Yükleniyor . . .

AŞKA GEÇİT YOK

Makale 08/01/2022

Aşka Geçit Yok

Hayatta olmazsa olmaz dediğimiz şeyler vardır. Sanırım pek çok kişiye sorsam aynı cevabı alabilirim. Aşk konusunda hassas olduğumuz kadar çok az konu vardır. Kimimiz aşksız mutlu olamıyor, kimimiz olsa iyi olur diyor, kimimiz ise zaten aşkı yaşıyor. Peki, nedir iki insanı birbirine bağlayan aşk? Neden bazı insanlar dolu dizgin yaşarken, bazı insanlar aşktan mahrum kalıyor. Gelin beraber burçlar açısından durumu değerlendirelim.  

Koç, Balık ve Akrep burçları aşk konusunda çekingen davranmayı tercih eder. Yalnızlıktan da mutluluk duyan nadir burçlar olduklarını dahi söyleyebilirim. Onlar hayatın anlamını aşkta aramaz. Olsa fena mı olur, tabi ki fena olmaz ancak, onlar için olmaması da bir eksiklik değildir. Bu durumu acaba ben güzel/yakışıklı değil miyim diye değerlendirmezler.

İkizler, Aslan, Yay ve Kova burçlarının hayatına kim girerse girsin, öncelikle kendilerine aşıktırlar. Onlar için bir nevi bekarlık sultanlıktır da diyebilirim. Bu durumu çapkınlık olarak da değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda aşka, evliliğe, uzun süreli ilişkiye en uzak burçlardır. Seviyorum, öyleyse varım demek hiç de onlara göre değildir. Önce ben demekte asla çekinmezler, onlar için aşk yaşamak birilerinin ona âşık olması demektir. Karşılıklı duygular konusunda pek iyi değillerdir.

Boğa, Yengeç, Başak, Terazi ve Oğlak burçları için aşk çok önemlidir. Aşka âşık olduklarını dahi söyleyebilirim. Düzenli bir ilişki hatta düzenli bir kalp ritmi tam onlara göredir. Hayatlarını yalnızca bir kişiye adayabilirler. Seviyorum demek, âşık olmak, evlenmek onlar için asla korkutucu bir şey değildir. Aksine beraber oldukları kişi de kendilerini bulur, bulamazlarsa da bulana kadar ararlar. Bu durum onlar için yorgunluk değil, aksine heyecan demektir.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…