Yükleniyor . . .

ARALIK AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

2017 ARALIK AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

2017 yılını anlatırken, gökyüzünün nizamı olaylarını giriş, gelişme ve sonuç bölümüne göre aklımda şekillenmesinin önünü açmıştı. ‘Her son, yeni bir başlangıçtır’ sözünü doğrularcasına, 2017 yılının son ayında herkes için yeni bir dönemin başladığını, kendi içimizde bir devri kapattığımızı ve değişmeye başladığımızı belirtmek isterim. Aralık ayının zorlayıcı gökyüzü sistemi herkesi bazı mecburiyetler için zorlarken aslında 2018 yılında yaşanacak köklü değişimlerin de temelini oluşturacak.

Kendi içimizde başlayan dönüşümü hayatımızın her alanına yaymaya başlayacağımız aralık ayı dertlerimizle yüzleşmemize yardımcı olurken, bir taftan da ertelediğimiz sorunların çözümü için zorlayacak. Hiçbir günümüz aynı birebire aynı olmazken göz ardı ettiğimiz olaylardan artık rahatsızlık duymaya başlayacağız.

2018 yılına büyük bir mücadeleye gireceğimiz kesin. Ancak bu durumu yalnızca kendinize özgü sanmayın. Emin olun 7’den 70’e herkes bu mücadelenin içinde olacak ve kendi hayatı için yenilikler yapma peşine düşecek.

Dünya Değişiyor

Hayatımızın en radikal günlerinden geçtiğimizi 2017 yılındaki ‘’Büyük Hesaplaşma Başlıyor’’ kitabımda bahsetmiştim. Şimdi ise 2018 yılı için kaleme aldığım ‘Dünya Değişiyor’ kitabımda hepimizi nelerin beklediğini çok net bir şekilde görebileceksiniz.

Gökyüzü 1970 – 84 doğumlu birçok kişiyi bu ay azat ederken, 1984-1998 yılları arasında doğanları uzunca bir süre mercek altına alacak. İş hayatından, aşk hayatına, evliliklere ve seyahatlere kadar uzanan bu süreci hayatımızın her alanında hissedeceğiz.

Aralık ayı aslında herkesin farklı bir algıya büründüğünün görünmesine yardımcı olacak. Son yıllarda içinde bulunduğumuz tüm belirsizlikler bir bir ortaya dökülürken, hayatımızda memnun olmadığımız her olayı, her durumu istesek de istemesek de irdeleyeceğiz.

Siyah ile beyazı ayrıştıran, iyi ile kötünün net görünmesini sağlayan keskin bir yılın kapanışı da aynı netlikte olacak. Dünyanın rengi değişirken bizler de kendi rengimizi bulacak, hayatlarımızı yıkıp yeniden kurmak isteyeceğiz.

Dünyanın en baskın yılları başlarken, sosyal hayatlarda alınan kararlar da her zamankinden daha cesur davranmaya başlayacağız. Çünkü herkes ama herkes kendisi için en iyi olanı daha çok isteyecek ve mücadeleden korkmayacak. Çevremizdeki insanların yorumları 2017 yılının aralık ayından itibaren kişileri asla ilgilendirmeyecek, hatta dinlemeye değer dahi görülmeyecek. 2017 yılı herkesin hayatına büyük hesaplaşmaları getirdi. 2018 yılı ise değişimlerin başlangıcı olmakla kalmayacak adeta kendi içimizde devrim yapmamıza neden olacak.

Başka neler olacak derseniz?

 • 1970 doğumlu olanlar kurtuluyorsunuz! Yüreğiniz hafiflemeye başladı hissettiniz mi?
 • 1971 doğumlu olanlar güçleniyorsunuz. Güçlendikçe kendinizin farkına varacak ve hızla kazanmaya başlayacaksınız.
 • 1972 doğumlu olanlar, yeni yaşamınıza hoş geldiniz! Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
 • 1973 doğumlu olanlar, ezelden beri taşıdığınız ailedeki yükleri dağıtıyorsunuz. Şimdi kendinize yönelme zamanı.
 • 1974 doğumlu olanlar affedeceksiniz! Affedip, yolunuza devam edeceksiniz.
 • 1975 doğumlu olanlar adaletin yerini bulacağını göreceksiniz. Uğradığınız haksızlıklar artık geride kalacak.
 • 1976 doğumlu olanlar yeniden yaşamaya başlayacaksınız. Sil baştan bir hayat size çok iyi gelecek.
 • 1977 doğumlu olanlar hem kazanacak hem de haklı çıkacaksınız. Yeni bir sürece hazır olun!
 • 1978 doğumlu olanlar hayatınız genişliyor ve büyüyor. Zenginleşeceksiniz!
 • 1979 doğumlu olanlar, çok çektiniz artık rahat edeceksiniz.
 • 1980 doğumlu olanlar kolunuzu kanadınızı kırdılar, kırdıkları kadar kırıldıklarını göreceksiniz!
 • 1981 doğumlu olanlar büyük sınavlar verdiniz, karşılığını da güzel bir gelecekle alacaksınız.
 • 1982 doğumlu olanlar hayatınız kutlamalara dönüşecek, yeni sevdalara tutulacaksınız!
 • 1983 doğumlu olanlar, büyüyecek her şeyi dert etmemeyi öğreneceksiniz. Aile olacaksınız!
 • 1984 doğumlu olanlar, inanamayacağınız başarılara imza atacak, hayatınızın en büyük yıllarını yaşayacaksınız.
 • 1985 -1998 yılları arası doğanlar ise 21 Aralık’tan sonra sizin döngünüz başlıyor. 2018 Burç Yorumları Dünya Değişiyor kitabımda  sizden bol bol bahsettim.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

23.11.2017

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...