Yükleniyor . . .

AŞK MI PARA MI?

Makale 08/01/2022

AŞK MI PARA MI?

Çok para sahibi olmak mı istersiniz yoksa hayatınızın aşkını bulmak? Var mı bu soruya düşünmeden cevap verebilecek birisi? Mutluluğun para ile alakası olmadığını çoğu zaman deneyimledik ancak onsuz da yapamadık. Peki, burcunuzun aslında bu konu ile bir ilgisi olduğunu biliyor muydunuz? Gelin hep beraber bakalım, hangi burç parayı hangi burç aşkı seçer?

KOÇ: Paylaşımcı yanı her zaman ağır basan Koç burçları için öncelik her zaman aşktır. Duygularından beslenir ve paylaşmaktan çekinmez. Maddiyat ikinci plandadır, huzurlu olduğu sürece aşktan vazgeçmez.

BOĞA: Aşk, mutluluk, huzur hepsini istese de önce kendisini garanti altına almak ister. Geri kalan duyguların para ile orantılı olduğunu düşünen Boğa burçları yalnızca para için çalışır. Bazen o kadar abartır ki para harcamayı dahi unutur.

İKİZLER: Ne parayla ne de aşkla işi olmayan İkizler burcu için ikisi de pek önemli sayılmaz. Olduğu zaman ikisi birden olsun ister. Kendisini kimseyle kıyaslamadığı için de durumu analiz etmesi biraz zor olur. Onun için önemli olan hayata kimsenin bakamadığı bir açıdan bakmaktır.

YENGEÇ: Zodyak’ın en duygusal burcunun parayı seçecek hâli yok değil mi? Yengeç burçları için aşk, sevgi çok çok önemlidir. Ancak sanmayın ki paraya önem vermez. Elinde bulunanı harcamaktan çekinmezken bir taraftan da harcadığı parayı yerine nasıl koyacağının hesabını yapar.

ASLAN: Aslan burçları ne paradan ne de aşktan vazgeçer. Parasını paylaşmayı sevdiği kadar aşkını da doyasıya yaşamak ister ve bunun için de paraya ihtiyacı olduğunu bilir. Onun için gönlüne iyi gelen aşk, cebine de iyi gelmeli.

BAŞAK: Mantık çizgisinden kolay kolay şaşmayan Başak burçları paraya öncelik verseler de aşksız da yapamaz. Cimri değildir, ancak herkes için de para harcamaz. Ancak her ikisi arasında bir tercih yapmak zorunda kalsa gönlü paradan yana ağır basabilir.

TERAZİ: Para ve aşk arasındaki dengeyi korumak isteyen bir diğer burç ise Terazi. Onun için her ikisi olmazsa olmaz. Hatta kimi zaman insanları maddiyatına göre dahi değerlendirebilir. Aşk ise onun için para olunca zaten olacaktır.

AKREP: Gücün paradan kaynaklandığını düşünen Akrep burçları için fazla söze gerek yok sanırım. Onlar için maddiyat her zaman ilk planda gelir. Aşk ilişkilerini dahi maddi güçlerine göre şekillendirirler.

YAY: Hem para hem de aşk olsa da olur olmasa da olur diyen burçlar ise Yay burçları. Onlar için bu ikisinden çok daha üstün kavramlar vardır. Ancak bir seçim şansları olsa aşk olsun ama para da eksik olmasın derler.

OĞLAK: Hayatta her zaman planlı adımlarla ilerleyen Oğlak burçları aşka değer verir ancak paraya daha çok değer verir. Onun için bir ilişkide mutlu olmanın yolu maddi sıkıntı yaşamamaktan geçer. Biraz da hava atmaktan hoşlanır.

KOVA: Kova burcunun ne parayla ne de maddiyatla işi olmaz. Onun için aşkta o kadar önemli değildir. Nerede, nasıl kendisini iyi hissediyorsa orada olmayı ve istediği gibi yaşamayı tercih eder. Ona göre hem aşk hem de para kimi zaman oldukça kısıtlayıcı olabilir.

BALIK: Para harcamayı değil para sahibi olmayı seven Balık burçları ne parasız ne de aşksız yapabilirler. Sevdiklerine karşı son derece fedakardırlar. Hem maddi hem de manevi destek konusunda asla çekinmezler.

Astrolog Zeynep Turan

3.09.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…