Yükleniyor . . .

ARALIK AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2019)

ARALIK AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2019)

Duygularımızı etkisi altına alan Ay, yılın son ayında hepimize olumlu olmayı aşılayacak. Hayata daha olumlu bakacak, hedeflerimize revize edecek ve ruh halimizi toparlayacağız. Ay’ın hallerinin çeşitliliğinin üzerimizdeki etkisi yadsınamayacak kadar çok ve önemlidir. Ay’ın bulunduğu burç, gün içerisinde ruh halimizi, ilgilendiğimiz konular ve diğer insanlarla iletişimimiz ile işleri ele alış biçimimizin nasıl olduğunu yönlendirir.

Ay, burçlar kuşağında bir turunu yaklaşık 29 günde tamamlar. 2,5 günde bir burçtan diğerine geçer ve bu süreçte kimi zaman diğer gezegenlerle bağlantı kuramayıp boşlukta hareket eder. Ay’ın boşlukta kaldığı süre boyunca bizler de dünyevi ilgi alanlarımızda sorunlar yaşamaya başlarız. Amaçlarımız ve hedeflerimiz konusunda net kararlar alamaz, sorumluluklarımızı erteleme eğilimi içine gireriz. Özellikle Ay’ın uzun süre boşlukta salındığı günlerde önemli konuşmalar gerçekleştirmemek gerekir. Çünkü istediğimiz sonucu alamayabilir hatta kendimizi yanlış dahi ifade edebiliriz.

Peki, bugünlerde neler yapmalıyız, özellikle nelere dikkat etmeliyiz derseniz;

  • Tartışmaktan, zorlu iletişimlerden uzak durmalısınız. Önemli bir toplantınızı bu saatlere den getirmeniz olumsuz sonuçları da beraberinde getirebilir.
  • Söz vermemeli, Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde size verilen sözlerin tutulmama ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız.
  • Yeni bir işe başlamak için acele etmemeliyiz. Aksilikler peş peşe gelebilir.
  • Satın almak istediğiniz herhangi bir şeyi ertelemeyi tercih etmelisiniz. Özellikle online alışverişte sorun yaşayabilirsiniz.
  • Hayatınız adına önemli kararlar almalısınız. Fevri davranışların sonucu olumsuz olabilir.
  • Dikkat dağınıklığınız yüksek olacağı için işinize konsantre olmakta da zorlanabilirsiniz. Bu sebeple mevcut sorumluluklarınızı düzenlemeye çalışabilirsiniz.
  • Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde, iç dünyanıza dönebilir, manevi duygularınızı besleyebilirsiniz.

Tarih

Saat

Tarih

Saat

02 ARALIK

14:25

03 ARALIK

09:10

05 ARALIK  

10:13

05 ARALIK  

21:44

07 ARALIK

17:01

08 ARALIK

09:29

10 ARALIK

16:00

10 ARALIK

18:46

14 ARALIK

17:55

15 ARALIK

05:55

17 ARALIK

00:08

17 ARALIK

09:15

23 ARALIK

05:25

23 ARALIK

18:34

25 ARALIK

13:16

26 ARALIK

23:45

30 ARALIK

12:23

30 ARALIK

17:41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...