Yükleniyor . . .

AŞKIN ÖMRÜ

AŞKIN ÖMRÜ

Hayatın akışına her ne kadar ayak uydurmaya çalışsak da bazen olmayınca olmuyor. İstediğimiz iş, istediğimiz kariyer, istediğimiz ilişki ya da istediğimiz evlilik… Her şey çok güzel başlamışken hatta daha da güzel olması için çabalarken bir bakmışsınız ki evliliğiniz ilişkiniz bitmiş. Evet, sevgi sınırsızdır bitmez ancak bazen şekil değiştirir. Çok sevdiğiniz eşiniz sizi fazla anaç bulabilir ya da erkek arkadaşınızı artık bir dost olarak görmeye başlayabilirsiniz. Keşke birlikteliklerin bir kullanma kılavuzu olsa değil mi? Her şey ne kadar da kolay olurdu kim bilir… Belki ilişkilerin kullanma kılavuzunu yazamayız ancak kendimiz için yol gösterici adımlar atabiliriz. Eğer nasıl yapacağım bunu diyorsanız, buyurun size burç burç tavsiyelerim.

KOÇ: Bir evliliğin ya da ilişkinin içinde olsan da hayat benim hayatım demekten geri kalmıyorsun. Hatta kendini o kadar ön planda tutuyorsun ki birlikte olduğun kişinin beklentilerini önemsemiyorsun dahi. Birlikteliklerde biraz daha düşünceli olmaya ne dersin?

BOĞA: Her zaman senin dediğinin olması maalesef mümkün değil. İnatçı tavrından ödün vermezken eşinin ya da sevgilinin de sana göre hareket etmesini istiyorsun. Hata bu konuda bazen o kadar ileri gidiyorsun ki birlikteliğini bitirme kararı dahi alabiliyorsun.

İKİZLER: Başına buyruk hareketlerin her zaman başına iş açsana bu huyundan vazgeçemiyorsun. Kimse bana karışamaz, ben özgür bir ruhum demeçlerin sana kazandırıyormuş gibi görünse de aslında ilişkilerinin de bitme nedeni oluyor.

YENGEÇ: Duygularına ket vuramazsın ancak her zaman onlara da güvenemezsin. Birlikteliklerinde hüzün yaşamanın sebebi de alsın bu. Mantığını duygularına eş tutmalısın. Evet, duygular önemli ancak mantıkla beraber kullanıldığında…

ASLAN: Gösterişi herkes sever ancak senin kadar da ortaya sunan yoktur sanırım. Sana olumsuz bir şey söylemiyorum, sen Zodyak’ın en güçlü burçlarından birisin. Ancak birlikteliklerinde kendini ön plana çıkarmak yerine, iki kişi olduğunuzu arada hatırlaman gerekli.

BAŞAK: Gerçek duygular yaşadığın aşikâr ancak bu konularda biraz ketum davranıyorsun ve duygularını kolay kolay belli etmiyorsun. Bu durum bazen eşinin ya da sevgilinin senden şüphe duymasına neden oluyor. Mutlaka sende sorunsuz bir ilişki istersin, kendini bu konuda daha az yormalısın.

TERAZİ: Sen konuşmadan duyguların anlaşılsın ve ona göre hareket edilsin istiyorsun. Ancak bilmelisin ki insanlar da müneccim değil. Duyguların konusunda açık ve net davranmalısın. İnan bana böyle çok daha mutlu olacaksın.

AKREP: Her zaman baskın taraf sen olmak istiyorsun. İşinde, evliliğin de hatta çocuklarınla ilişkinde dahi. Bu durum sevdiğin kişiler için bunaltıcı bir durum olurken aslında senin için de son derece yorucu oluyor. Aşk hesap kitapla olmuyor. Kendini özgür bırakmalısın.

YAY: Evliliğin, birlikteliklerin adeta bir kapalı kutu. Sana göre duygular gizli olmalı ve kimse bunun hakkında konuşmamalı ancak bazen hayat karşımıza tam zıttımız insanları da çıkarabiliyor. Sevdiğin kişiye duygularından bahsetmekten çekinmemelisin.

OĞLAK: Senin için söz konusu sevdiğin kişi olunca akan sular duruyor. Ancak rahatlığından da ödün vermek istemiyorsun. Hem suya sabuna dokunmadan sorunsuz bir ilişki istiyorsun hem de kişisel alanların konusunda fazla sıkı davranıyorsun. Uzun vadede yorulman ise an meselesi, hayatı bazen akışına bırakmak gereklidir.

KOVA: Evliliği, ilişkiyi bile yalnız yaşamak istiyorsun. Ne demek bu dersen, her şeyi tek başına halletmeye çalışman, sorumluluklarını paylaşmaman eşine, ona ihtiyacın olmadığını hissettirdiğini düşündün mü hiç? İkili ilişkilerinde daha çok paylaşımda bulunmalısın.

BALIK: Hayatı değiştiremezsin ancak kendini değiştirebilirsin. Sürekli birlikte olduğun kişinin hayatına müdahale etmeye çalışman çoğu zaman çatışmalar yaşamanıza neden oluyor. Bu konuda kendini değiştirebilirsen ikili ilişkilerinde çok daha mutlu olacaksın.

Astrolog Zeynep Turan

08.12.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay İkizler burcunda. Güncel olaylardan kopuk davrananlar çevrelerinden eleştiri alacak. Dert dinlemekten yorgun düşenlerin tek tavsiyesi “boşver” olacak. Sosyallikten ödün vermek istemeyenler, gizli saklı planlar yapacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...