Yükleniyor . . .

AĞUSTOS AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

AĞUSTOS AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

2020’nin Ağustos ayı Ay – Oğlak fazıyla başlarken aynı zamanda da Merkür – Plüton karşıtlığı yapacak.

Yeraltı Gezegeninin En Aktif Olduğu Aylardan Birinden Geçeceğiz.

Yeraltı gezegeni ‘Plüton’ yılın başında Satürn’le kavuştu ve tutulmalardan geçtiği için dünyayı ‘pandemi’ kelimesinin içine bırakan gezegendir de aynı zamanda…

Gelecek Planları Odak Noktamız Oluyor

Aslında Ağustos ayında kendimizi gelecek planları yaparken bulacağız. Planlarımız doğrultusunda değişime arabamızla, evimizle, stilimizle ve yatırımlarımızla başlayabiliriz. Konsantre olacağımız konulardan en önemlisi kişisel yaşamımızdaki beklentilerimiz ve planlarımız olacak. Evliysek, çocuklarımızın eğitim durumunu gözden geçirmek isteyecek ve onların geleceğini planlamak isteyeceğiz. Para konusu planlamalar yaparken oldukça gündeme gelebilir.

Hakkımızı Yedirmiyoruz

Çözülmesi kolay gözüken ancak bir türlü çözülmeyen davalar bir yana dursun ailemizden kalan mirasa kadar olabilecek olayları Ağustos ayı gözler önüne serecek. Bizlerse ne olursa olsun hakkımızın peşinden koşacağız. Aile büyükleriyle konuşulup net bir şekilde masaya yatırılacak konular da gün yüzüne çıkabilir.

Herkes Girişimci Tarafını Ortaya Çıkaracak!

Ağustos ayı boyunca çevremizdeki herkesin girişimci rolünün ortaya çıktığını görebiliriz. Bunun sebebi ise 2020’nin son 4 ayı özelinde bir pandemi telaşı ile karşı karşıya kalıp kalmama telaşı hepimizin kafasında çeşitli önlemler alma ve hazırlık yapma süreci uyandıracak.

3 Ağustos’ta Kova Burcunda Dolunay Var!

Bu tarihte gerçekleşecek olan Dolunay teknolojinin hayatlarımıza ne denli sirayet ettiğini bizlere gösterecek. Bunun yanı sıra teknoloji hakkında bir takım yasal düzenlemelerin ortaya çıkabileceğini de konuşabiliriz. Gökyüzü bilişim konularına daha fazla kulak kabartacağımızı işaret ediyor. Bu Dolunay dijital pazarlama sektöründe çalışan kişileri yakından ilgilendirecek. Neden mi? Çünkü; satış stratejileri ve reklam kampanyalarının da bu dönemde farklı bir çehreye büründüğünü göreceğiz.

Ağustos Ayı Boyunca Öne Çıkacak Sektörler

  • Bilişim Sektörü
  • Maliye
  • Dış Ticaret
  • Turizm ve Otelcilik Sektörü
  • İnternet Bankacılığı
  • Hava, kara ve özellikle deniz lojistiği
  • Maden ve enerji sektörü
  • İnşaat ve gayrimenkul sektörü

Aklımızdaki Soruların Cevaplarını Yaşayarak Göreceğiz

Koronavirüs’ ün hem tatil sektörüne hem de çalışma sektörüne vereceği etkileri yaşayarak daha net bir şekilde tecrübe ederken yaşam stilimiz de değişime uğrayacak. Uzun zamandır ofiste çalışan ve düzeni olanlar yeniden ‘Home Office’ çalışma şekline geçebilir. Tatil planı yapan kişiler bu tatil planını belirsiz bir süreye erteleyebilir. Pandemi hem kişisel yaşamları hem de Global markaların planlarını büyük ölçüde etkilerken önemli kararlar duyacağız. Dolayısıyla uluslararası iş yapan bir kurumda görev alıyorsanız, kurumunuzun ‘yeni normal hayat’ adı altındaki kuralları da gündeme gelebilir.

Ağustos Ayında Dikkat Edilmesi Gereken İyi Günler;

19 Ağustos, 20 Ağustos ve 25 Ağustos

Ağustos Ayında Dikkat Edilmesi Gereken Zor Günler;

1 Ağustos ve 30 Ağustos

20 Ağustos’ta Merkür’ün Başak Burcuna Geçişi

Haberci ve bilgi veren gezegen Merkür’ün kendini güçlü hissettiği Başak burcuna geçişi iş dünyasındaki kadınları ön plana çıkarabilir. Özellikle kurumsal alanlarda çalışan kadınların son 4 aydır çektikleri gelecek kaygıları yavaş yavaş azalacak. Gökyüzü Merkür’ün Başak burcundaki konumunun kariyer bazında sıkışıklığı olan kadınların önünü açacağının üzerinde duruyor. Pandemi sürecindeki çalışmalarıyla beraber kadınların bu süreci ne kadar doğru yönettiğini ve yeniden olabilecek olası bir pandemi sürecini de bu başarı ile yürütebileceğini göreceğiz. Önemli kurumlarda görev alan kadınların kariyer basamaklarını tırmanırken daha kendinden emin olması, ekonomik anlamda sıkıntı çeken kurumları da rahatlatabilir.

Ağustos Ayının IN’leri

Devletlerin ‘yeni normal hayat’ stratejileri, yatırımlar, kanunlar, tedarik zinciri,

Ağustos Ayının OUT’ları

Tatil planları, iş değiştirme kararları

Venüs – Plüton Karşıtlığı Tutkularımızı Gözler Önüne Serecek

Ağustos ayı boyunca koşuşturmaların içerisinden geçerken, tutkunun ve isteğin simgesi Venüs, yeraltı gezegeni ile karşıtlık yapacak. Bu karşıtlık zorlu zamanları beraberinde getirirken içimizde bir volkan gibi büyüyen istekleri göz ardı etmemeniz gerektiğini bizlere gösterecek.

Not: Ağustos ayı hakkında daha birçok şeyi merak ediyorsanız ‘2020 Şifreleri Çözüyor’ kitabını okuyabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

27.07.2020

Yazının Bütün Hakları Saklıdır.

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...