Yükleniyor . . .

AKREP KADINI, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Bir Akrep kadınının nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Mars’tır… 

Elementi sudur. Zodyak’ın sekizinci burcudur.

Akrep burcu kadını cazibeli, azimli, hırslıdır.

Akrep burcu kadını, daima dikkatli, ihtiyatlı ve gururu konusunda son derece hassastır.Sezgileri çok güçlüdür. En belirgin özelliklerinden biri, kıskançlığıdır. Aynı zamanda çok duygusal olduklarını görürsünüz. Onun kadar tutkulu bir kadını da zor bulursunuz. O, dostları ve sevdikleri için pek çok şeye katlanabilir. Ama için için kendisinin üstün olduğunu hisseder. Alçak gönüllü gibi gözükse de zaman zaman kendini beğenmişliğini hissedebilirsiniz.

Kendilerinden emin tavırları, duygusuz gibi görünmelerine sebep olsa da iç dünyalarını göstermek istemezler.

Akrep kadını, gizemli olmayı sever. Ona göre gizem, tutkuyu besler.

Kafasının içinde sürekli hayata dair planlar kurar. Akrep burcu kadınının hayat görüşü, başkalarından farklıdır. O, ya hep ya hiç diye düşünür. Ya istediğine tamamen kavuşur, ya da uzaklaşır. Bu yapısı, dostluk ve sevgi konularında kendisini gösterir. Akrep burcu kadınının, sevdiği erkek için yapmayacağı şey yoktur. Onunla çok tutkulu ve fırtınalı bir ilişki yaşarsınız. Maceracı bir yapısı olsa da birini sevdiği zaman, sadık kaldığını görürsünüz. Sakın bir Akrep kadınını aldatmayın. İntikamının acı olacağını göze almalısınız.  

Onu etkilemek istiyorsan; Akrep kadını tıpkı bir mıknatıs gibidir. Karşısındaki onu bir nedenle etkilerse, şehvetli tutkusunu sana gösterecektir. Güven ve mantık ilişkisini birlikte kurmak ister. Yalan söylemediğin sürece ve dürüst davrandığın sürece, mutlu yaşarsınız. Biraz kindardır, bu yüzden sözlerini dikkatli seçmelisin. İlginç hediyelerden ve sürprizlerden hoşlanır.

Akrep Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar                             

Akrep ve Yengeç:  İkinizi de güzel günler bekliyor! Bu ikili ilişkide esnek ve değişime açık olacaktır. Ortak güdülere sahipsiniz;  bu yüzden kuvvetli, içgüdüsel, yakın bir ilişki için uygum sağlarsınız.  Birlikte duygusal ve romantik zamanlar geçirebilirsiniz; yemek pişirmek, birlikte kitap okumak gibi…. Yengeç burcunu sakın bırakmayın! Tutku bu ikili için her zaman olacaktır. Yengeç burcu aile olmak ister, Akrep erkeği baba olmak, her açıdan bu beraberlik çok verimli olacaktır.

Akrep ve Akrep: Öbür yarınızı buldunuz!

Akrep burcu yoğunluk ister, karşındaki diğer Akrep erkeği buna sana seve seve verecektir. Akrep burcunun bütün o kıskançlıkları ve kararlılıkları, karşısındaki Akrep ile birleşerek tutkulu bir aşk oluşturacaktır. Akrep partneriniz, senin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkiniz de güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır.

Akrep ve Koç: Aslında samimi ve açık bir ilişki olabilirdi!.

Birbirinizden oldukça farklısınız! Hele öfke bu ilişkinin başlamadan bitmesine neden olur!

Kendi bildiğinden şaşmayan bu ikili ortak fikirde kavuşmaları zor olur.  İkiniz de güçlü cinsel güdülere sahipsiniz! Akrep kadını temkinlidir, Koç’un rahat tavırlarından hoşlanmayacaktır. Bu ilişkide sadakat ve güven eksikliği oluşabilir. Siz, aşkta bağlılık ve uzun süreli beraberlikler ararsınız, o ise sadece anlık yaşar. 

‎Mitolojide Akrep burcu ve temel içgüdüsü

Akrep, Mitolojide avcı Orion ile Tanrıça Artemis hikayesi ile anılır. Yakışıklı Orion ile Tanrıça Artemis'in adı geçen efsanede, bir arzu savaşı sonucunda Orion'un gökyüzü semalarında ölümsüz olmasından bahsedilir. Ruhunu bu hikayede kendisiyle özdeştirebileceğimiz Akrep burcu, yaşam ve arzu alanlarında oldukça dişil özelliklere sahiptir. İster, hedef koyar, derin ve bilinçaltında cinselliği bir efsane gibi yaşamayı sever. Karşı tarafın onu beğenmesi, istemesi inanılmaz güdülerini cezbeder. Biraz da içinde kıskançlığı ve tutkuyu da barındırır. Aşk' ların en garip hallerini onunla birlikte yaşarsın.‎ Ve elbette en tutkulusunu! 

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

18.11.2015

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...