Yükleniyor . . .

ASLAN BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

ASLAN BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Güvenle adım atacağınız günler başlıyor. Kariyer ve itibarınızı yöneten ve yenileyen bir döngü ile yaz aylarına başlayacaksınız. Tahmininizin üzerinde fırsatlarla karşılaşmak size 2019 yılının ilk aylarını unutturacak. Şimdiye kadar yapmadığınız çalışmaları, sınırlı kapasitenizi, robota dönmüş alışkanlıklarınızı bu vesile ile geliştirme, aşma imkânı bulacaksınız. Gelecek için kendi adınıza tohumları ekmeye başlıyorsunuz. İşkolik günler sizi bekliyor.

  • Dolunay’a dikkat! 17 Haziran’a kadar insan ilişkilerinde zorlanabilirsiniz. Ancak kendinize odaklı yaşamanız ve bazı sözlere itibar etmemeniz sizi önem sırasında birinci yapabilir.
  • Temmuz ayındaki Güneş tutulması ile emek verdiğiniz bazı kişilerin, toparlanmalarına yardımcı olduğunuz arkadaşlarınızın, içe kapanık tavırları yüzünden dışlanan ve el verdiğiniz bazı kişilerin sizden gizledikleri sırları olduğunu fark edebilirsiniz. Gizli ilişkileri, sır dolu yaşamları öğrenmek size çok fazla gelebilir. Bu ortamlarda kalmamak adına kendinizi geri çekebilirsiniz.
  • Ağustos ayında gökyüzünün rotasını size doğru çevirdiği günler yaşayacaksınız. Artık artan güveninizi, fikirlerinize usulca sarılarak gösteriyor olabilirsiniz. Harekete geçmek ve risk almak adına ise hiç olmadığınız kadar isteklisiniz! gökyüzünün beklenmedik olayları ve acı, tatlı sürprizleri her adımda önümüze serdiği günlerde güle güle diyorsunuz.
  • 2019 yılından değişmiş bir Aslan burcu olarak çıkacaksınız. Kariyerinizde beklenmedik sürprizler oluşabilir. Aşk ve talih açısından bugüne kadar aradığını bulamayanların zamanı geldi çattı… 2019’un sizinle ilgili özel planları olduğunu işaret ediyor gezegenlerin seyri.
  • Emin olun yılın son aylarında niteliklerinizi gören birileri olacak. Konuşma stilinizden, hitap şeklinize kadar iletişime geçtiğini herkesi etkileyeceksiniz. Önemli toplantılarda başı çekebilirsiniz. Anahtar kelimeniz artık hırs olacak.
  • 1 Kasım’da sinyalleri yakan Merkür Retro’sunun gündemi sizin için kalabalık olacak. Ev yaşamınızdan, düzeninize, çocukların masraflarından, aile büyüklerine kadar her konuda bir aksilik, bir şikâyet ordusu ile karşılaşabilirsiniz.
  • Konuşmanızı şimdiden hazırlarsanız iyi olur! Evlilik ve ilişkiler konusunda beklentileriniz artabilir. Son 2,5 yıldır yaşadıklarını artık geride kalıyor. İlişkileriniz açısından dengeler değişebilir. Aralık 2019, sizi aslında geleceğinize hazırlıyor.

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...