Yükleniyor . . .

AĞUSTOS AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

AĞUSTOS AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

Yoğunluğun bir zamanı olmaz, aniden gelir derler. İşte bu ay bütün bilinmiş kalıpların yavaş yavaş kırıldığına şahit olarak start vereceğiz. Nedensizlikler daha çok kararsızlığa iterken, bulunduğumuz ortamı daha yaşanabilir hale getirmek için eşine zor rastlanır bir çaba sarf edeceğiz.

Ay’ın İki Çift Lafı Var

Henüz Ağustos’un ilk 10 gününde ateşin sabit burcunda Yeniay meydana gelecek. Ay’ın en strese iten tarafını burada fark edecek insanlık. Son dakikaya kalan işler, ani planlar, spontane konuşmalar, daha önce onay vermediğiniz ama sonrasında kendinizi bir anda içinde bulacağınız tatil senaryoları ve benzeri birçok durumu gözler önüne serecek bu Yeniay… Dolayısıyla birçok düğümü kendi içimizde çözmek isterken, Ay’ın düzene sokmaya çalışırken dağıtabilecek yanını da unutmamak lazım. Öyle ki her şeyi kontrol edemeyeceğimizi anlayacağız bu ay…

Engelsiz Nefes Almak Yakın Mı?

Hepimizi olumsuz etkileyen ama tek ayağımızın da dışarıda olduğu günlerden geçerken, yeni başlangıçlara imza atmak için geri sayıma başlamak şaşırtmasın, hayatın bu hızı öyle baş döndürücü ki… Bu ay birçok konu, birçok olay başımızdan geçerken, kendimizi; “Bugüne kadar neredeydin Ağustos!” derken bulacağız.

  • Ay, bir o kadar konuyu önümüze sererken Ağustos ayını çok da meşgul etmeyecek. Bu gökyüzü gündemi, aklımızı ve kalbimizi dengede tutmak için adeta bir mola minvalinde olacak. En zor akşamların bile sabaha vardığını göreceğiz. Yok yere sıkılmaya ve üzülmeye değmediğini, akışına bırakmanın bilgeliğini de tadacağız.
  • Dünyanın her köşesinde aşılanmanın hız kazandığını duyacağız. Milyonlardan milyarlara ulaştığına tanıklık edeceğiz. Eğer Ağustos ayında planlamalarınızda aşı randevunuz da varsa, ay boşlukta tarihlerini sizler için kaleme aldım.

Planlarınızı programlarınızı organize ederken, sizler için çalıştığım Ay Boşlukta saatlerini gözden geçirmeyi unutmayın. Bu saatler arasında çıkabilecek aksilikleri de göz ardı etmeyin.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

NOT: Ağustos Ayının En Uzun Ay Boşlukta Saatleri

Tarih

Saat

Tarih

Saat

7 Ağustos Cumartesi

00:10 – 09:31

   

11 Ağustos Çarşamba

13:20 – 22:07

   

20 Ağustos Cuma

01:57 – 10:48

   

24 Ağustos Salı

11:10 – 20:56

   

31 Ağustos Salı

22:46’dan  

1 Eylül Çarşamba

07:25’e kadar

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

26.07.2021

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...