon finali için de gün saymakta. Bu ara kimi dizilerin yeni sezon hazırlıkları olurken, kimi yapımların da finali olabilir. Peki hangi diziler final yaparak hayranlarını üzecek, hangi yapımlar yeni sezonuyla bizlerin takipte kalmasını sağlayacak. Gelin hep birlikte gök kubbe ne söylüyor bakalım.

Camdaki Kız

8 Nisan 2021’de seyirci ile buluşmaya seçilen yapım, yayınlanmaya başladığı ilk günden beri vazgeçilmez arasında. Başrolünde Burcu Biricik olan ve ikinci sezonuna devam eden dizi üçüncü sezonu ile de adından söz ettirmeye devam edebilir.

Sadakatsiz

7 Ekim 2020 tarihinde, “Doctor Foster” dizisinden uyarlama şekliyle yayına başlayan dizi, bu sezonu ile ekranlara veda edebilir. İlk günden beri adından sıkça söz ettiren “Sadakatsiz” dizisi, final yapacak olsa da sette çıkacak aşk dedikoduları ile kendisinden bahsettirmeye kaldığı yerden devam edebilir.

Kaderimin Oyunu

3 Aralık 2021 tarihinde izleyici ile buluşan dizinin serüveni tek sezondan ibaret olabilir.  Reytinglerde beklenileni bir türlü veremeyen sürekli düşüş yaşayan dizi erken final ile sevenlerini üzebilir. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral yer alırken, bu isimleri farklı projelerde görmeye devam edebiliriz.

Yargı

19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan Yargı dizisi, kendi gününde reyting sıralamasında ilk sırayı kimseye bırakmıyor. Başrollerini paylaşan Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz arasındaki uyum dikkat çekerken, konuşulmaya devam eden set dedikodularının gerçeğe dönüşebildiğine tanıklık edebiliriz. Reytinglerde dalgalanmalar olsa da Yargı dizisi bir süre daha ekranların vazgeçilmezi olarak devam edebilir.

Yasak Elma

2018 yılında yayın hayatına başlayan dizi, 5. Sezonunu yaşıyor. Adından sıkça söz ettiren Yasak Elma, bu sene sonunda final yaparak ekranlara veda edebilecek diziler arasında. Başrollerini paylaşan oyuncular ise başka projelerle kendilerinden söz ettirmeye devam edecek.

Kardeşlerim

20 Şubat 2021 tarihinden itibaren izleyicilerle buluşan dizi, ilk günden beri büyük bir merakla izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Reytinglerde her zaman üst sıralarda gördüğümüz Kardeşlerim dizisi, ekranlardaki başarısını dijital platformlarda da sürdürüyor. İkinci sezonunu yaşayan dizi önümüzdeki dönemde sürpriz takviyeler eşliğinde, heyecanına kaldığı yerden devam edebilir.

Aziz

İlk olarak 5 Kasım’da izleyici karşısına çıkan dizi, ilk bölümlerdeki reytinglerinden uzak görüntü içerisinde. Başrollerini Damla Sönmez ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı dizi şimdiye kadar 23 bölüm yayınlandı. Reytinglerde düşüş yaşayan dizi, sezon sonunda final yapabilir. Dizinin oyuncuları ise başka projelerle adından söz ettirmeye devam edebilir.

Oğlum

Şubat ayında yayın hayatına başlayan Oğlum dizisi henüz 12 bölüm yayınlanmasına rağmen izleyiciden beklediği dönüşü alamadı. Reytingleri düşük gelen dizi de bu sene final yapacak yapımlar arasında yer alabilir.

Baba

Yayın hayatına Şubat ayında başlayan bir diğer dizi ise Babam. Başrollerini paylaşan Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı yapımın, bugüne kadar 12 bölümü yayınlandı. Reytinglerde üst sıraları zorlasa da bu sene sonunda kaldırılan dizilerden birisi de Baba isimli yapım olabilir.

Gülümse Kaderine

Ekranların yeni yapımlarından olan bu dizi, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı. İlk bölüm itibariyle beklentilerin altında kalan Gülümse Kaderine, uzun soluklu bir yapım olamayabilir. Gök kubbe, 27 Nisan’da başlayan dizi için 2. Sezon olmadan final yapabileceğini işaret ediyor.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

25.04.2022

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...