Yükleniyor . . .

AKREP ERKEĞİ, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA NASIL YAŞAR?

Bir Akrep erkeğinin nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Mars’tır… 

Elementi sudur. Zodyak’ın sekizinci burcudur.

Akrep burcu erkeği arzulu ve kararlıdır!

 Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Kendilerine güvenleri ile çevrelerini etki altına alırlar. Ateşli yapıları ile kadınları çekim altına almakta zorlandıkları söylenemez. Yönlendirmeyi sevdikleri için ilişkilerinde de hâkimiyet kurmak isterler. Kıskanç olmasının yanı sıra, yanındaki kadının da dikkat çekmesinden hoşlanır. Çünkü herkesi cezbeden bir kadınla birlikte olmak, onun gururunu okşar.

O analizci zekâsı sayesinde, karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar.

Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar. Akrep erkeği geçmişle yaşamaz ve geleceğe her zaman yatırım yapmayı sever. İşine önem verir, fakat hayatında ön planda farklı değerleri de vardır. Pahalı zevklere sahiptir. Gezmeyi ve keşfetmeyi sever. Cinsellik ve tutku'yu derinlerde en kiymetli hazinesiymiş gibi yaşar!

Onu etkilemek istiyorsan; Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor. Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Akrep erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar.

Akrep Burcu Erkeği İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Akrep ve Balık: Birbirinizi dengeleyebilirsiniz!

Akrep burcu, Balık burcuna güvenecektir. Akrep kendisi hakkında ipucu vermediği halde, Balık sadece sevgilisinin beden dilini ve yüz ifadesini izleyerek onun duygu ve düşüncelerini anlayacaktır. Balık burcu duygusaldır ve şiir yazmaktan, sevdiğine sevgi sözcükleri söylemekten hoşlanır. Bu da Akrep burcunun hoşuna gidecektir. Bu ilişki, kalben ve ruhen çok tatmin edici! Balık burcu, sizi çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar. İkiniz de hassas ve romantiksiniz. Bazen hiç konuşmadan anlaşırsınız.

Akrep ve Başak: İyi bir ikili olabilirsiniz!

Başak sabırlı, nazik, üretkendir ve senden çok şey beklemez. Sen ise kontrol hem onu hem de her şeyi altına almak istersin. Bu durum seni çok mutlu edecekse, Başak buna izin verebilir. Başak burcunun, Akrep burcundan öğreneceği çok şey var! Başak burcu ve Akrep burcunun birlikteliği çok gizemli olabilir. Akrep kimi zaman sessizliğe çekilmekten çok hoşlanır, Başaklara bu konuda önemli işler düşmektedir.  Ancak birlikte zaman geçirmek için ideal bir ikili olurlar. Zevk aldıkları alanlar aynıdır.

Akrep ve Kova: Cinsel yönden çekici ve güçlü olan kişiliğinize, Kova burcu ters gelebilir!

Kova burcu mantıklıdır, Akrep burcu kadını sezgileriyle hareket etmesi, bu ikili arasında zıp kutupların imkânsız aşkına işaret eder. Kova burcu alışkanlıklardan nefret eder! Akrep ise geleneklere bağımlı tarafı bu durumu pek tolere edemez. Ev hayatında Kova sizi çıldırtabilir, hiçbir şekilde ev düzeninize uymayacaktır. İkiniz de sabit burç olduğunuz için fikrinizi değiştirmezsiniz! Sen sahiplenmeye kalkışırsın, fakat Kova burcu özgürlüğüne düşkündür ve hiçbir şekilde kısıtlanmaya gelmez. Akrep burcu duygusaldır ve sezgileriyle hareket eder. Buna karşılık Kova burcu duygusal değildir ve fazla bağlanmayı sevmez. Birbirinize uyumlu olduğunuzu mu düşünüyorsunuz hala!

‎Mitolojide Akrep burcu ve temel içgüdüsü 

Akrep, Mitolojide avcı Orion ile Tanrıça Artemis hikayesi ile anılır. Yakışıklı Orion ile Tanrıça Artemis'in adı geçen efsanede, bir arzu savaşı sonucunda Orion'un gökyüzü semalarında ölümsüz olmasından bahsedilir. Ruhunu bu hikayede kendisiyle özdeştirebileceğimiz Akrep burcu, yaşam ve arzu alanlarında oldukça dişil özelliklere sahiptir. İster, hedef koyar, derin ve bilinçaltında cinselliği bir efsane gibi yaşamayı sever. Karşı tarafın onu beğenmesi, istemesi inanılmaz güdülerini cezbeder. Biraz da içinde kıskançlığı ve tutkuyu da barındırır. Aşk' ların en garip hallerini onunla birlikte yaşarsın.‎ Ve elbette en tutkulusunu! 

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

18.11.2015

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...